4:7
    Tomáš BROM
    (Gryc)

Aligators Klobouky - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7
branky: 10. Mikuláš Svoboda, 23. Ondřej Lorenc, 44. Mikuláš Svoboda, 50. Pavel Zbořil - 19. David Sládeček, 22. Tadeáš Gryc, 29. Jaroslav David, 30. David Sládeček, 42. Jan Lacina, 57. René Slezák, 59. Tomáš Brom; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Michal Prokeš 21 - Ondřej Kolajta 13; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:29 Klimeš netrefuje prázdnou bránu, velká škoda pro domácí..
59:10 Hattrick získal balónek a i faul a budou v držení na útočné půlce.
58:14 Do prázdné a už je to o 3. Střelcem je Tomáš Brom.
58:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #39 Tadeáš Gryc (4:7)
57:26 Domácí v 6ti!
57:17 Jedlička motal za brankou všechny a všechno, předložil Svobodovi, ten do Kolajty.
56:04 Po trase Sládeček - Brom - Slezák doputoval balónek až do branky a Hattrick odskakuje na 2 branky.
56:03 Timeout Aligators Klobouky
56:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #6 Tomáš Brom (4:6)
55:22 Aligators přesilovku nevyužili, teď má šanci Hattrick.
55:21 Vyloučen hráč #42 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
55:00 Dnešnímu utkání přihlíží 101 diváků, děkujeme!
53:48 Skvělý zákrok Kolajty po střele Gremmela.
52:46 Přesilovka pro domácí. Nejlepší varianta pro srovnání.
52:45 Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
51:59 Bednář se dostal do střely, avšak nad.
50:57 Nová akvizice domácích Dalimil Krčma se nyní dostal k dorážce po střele Svobody. Těsně mimo!
49:37 Vlach ztratil balónek, Zbořil natáhl a nedal Kolajtovi šanci.
49:36 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
49:36 GÓL Aligators Klobouky! 4:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (4:5)
48:03 Hattrick motá domácí a nedává jim šanci skoro vystřídat.
46:15 Dvořák střílenou přihrávkou hledal Davida, ten do Prokeše.
44:47 Sládeček útočil na Hattrick, Prokeš jeho střelu chytá.
43:22 Snížení na 3:5! Svoboda projel celé hřiště a krásně zakončil 20 na led k tyči.
43:21 GÓL Aligators Klobouky! 3:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda bez asistence (3:5)
41:46 Nedůraz v předbrankovém prostur domácích a hosté trestají, prosazuje se Lacina.
41:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #65 Jiří Hájek (2:5)
41:28 Opět svižný začátek třetiny. Nejprve Zouhar po kličce nezakončil do odkryté klece, poté domácí Svoboda netrefil bránu.
40:01 Začíná nám třetí třetina. Vyrovnají domácí krok se soupeřem nebo půjde Hattrick do trháku?
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
39:18 Ojedinělá střela Aligátorů mimo.
38:23 Hattrick se drží na balónku, ale nijak dopředu se netlačí.
35:43 J. Kůra hledal před brankou Slezáka, ten se ke střele dostal, ale Prokeš ho vychytal nohou.
32:32 Zbořil vystihl špatnou rozehrávku hostí, avšak jeho backhand cestu do branky nenašel.
31:00 Máme tu pasáž zápasu, kdy se balónek přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden tým se do ničeho moc nedostává.
29:35 Domácí jsem asi přechválil. Hattrick rozehrál jednoduchou akci a Sládeček svým druhým gólem zvyšuje na 2:4.
29:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #74 Matyáš Kůra (2:4)
28:38 Nástřel na bránu, teč a je to 2:3.
28:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #9 Jaroslav David, asistoval #25 Dominik Dvořák (2:3)
25:32 Aligátoři hrají zatím velmi dobře. Kolajta musel vytáhnout další výborný zákrok.
24:48 Zbořil se Zouharem v situaci 2 na 1, první jmenovaný volil střelu, kterou však Kolajta chytá.
23:16 Svobodovi se nepodařila rozehrávka, Vlach však jen do Prokeše.
22:05 Rychlý nástup ve druhé třetině pro oba celky. Nejprve střela Gryce, kterou Prokeš neviděl a pak křižná nahrávka Zbořila na Lorence, který nekompromisně zakončil.
22:04 GÓL Aligators Klobouky! 2:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Ondřej Lorenc, asistoval #40 Pavel Zbořil (2:2)
21:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #39 Tadeáš Gryc, asistoval #74 Matyáš Kůra (1:2)
20:26 Šmerák se dostal s Jedličkou do situace 2 na 1, Jedlička trefil dobře mezírku mezi nohama, avšak Kolajta skvělě zakročil druhou nohou.
20:00 Střely v 1. části: 5:11
18:53 David Sládeček odčaroval Prokešovo rameno a přesnou střelou vyrovnává na 1:1.
18:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #87 Nikolas Zouhar (1:1)
18:05 Na dvakrát skvělý Prokeš! Skvělý zákrok rukou podpořil dobrým rozklekem při dorážce.
16:15 Křižná nahrávka, dobrá střela z první a Prokeš vytáhl skvělý zákrok nohou.
14:42 Konstant nyní skvěle získal balónek, dostal se do sóla, ale střelu mu překazil včasný blok.
14:06 Prokešovo rameno po třetí , zatím nenašlo pokořitele.
12:32 Hattrick se žene za vyrovnáním, ale kombinaci maří přihrávka Prokešovi přímo do rukou.
10:57 Druhé rameno Prokeše v permanenci a opět skvělý zákrok.
09:54 Miky jel z pravé strany, hodil si balónek na forehand a vymetl šibenici - 1:0!
09:53 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda z trestného střílení (1:0)
09:53 Nájezd pro domácí!
07:36 Aligátoři se teď dostali do dvou slibných střel, avšak zákrok Kolajty vše vyřešil.
06:49 Brom pořádně vyzkoušel Prokeše, ten ramenem udržel stav 0:0.
06:03 Domácí zatím srdnatě bojují a nedají soupeři nic zadarmo.
05:33 Aligátoři se po kombinaci dostali na útočnou polovinu, kde dostali výhodu rozehrávky z rohu, následovala však střela do bloku.
04:02 M. Kůra se teď dostal k teči na hraně brankoviště, Prokeš zasahovat nemusel.
02:49 Hosté ve velké šanci. Slezák hledal Vlacha, ten však promáchl.
01:07 Hosté hned v úvodu střelecky aktivní. Dvě střely rychle po sobě a dva úspěšné bloky pro domácí tým.
00:01 Úvodní buly dnešního svátečního utkání vyhrávají hosté.