Veronika STUCHLÍKOVÁ
  • 60 59:55
    Tatran

Bulldogs Brno - PSN Tatran Střešovice 1:5
branky: 4. Anna Brucháčková - 1. Radka Korbelářová, 8. Kateřina Seemannová, 10. Kateřina Seemannová, 35. Michaela Mechlová, 38. Barbora Panešová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 217; zásahy brankářů: Jana Prátová 31 - Monika Šolleová 33; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 16:15
59:55 Timeout PSN Tatran Střešovice
59:55 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:54 Bulldogs napadají a dostávají se do dobrých šancí, ale žádný gól to zatím nepřineslo.
52:23 Po střele z dálky od Panešové končí míček na bráně.
47:47 Lovíšková po velké chybě Bulldogs netrefuje bránu Prátové.
47:27 Brucháčková Ema trefuje konstrukci branky.
44:38 Jirková se dostala mezi hráčkami Tatranu až k dobré střele. Bulldogs mají víc a víc šancí, chtělo by to nějaký gól.
44:02 Prátová chytá tvrdou střelu Mechlové.
41:24 Dobrá střela Sigmundové, chyběl kousek a Machálková mohla snížit vedení z dorážky.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #33 Jessica Kabelková (1:5)
37:11 Panešová opět navyšuje vedení Tatranu. Bulldogs by potřebovaly nějaký gól, který by je vrátil do utkání.
36:30 Prátová zachraňuje Bulldogs od dalšího obdrženého gólu.
34:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #13 Sofie Gocová (1:4)
34:57 Tatran navyšuje svoje vedení.
29:56 Pešková v dobré šanci. Míček o kousek minul branku Šolleové.
29:53 Tempo utkání se neustále zvyšuje.
25:22 Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Přibývá tvrdých soubojů, což pocítila Vernerová, která se ocitla na zemi.
22:12 Vyloučen hráč #29 Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
21:06 Míček je od začátku třetiny v držení domácích hráček.
20:00 Střely v 1. části: 6:13
18:35 Machálková správným postavením blokuje střelu Mechlové.
13:50 Karty se obrátily. Tatran je už delší dobu na míčku.
11:05 První lajna Bulldogs drží Tatran na jejich polovině.
09:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (1:3)
07:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
06:42 Bulldogs se dlouho úspěšně bránily,ale střela z první od Seemanové prošla až za záda Prátové.
06:12 Vyloučen hráč #8 Michaela Žáková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
03:42 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #64 Liliana Bolfová (1:1)
03:42 Máme vyrovnáno. Brucháčková se prosazuje po nahrávce od Bolfové
00:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:1)
00:41 Začátek utkání se Bulldogs nevyvedl. V první minutě utkání obdržely gól.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.