60
  • 60 59:08
    Liberec

FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 7:3
branky: 11. Gabriela Vaculová, 13. Lucie Cholinská, 14. Eliška Pešavová, 19. Lucie Cholinská, 46. Eva Řeháková, 54. Zuzana Hubáčková, 55. Vlaďka Maděrová - 27. Markéta Žbánková, 51. Karolína Nováková, 55. Veronika Šmídková; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 0:2 + Aneta Foffová 4; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 12 - Kateřina Dlouhá 27; po třetinách: 4:0, 0:1, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
59:28 Poslední minuta a domácí si chtějí za každou cenu udržet míček na hokejkách.
59:08 Timeout Crazy girls FBC Liberec
59:05 Výborný zákrok golmaky hostů, kterým naprosto zlikvidovala šanci domácích.
56:19 Valešová z výjezdu ještě stihla vysílat střelu po zemi na Dlouhou.
55:22 Hostující tým se dostává do útoku, zkouší Dlouhou, ale obrana domácích dostává míček během pár vteřin zpět pod svou kontrolu.
54:36 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #56 Klára Pabiánová (7:3)
54:16 Řeháková s Pešavovou si vyměnily míček a vyrážení k brance soupeře.
54:04 GÓL FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #16 Nelly Baumgartner (7:2)
53:40 GÓL FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (6:2)
53:29 Vaculová se připravuje na střelu a pálí!
52:00 Začíná další olomoucká přesilovka a hned vidíme několik střeleckých šancí.
51:00 Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2+2 minuty za hrubost
50:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (5:2)
50:54 Nováková zakončuje za záda Dlouhé.
50:12 Dlouhá vyhazuje dlouhou na Vaculová a te se pokouší zakončit.
49:15 Cholinská vyráží sama na golmanku. Dlouhá zákrokem přebrala kontrolu nad míčkem.
48:36 Žbánková vysílá střelu na Dlouhou. Trefuje pouze spojnici tyčí branky.
46:44 Novotná pálí, ale Baumgartner výborně připravena v bloku a šanci ihned likviduje.
45:31 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (5:1)
45:11 Pešavová ještě zkouší vystřelit z úhlu a potrápit střelou Dlouhou.
42:56 Střelecká šance domácích končí blokem hostující obrany.
40:23 Třetí třetina dnešního duelu již započala a hráčky hned od prvních vteřin ukazují, že o útočné situace rozhodně nebude nouze.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:47 Přesilovka domácích nepřinesla žádnou úpravu skore a před námi je poslední minuta druhé třetiny.
37:34 Přesilová hra, již druhá v dnešním utkání, v podání domácího celku právě probíhá na Olomoucké palubovce.
36:41 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
36:09 Hosté využivají standartní situaci na velkém brakovišti ke střele. Dlouhá míček bez problému chytá a hra pokračuje dále.
35:34 Šmídková s Valošovou předvedli souhru na útočné polovině. Ke střele se však v závěru nedostaly.
32:00 Standartní situace pro domácí hráčky, které se ihned vrhají do dalšího útoku.
31:05 Foffová testuje připravenost domácí brankařky.
30:02 Hostující hráčky se staví do obranné pozice a domácí se snaží najít skulinku pro zakončení.
27:06 Hostujicí tým po vstřelené brance dostal nový impulz a hra nabírá na tempu.
26:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #95 Veronika Šmídková (4:1)
25:28 Domácí napadají vysoko a hostujicím hráčkám tak činí rozehrávka větší problém.
24:09 Soušková z dálky vysílá svoji střelu na Dlouhou. Ta střelu bez problému lape.
22:50 Hostující útok míři v přečíslení k brance domácích. Nakonec je domácí obrana stihla zblokovat.
21:19 Hegingerová společně s Vaculovou vytvářejí tlak na obranu hostů a získávají míček na své čepele.
20:35 Žapková pálí na Dlouhou, ale míček míjí branku a končí za mantinelem.
20:20 Hubáčková trefuje hned ze startu druhé třetiny tyč!
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:39 Valešová se Šablaturovou ještě bojují o zisk míčku.
18:54 Cholinská vrací míček na obranu, ale hostující hráčka přihrávku blokuje.
18:18 Oba týmy se snaží urvat v posledních vteřinách třetiny šanci.
18:00 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #5 Eva Řeháková (4:0)
17:39 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
17:14 A máme tady první přesilovou hru dnešního duelu.
16:20 Hostující hráčky zaujaly obrané postavení a domácí se snaží tuto povnost překonat,
15:01 Zmrzlá s Horčičkovou se snaží o postupnou rozehrávku a dostávají se postupně k brance hostů.
14:30 Standartní situace pro hostující celek, ale po odehrání u míčku opět domácí.
13:34 Valešová jde to šance, ale míček získává obrana domácích.
13:08 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (3:0)
12:44 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #24 Tereza Reimerová (2:0)
12:44 Cholinská jde do zátahu a pálí!
11:09 První branku dnešního duelu máme za sebou a uvidíme co nám utkání dále nabídne.
10:31 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #19 Tereza Brančíková (1:0)
08:41 Diváci slyší zvonit břevno branky hostů po nahození Hlaviznové.
07:01 Pešavová s Řehákovou předvedly akci dva jedna. Konečná náhravka však byla přílíš rychlá a Pešavové se tak nepodařilo míček dopravit až za záda Dlouhé.
05:28 Hubáčková v šanci! Obrana hostujícího celku ji zastavuje.
04:00 Olomouc zahajuje jeden se zvých dalších útoků a snaží se dostat na útočnou polovinu. Cholinská se chystá ještě zakončit, ale faul hostujicí hráčky ji možnost přezil.
02:48 Řeháková se díky své kličce dostává před golmanku hostů. Míček, ale těsně míjí branku.
01:30 Liberec zahájil svoji aktivitu a domácí hráčky se perou s opětovným ziskem míčku na svoji stranu.
00:01 Utkání zahájeno u míčku ihned domácí.