59
  • 59 58:38
    Chomutov

FBC Letka Toman Finance Group - DDQ Florbal Chomutov 6:5
branky: 31. Jiří Šincl, 39. Michal Hložanka, 40. Jan Hranický, 42. Jiří Šincl, 47. Radim Kahánek, 58. Daniel Filip - 5. Matyáš Bláha, 14. Vojtěch Andrášek, 23. Michael Petráň, 39. Petr Linc, 54. Martin Jeníček; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Tomáš Petr 21 - Matěj Chabr 9; po třetinách: 0:2, 3:2, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
58:38 Timeout DDQ Florbal Chomutov
58:38 Vojáček mohl rozhodnout, ale trestuhodně přestřelil bránu. Hosté budou zkoušet v šesti lidech.
58:34 Krásná akce, Blana přihrával na Filipa, ten se z první nemýlil a domácí se ujímají vedení.
57:12 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #2 Vojtěch Blana (6:5)
56:51 Ideální příležitost pro domácí, mají k dobru přesilovou hru ke konci zápasu. Šincl na Zachu, ten hledá Blanu a našel.
56:21 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
55:50 Domácí hrají v šesti, bude možná další trest pro hosty.
54:00 Hosté se dočkali vyrovnání. Posledních 6 minut hry. Dočkáme se prodloužení ?
53:32 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #86 Ondřej Halej (5:5)
52:23 Rozehrávka po přerušení hry z rohu pro domácí. Hanzlík chtěl najít Slaběňaka toho míček nenašel naopak našel Olejku(Chomutov) ten mířil mezi nohy Petra.
50:59 Hra přerušena, zřejmě branka spadla na hlavu golmana hostí. Vše v pořádku a pokračuje se dále.
49:44 Chomutov se bude začít více tlačit dopředu. Andrle už hledal volného spoluhráče, Šincl tam však zasáhl.
47:37 Nádherna rána od Kahánka, podíval se zamířil k tyči a golman hostí to zřejmě neviděl. Ovšem toto byla výstavní rána od obránce.
46:21 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #75 Jan Slaběňák (5:4)
46:08 Hložanka(Letka) si vybojoval míček a měl dvě šance, ta druhá rána letěla sice vysoko nad, ale konečně se domácí probudili k životu.
43:30 Domácí se dorovnali a začíná se prakticky od znova. Najednou má zápas jiný náboj a hra se zrychlila.
41:58 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #22 Jan Vojáček (4:4)
41:30 Blana(Letka) první střela ve třetí třetině, tlačil to na bližší tyč, golman tam byl dobře postavený.
40:01 Domácí by mohli těžit ze dvou gólů co dali na konci druhé třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:59 Domácí si ty góly nechali na prakticky poslední dvě minuty hry.
39:19 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #2 Vojtěch Blana (3:4)
38:34 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #37 Michal Hložanka, asistoval #75 Jan Slaběňák (2:4)
38:01 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #26 Rudolf Klement (1:4)
37:19 Nakonec se z toho vyklubala hra čtyři na čtyři. Více prostoru na hřišti, uvidíme komu to bude více vyhovovat. Čech(Letka) šel sám na golmana hostí, ale ten vytáhl výborný zákrok.
35:55 Vyloučen hráč #95 Tomáš Zach družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
35:51 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
34:39 Martin(Chomutov) dostal přihrávku někde u středového kruhu a pelášil směr brána Petra. Spolu s obrácni to domácí golman zvládl. Výborný zákrok Petra, to bylo za minutu dvanáct !
32:44 Sedláček(Letka) vyslal nebezpečnou střelu, golman hostí vyráží.
31:27 Letka se dočkala branky v přesilové hře. Ovšem je potřeba napsat, že před tímto golem měli domácí velké štěstí, protože obrovskou šanci měl Šarša.
30:14 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #15 Ondřej Čech (1:3)
30:10 Letka může opět více ohrozit bránu CHomutova. Ovšem prakticky minuta přesilovky pryč a zatím se nepostavili ke klasické přesilové hře.
29:21 Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
27:59 Domácí mají šanci v podobě přesilové hry. Hráči jsou zaparkování před golmanem hostí.  Zach pálil z dálky, netrefil. V rohu bojuje o míček Blana. Nakonec z toho byla velká šance Chomutova.
26:16 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:48 Zach(Letka) vystřelil, ovšem přišlo mi, že to byla velmi pomalá rána. To na druhé straně pálil Skuhrovec a to už šlo slyšet když se to odrazilo od hrudi Petra.
22:57 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #5 Matyáš Bláha (0:3)
21:00 Zatím to vypadá, že aktivněji začali hosté. Dohner střílel z velkého úhlo ovšem zasáhl rameno golmana hostí. Na míčku domácí, zatím pouze obránci si to dávají mezi sebou a čekají na bhodný pohyb svých spoluhráčů, jenže Chomut má výborný pohyb a Letce se směrem dopředu těžce dostává.
20:01 Vzhůru do druhé části, snad budou domácí více efektivnější a měli by začít i více střílet v první třetině pouze 3 střely na bránu, což je velmi malé číslo.
20:00 Střely v 1. části: 3:8
19:59 Více se toho v první třetině nestane. Domácí budou muset v šatně něco vymyslet, protože takto to nepůjde.
18:44 Velké sousto si ukousl Šincl, naštěstí to mezi dvěma hráči zvládl. V šanci byli opět hosté po brejkové situaci.
17:00 Domácí Letka sice kombinuje, ovšem bohužel pouze před vlastní bránou. Nemohou se dostast nějakou kombinací před bránu Chomutova.
13:54 Bohužel pro domácí Chomutov je mnohem více efektivnější v zakončení. Hložanka(Letka) zkusil střelu z otočky, ta neměla potřebné ambice na ohrožení brány.
13:00 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #14 Vojtěch Andrášek, asistoval #64 Michael Petráň (0:2)
12:59 Bernas(Chomutov) měl po chybě jednoho z obránců možnost, ale golman Petr byl dobře postavený a střela mu nenadělala větší problémy.
10:37 Letka se snaží směrem dopředu a také jsou více před bránou hostí, jen chybí to zakončení. Chomutov se u Petra moc neohřívá.
07:40 Tvrdý souboj o míček u mantinelu, vše bylo čisté a pokračuje se dále. Rozehrávka z rohu pro domácí borce. Blana na Čecha ten dával na Vojáčka, chyběl kousek.
05:20 Domácí hráčí to budou mít těžké. CHomutov brání opravdu poctivě a ve všech lidech, domácí borci pokud nevymyslí nějakou překvapivou přihrávku, tak moc nepochodí.
04:49 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Matyáš Bláha, asistoval #64 Michael Petráň (0:1)
04:22 Filip(Letka) hledal před bránou volného Dohnera, ten dostal skákavou přihrávku, a tak sice poslal míček na golmana hostí,  ale nebyla to přesná rána.
02:00 Hraje se především kolem středového kruhu. Jeden tým míček vybojuje, ale nedostane se k němu k brankářovi. Výborný blok od domácích hráčů.
01:38 Slaběňák(Letka) zkusil také vystřelit, ale rána letěla vysoko nad.
00:55 Adam(CHomutov) první ostřejší střela na domácího golmana, ale ten s poklidem chytá.
00:01 Dobrý den, vitám Vás v Novém roce u prvního letošního utkání.