59
  • 59 58:43
    2

MITEL Florbalová akademie MB - Panthers Praha 4:8
branky: 3. Ivana Miklíková, 4. Daniela Švejdová, 13. Barbora Doležálková, 54. Nela Havlíková - 4. Kristýna Gocová, 8. Jana Pavlicová, 34. Šárka Hromková, 37. Veronika Raková, 48. Anna Staňková, 54. Jana Pavlicová, 57. Agáta Saffertová, 57. Tereza Bočková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Eva Klementová 26 - Tea Mažáryová 25; po třetinách: 3:2, 0:2, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:43 Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
58:38 Doležálková trefuje boční síť.
57:15 Domácí v šesti.
56:46 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
56:18 GÓL Panthers Praha! 4:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Tereza Bočková bez asistence (4:8)
56:18 Hosté hned dvakrát za sebou využívají samostatného úniku a utíkají na rozdíl čtyř branek.
56:03 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #25 Monika Zikmundová (4:7)
54:21 Vyloučen hráč #2 Kristýna Gocová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
54:21 Po dvou brankách na obou stranách budou mít domácí přesilovou hru.
53:59 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #28 Adéla Vlčková (4:6)
53:29 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #14 Tereza Zápotocká (4:5)
53:20 Doležálková se nedostala do zakončení.
51:52 Bočková střílí od mantinelu. Branku však netrefuje.
47:49 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Anna Staňková, asistoval #28 Adéla Vlčková (3:5)
47:48 Staňková se dostala za obranu domácích a s klidem dostává míček za záda Klementové.
46:58 Doležálková se pokusila dorazit míček ve velkém brankovišti do branky, čepelí však trefuje brankářku.
45:48 Mažaryová chytá nebezpečnou střelu od mantinelu.
45:04 Vlčková sama před brankou domácí, ale netrefuje balónek z první.
43:43 Saffertová úplně sama ve výběhu, Klementová tento pokus výráží maskou.
42:50 Hra se drží na straně Panthers.
42:05 Zittová neúspěšná v situaci 1na1.
41:28 Raková opět zkouší střelu z půlky, tentokrát však do bloku hráček před bránou.
40:00 Hosté za druhou třetinu dokázali obrátit skóre na svoji stranu. Uvidíme zda domácí s tím něco udělají.
40:00 Střely ve 2. části: 0:8
39:18 Stejně jako na domácí straně, Křemenáková řešila situaci 3na1 zakončením ze středu.
38:38 Klementová si připisuje krásné dva zákroky.
37:39 Domácí kombinují na vlastní polovině.
36:13 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #33 Veronika Raková, asistoval #68 Šárka Hromková (3:4)
36:12 Raková natáhla od půlky a trefuje krásnou střelou branku a hosté jdou do vedení.
35:24 Hosté se zatím dostali k jednomu zakončení. Přesilová hra je skoro u konce.
33:59 Vyloučen hráč #13 Klára Mečířová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
33:59 Po srovnání skóre si hosté zahrají přesilovou hru.
33:52 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #53 Agáta Saffertová (3:3)
33:22 Havlíková v situaci 3na1 zvolila zakončení. Mažaryová vykopla míček nohou.
31:34 Hosté úspěšně ubránili oslabení.
30:54 Bočková skoro v oslabení trefuje boční síť.
29:34 Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
29:28 Pavlicová střílí do bloku.
27:50 Hukalová dvakrát zkoušela výběh ze středu, skóre se nemění.
26:32 Za Klementovou zazněla tyč, míček ale nekončí za brankovou čárou.
25:46 Nebezpečná ztráta domácích před vlastní bránou. Málem bylo vyrovnáno.
24:04 Havlíková si mohla dovolit jít do výběhu a zakončit, Mažaryová vyráží helmou.
22:55 Hráčky Panthers zvyšují tlak a napadají vysoko.
21:02 Obě družstva se již dokazali dostat do nebezpečné šance během první minuty. Brankářky ale nic nepustily za své záda.
20:00 Vážení diváci, omlouvám za malou absenci komentářů v první třetině, způsobené technickými problémy na hale. Nyní už zpět k zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 22:10
12:50 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #96 Veronika Zittová (3:2)
10:39 Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
07:35 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #7 Anna Staňková (2:2)
05:07 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
03:49 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová bez asistence (2:1)
03:42 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #53 Agáta Saffertová (1:1)
02:44 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #96 Veronika Zittová (1:0)
00:00 Vážení diváci, vítám vás u dnešního zápasu MITEL Florbalová Akademie MB proti Panthers Praha.