59
  • 59 58:07
    Aligators

Aligators Klobouky - FBC Štíři Č. Budějovice 2:4
branky: 7. Tomáš Jedlička, 24. Viktor Kejík - 24. Petr Žáček, 28. Petr Žáček, 38. Tomáš Brožek, 58. Jiří Koklar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Michal Prokeš 16 - Martin Hanousek 18; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:42 Hosté netrefují prázdnou branku.
59:00 Poslední minuta.
58:20 Chmela zachytil míček, který letěl do odkryté brány.
58:07 Timeout Aligators Klobouky
58:07 Domácí jsou do 6 v poli bez brankáře.
58:02 Svobodovu střelu brankář hostů chytá.
57:32 Hosté dobře vyřešili přečíslení 3 na 2 a navyšují své vedení.
57:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #14 Filip Kyrian (2:4)
57:00 Poslední 3 minuty.
56:30 Hosté teď výborně napadají rozehrávku Aligators, kterým se nedaří souvislá akce.
55:42 Hostující kapitán ted mohl teď přiblížit svůj tým k vítězství, avšak v dobrém úniku střílí mimo branku.
53:40 Domácí Konstatn prošel po mantinelu a hledal příhrávkou spoluhráče před branou, avšak bez úspěchu.
52:50 Domácí Zouhar teď zůstává ležet tvrdé srážce.
52:21 K vidění je teď spousta soubojů a přerušení pištalkou rozhodčího.
50:42 Domácí Svoboda R. z velmi dobré šance mimo branku.
49:08 Domácí si jdou za vyrovnání, ale nedaří se finální fáze útoku.
47:42 Domácí Zouhar chybuje, ale hosté svou šanci nevyužili.
45:41 Tempo hry viditelně zrychlilo.
45:30 Domácí Svoboda a později Gremmel měli velké šance, ale branka nepřichází.
44:25 Oba týmy čekají na chyby soupeře a sami dobře brání.
42:18 Samostatný únik domácího Zbořila brankář hostů chytá.
41:34 Hostující brankář teď elegantně vychytal domácího Svodody M.
41:00 Domácí Prokeš si připisuje další těžký zákrok.
40:25 Domácí drží míček.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:00 Na hřišti bylo teď k vidění několik ostrých zákroků na obou strannách.
37:25 Domácí obrana se teď po odpískání faulu nesoustředila a hosté rychle rozehráli.
37:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek bez asistence (2:3)
36:41 Hosté drží míček, ale domácí Aligators dobře brání nebezpečné prostory před brankou Prokeše.
35:12 Hosté se po ubraněném oslabení pouští do útoku. Daří se jim kombinovat kolem branky Aligators.
34:35 Hosté v plném počtu.
33:32 Domácí Zbořil jsem teď 2 střely, jednu chytl brankář a druhá mířila mimo.
32:35 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
31:32 Nešťastná srážka hráčů teď na chvíli přerušila hru. Oba hráčí jsou v pořádku.
29:41 Hosté tvoří hru a domácí hrají na protiútoky. Ani jeden z týmů ale moc šancí nemá.
27:36 Domácí ztratili míček u vlastní brány a po sérii odrazují končí v jejich síti.
27:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #38 Michal Matějček (2:2)
25:40 Zmatky v domácí obraně hasí obránce Konstant.
24:20 Tempo hry opadlo.
23:56 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík bez asistence (2:1)
23:45 Domácí tým nevyužil volný úder z blízkosti hostující branky, avšak následně Kejík dorazil.
23:09 Krásná akce hostů končí střelou do prázdné branky.
23:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #71 Dominik Vlček (1:1)
21:20 Domácí hrají v plném počtu.
21:04 Dvojice Svoboda M. a Král šli na 2 na 1, avšak branku nedali.
20:01 Domácí vyhráli vhazování a Král se snaží šetřit čas v oslabení.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:42 Prokeš drží čisté konto a domácí jsou do šaten ve vedení.
19:20 Vyloučen hráč #99 Ondřej Lorenc družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za opakované přestupky
18:26 Domácí přesilovka končí.
18:01 Hostující kapitán se v oslabení řítil sám na brankáře Prokeše, který chytá.
16:50 Krásný zákrok hostujícího brankáře po střele Zbořila.
16:27 Diváci vidí první přesilovku utkání.
16:26 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
16:01 Krásná individuální akce domácí Krále brankou nekončí.
14:20 Domácí Svoboda R. se přihnal k hostující brankce tak agresivně, že srazil i hostujícího brankáře. Ten se těžce zvedá.
14:10 Hosté mají šance, které nedokáží využít.
10:30 Hra bez velkých šancí.
09:31 Pěkná kombinační akce Aligators po ose Zbořil - Lorenc - Gremmel končí střelou mimo poloprázdnou branku.
09:00 Velké šance hostů chybá brankář Prokeš.
07:12 Další výborné napadání od Jedličky skončilo ziskem míčku a samostatným únikem, který nekončí v brance.
06:09 Domácí aktivně napadli hostujícího obránce, které ztratil míček. Domácí Jedlička měl pak mnoho času na klidné zakončení.
06:08 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #42 Mikuláš Svoboda (1:0)
04:00 Zápas zatím bez střely na branku.
02:40 Hra zatím bez větších šancí, oba týmy se snaží o postupný útok, když mají míček na holích.
01:12 Domácí rozehrávají volný úder na Svobodu R., ale jeho střela zblokována.
00:08 Domácí obrana ihned chybuje, ale hosté netrestají.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí Aligators.