58
  • 58 57:08
    Gullivers

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:3
branky: 6. Nikolas Zouhar, 9. Jonáš Kůra, 39. Tomáš Brom, 50. David Sládeček - 43. Jan Zbořil, 45. Adam Bouška, 51. Jiří Suchomel; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1 + René Slezák OS:3 + Radek Novotný 4; využití: 3:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 14 - Matyáš Krupa 10; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:12 Gullivers využívají všech možných šancí na zakončení
57:08 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:08 Gullivers po timeoutu hrají v šesti
55:15 Vypadá to, že pro Hattrick je dost těžké ubránit tlak Gulliverů, gol zatím nepustili
52:27 Vlach proběhl celé hřiště, brankář Gullivers jeho střelu vychytal
50:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #89 Tomáš Foret (4:3)
50:56 Gulliverům se povedla třetí dorážka do brány a Hattricku se opět snižuje náskok
49:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #6 Tomáš Brom (4:2)
49:02 Hattrick už po třetí velmi rychle využívá přesilovky a navyšuje náskok
48:32 Vyloučen hráč #33 Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:57 Gullivers se dostali do situace 2 na 1, až Kolajtovi se to podařilo ubránit
45:41 Gullivers se ze všech sil snaží vyrovnat, pro Hattrick je těžké je ubránit, ale zatím se jim to daří.
44:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (3:2)
44:42 Z krásného přeběhu Gullivers na útočnou polovinu padá gol a náskok Hattricku se snižuje
43:55 Černoch vystřelil, ale jeho střela letěla nad
42:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #33 Jan Videman (3:1)
42:31 Gullivers si i přes oslabení střelili gol
40:02 Do třetí třetiny jde Hattrick s přesilovou hrou z druhé části
40:01 Na začátku třetiny se míčku tentokrát ujímá Hattrick
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
39:19 Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2+2 minuty za hrubost
39:09 Další šance Hattricku opět nad bránu
38:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #45 David Sládeček (3:0)
38:09 Hattricku se dneska přesilovky hodně daří, z obou dali rychlý gol
37:40 Vyloučen hráč #37 Ondřej Valeš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka
37:40 Hattrick jde už po druhé za zápas hrát přesilovou hru
37:13 Videman blokuje střelu Sládečka přímo před bránou
35:11 Hra byla až do ted hodně vyhrocená, Hattrick ji ted trošku zklidnuje
28:22 Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest
28:22 Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
26:51 Vidleman se ze všech sil snaží doběhnout míček a trefit gol, to se mu každopádně nepovedlo
20:00 Střely v 1. části: 5:3
18:50 Nádherná kombinace Slezáka, Vlacha a Máčka končí pouze střelou do brankáře
17:27 Gullivers jsou na míčku a snaží se najít cestu přes obranu Hattricku
15:56 Gullivers měli obrovskou šanci, dorážka letěla jen těsně od pravé tyčky
10:40 Gryc po kličce vystřelil, ale střelu mu zablokoval hráč Gullivers
08:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #45 David Sládeček (2:0)
08:18 Hattricku přesilová hra moc dlouho nevydržela a připisují si druhý gol
07:36 Vyloučen hráč #47 Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #39 Tadeáš Gryc (1:0)
05:06 Po skvělé kombinaci Hattricku, kdy se Grycovi podařilo získat míček a dostat se až k bráně hostů a skvělé střele Zouhara si Hattrick připisuje gol
03:57 Hattrick chyboval a hráči Gullivers přistál před bránou Hattricku míček přímo na čepeli. Zakončit se mu ale nepodařilo
02:58 Gullivers se dostali ke střele a Hattrick začal o dost víc napadat
01:09 Vypadá to, že dobré bránění není jenom na straně Hattricku, Gullivers přechod Hattricku na jejich polovinu taky ubránili
00:33 Hosté se snaží rozehrát míček na půlku domácích, ale ti je dobře brání
00:01 Úvodní buly získávají Gullivers