59
  • 59 58:12
    Troopers

TROOPERS - BUTCHIS 7:8
branky: 22. Jan Kramář, 31. Jiří Knotek, 36. Marek Paulík, 40. Jiří Koutný, 46. Jiří Knotek, 52. Jiří Koutný, 56. Ondřej Trávníček - 21. Jakub Pecha, 23. Matyáš Kalina, 24. Antonín Šubrt, 29. Jakub Černý, 30. Adam Drastich, 35. Antonín Šubrt, 40. Jakub Pecha, 42. Michal Svoboda; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Chrást 15 - Eduard Vladař 15; po třetinách: 0:0, 4:7, 3:1
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Jirkou Koutným a trenérem Ivošem Bartkem: https://youtu.be/AxcYHE_lwNM
60:00 Komentář hostů: ​Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Jakub Černým a trenérem Jakubem Rohnem: https://youtu.be/tyuDfNcZaNo
60:00 Střely ve 3. části: 9:3
58:18 Chrást sleduje snahu svého týmu o vyrovnání ze střídačky
58:12 Timeout TROOPERS
58:12 Domácí si berou čas na poradu
57:26 Ožívají diváci na obou stranách, jen si nejsme jistí, ke komu máme přiřadit pokřik "Blue cheese"
56:16 HOsté si průbeh utkání zřejmě předtsavovali snažší. Po dvojnásobném vyloučení ale mají mnohem více ze hry domácí a na srovnání je stále dost času
55:19 Timeout BUTCHIS
55:19 GÓL TROOPERS! 7:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #28 Jiří Knotek (7:8)
55:19 Trávniček s Knotkem nakonec procedili míček za Vladařova záda, máme to kontaktní branku
54:28 Pecha se v samostatném úniku řítil na Chrásta, finální sztřela ale míjí Chrástovu branku!
52:49 Koutný po dalším úniku míjí!
51:07 GÓL TROOPERS! 6:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #28 Jiří Knotek (6:8)
51:07 Koutný vyrazil Vladařovi teploměr z podpaží!
50:35 Zmatky před Chrástem nakonec hasí Kramář
49:19 Hostům teď ve slibných momemntech odskakují míčky
47:30 Viděli jsme několik nebezpečných střel z holí domácích, druhá přesilovka však zůstane nevyužita
45:47 GÓL TROOPERS! 5:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #12 Jiří Koutný (5:8)
45:47 Domácí se ke snížení nenechali dlouho pobízet!
45:30 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
45:30 Švelbl nenechává kamaráda Černého ve štychu a stěhuje se za ním na trestnou lavici
44:58 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
44:58 Černý nyní nabízí domácímu celku možnost snížení ve sk'ore
43:50 Dnešnímu utkání přihlíží skvělých a tichých 60 diváků!
41:26 Fajt si vynutil těžký Vladařův zákrok
41:07 GÓL BUTCHIS! 4:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #22 Michal Svoboda, asistoval #16 Šimon Pavlíček (4:8)
40:01 Začíná třetí třetina, domácí tahají za kratší provaz, nic ale ještě není rozhodnuto
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:34 GÓL TROOPERS! 4:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #98 Jan Kramář (4:7)
39:34 Koutný přesnou střelou usmrtil pavouka v rohu Vladařovy branky!
39:24 GÓL BUTCHIS! 3:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #16 Šimon Pavlíček (3:7)
39:20 Horké chvilky před Vladařem nakonec končí míčkem v Chrástově síti
38:38 Koutného propagační střela k Vladařovým rukám
38:02 Koutného hrátky kolem branky hasí Chrást
35:48 GÓL TROOPERS! 3:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #37 Tomáš Pavla (3:6)
35:48 Mladíček Paulík dostal příležitost od Pavly do prízdné a nemýlí se!
34:59 Podruhé dnes Blažek vybízí Matiho k samostatnému úniku, To by Mati ale musel hodně přidat, aby doběhl takto rychlý míček
34:00 GÓL BUTCHIS! 2:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #99 Jakub Černý (2:6)
34:00 Hosté využívají i druhou početní výhodu!
32:59 Přesilovková kombinace hostů končí v Knotkově bloku
32:25 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
30:50 GÓL TROOPERS! 2:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #98 Jan Kramář (2:5)
30:50 Kramář narýsoval Knotkovi krásnou křižnou přihrávku, ten nabídnutou příležitostí nepohrdl
29:55 GÓL BUTCHIS! 1:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich bez asistence (1:5)
28:51 GÓL BUTCHIS! 1:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #19 Štěpán Čejka (1:4)
28:51 I ve florbalu platí staré pravidlo: "Nedáš, dostaneš."
28:23 Blažek vysílá Matiho do úniku, ten ale z nepochopitelných důvodů přibrzdil ... Florbal se ale na ofsajdy nehraje
26:47 Knotek v samostatném úniku po vystihnutí hostující rozehrávky míjí Vladařovu branku
25:15 Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #99 Jakub Černý.
25:15 Máme tu trestné střílení pro Butchis, do středu hřiště se staví Černý .... A Chrást má dobře postavenou branku!
25:10 Domácí KNotek právě nedobrovolně navštívil trestoměřiče, Počet hráčů na hřišti se měnit ale nebude
24:35 Koutného střela pouze do bloku Čejky
23:00 GÓL BUTCHIS! 1:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #74 Erik Papež (1:3)
23:00 Zdá se, že hosté o přestávce seřídili mířidla a navyšují svůj náskok!
22:42 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (1:2)
22:42 Odpověď hostů však na sebe nenechala dlouho čekat!
21:55 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #98 Jan Kramář, asistoval #97 Ondřej Trávníček (1:1)
21:55 Netrvalo dlouho a domácí vyrovnávají z střelou z Kramářovy hole!
20:23 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #21 Matyáš Kalina (0:1)
20:23 Sotva jsem to poslal do světa, hosté využívají přesilovou hru!
20:01 V první třetině jsme branku neviděli, uvidíme, co nám přinese třetina druhá
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:48 Vyloučen hráč #42 Marek Paulík družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
19:48 Zbytečný Paulíkův faul posílá domácí do oslabení
18:36 Švelblova střela míjí Chrástovu branku
17:55 Papež svou střelou na Chrásta nevyzrál
16:46 Budík v gölové šanci přímo před Vladařem, hostující brankář si ale věděl rady
15:45 Schäferova střela do Chrásta, skore se však nemění
15:42 Schäferova střela jen do Kramáře
14:10 KOutného střela z púoloviny hřiště, Vladař drží svůj tým
12:53 Trávníček teď velmi chytře obelstil hned tři soupeře, na čtvrtého už si ale nepřišel
11:47 Za Chrástem zvoní tyč, skore se však nemění!
11:27 Paulíkova střela z těsné blízkosti, pouze do brankáře!
08:39 Čejkova střela z první míjí Chrástovu bránu!
07:02 Rozběhnutý Brautfereger předběhl dokonce i juniora Trávníčka, následnou střelu Chrást kryje
06:15 Trávníčkovo zaváhání v rozehrávce, situaci zachraňuje Kadlec
05:16 Nadějná Peškova střela ze zajímavé pozice, střelecký pokus likviduje Kalina
04:51 Střela Černého téměř z malého brankoviště, Chrást připraven
03:01 První Chrástův zákrok, hostů trefují pouze nohu domácího brankáře!
02:00 Zatím jsme viděli jedinou střelu, a to z holí Troopers, jinak sledujeme rozvážné rozehrávky obou týmů a poctivou defenzivu
00:01 Vítejte u dnešního online přenosu mezi domácími Troopers a hostujícími Středočechy Butchis. Přejeme příjemné počtení, utkání právě začalo.