• 64 63:27
    7:6
    (Seemannová)

PSN Tatran Střešovice - Finance Novák FBK Jičín 7:6p
branky: 14. Mariana Býčková, 27. Lucie Vernerová, 31. Barbora Lovíšková, 38. Lucie Vernerová, 42. Barbora Lovíšková, 55. Lucie Želízková, 64. Lucie Želízková - 24. Kristýna Bachmaierová, 31. Gabriela Žůrková, 34. Kristýna Bachmaierová, 37. Gabriela Žůrková, 58. Eva Preisslerová, 60. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 16 - Alena Vokatá 18; po třetinách: 1:0, 3:4, 2:2, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích. Komentář nejlepší hráčky domácích. Komentář trenéra hostů. Komentář nejlepší hráčky hostů.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
63:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (7:6)
63:27 Domácí si mohou vydechnout. Želízková po souhře se Seemannovou trefuje odkrytou branku.
61:48 Nebezpečné střely teď na obou stranách, ani jeden tým na nic nečeká.
61:00 Tatranky se snaží kombinovat. Korbelářová tyč!
60:27 První střelu prodloužení zaznamenala Lovíšková, ale do bloku.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:58 Nebezpečná střela Tatranu na skóre nic nemění. Jdeme do prodloužení.
59:54 Timeout PSN Tatran Střešovice
59:54 6 vteřin, uvidíme co Tatran vymyslel.
59:43 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová z trestného střílení (6:6)
59:43 Bachmaierová srovnává stav a čeká nás ještě velké drama.
59:43 Šrumec před Drbalovou a přerušení. Uvidíme nájezd.
59:15 Poslední vteřiny a Jičín stále v šesti
58:50 Drbalová vytáhla dlouhou ruku a má balónek pod kontrolou
58:20 Jičín vyslal nebezpečnou střelu, ale mimo
58:05 Teď už je branka Jičína opravdu prázdná
57:37 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (6:5)
57:37 Než Vokatá stihla opravdu opustit branku, zakončila její spoluhráčka Kuchařová a snížila skóre na 6:5.
57:23 Jičín se evidentně chystá na hru v šesti. Alena Vokatá se proběhla tam a zase zpět.
57:07 Želízková teď prověřila tak maximálně stehno jičínské hráčky.
56:04 Jičín se teď už delší dobu nemůže dostat k žádné větší šanci. Domácí mají po většinu času balón pod kontrolou.
54:33 Želízková se teď trefila naprosto přesně na bližší tyč a navyšuje vedení domácích.
54:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #11 Karolína Stůjová (6:4)
54:13 Další nepřesná střela Býčkové, snad to domací na konci nebude mrzet.
53:24 Jičín teď dlouho ve čtyřech. Žádná další hráčka na hřiště jít nechtěla.
52:25 Tatranky mají opravdu hodně šancí. Škoda, že většina končí mimo.
51:54 Do hry se zapojila Seemannová, která teď zahrozila poprvé před hostující brankářkou.
51:16 Korbelářová nabídla Bořilové neuvěřitelnou šanci, ta však netrefuje branku.
49:22 Konečně začínáme Tatranky poznávat, na hřišti je vidět jedna střela za druhou.
47:45 Simča Korbelářová měla další nebezpečnou střelu přímo ze středu hřiště. Trefuje Vokatou přímo do břicha.
47:14 Simona Korbelářová si prokličkovala půlku hřiště, střela končí na tyčce.
46:38 Panešová se velmi ostře vyměňuje názor s hráčkou Jičína, hra ale pokračuje dál.
45:02 Jičín se začíná ve třetí třetině probouzet. Drbalová naštěstí vše chytá.
43:23 Žůrková se dostala ke střele, jak jinak než velmi nebezpečné. Tu pak dorážela Bachmaierová, ale Tatranky dokázaly šance zlikvidovat.
42:45 Radka Korbelářová z výběhu střílí nad.
42:09 Zatím to vypadá na dramatickou třetí třetinu.
41:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #11 Karolína Stůjová (5:4)
41:28 Úvodní tlak nakonec potrestala Lovíšková.
41:03 Tatranky vstoupily do třetí třetiny aktivněji.
40:39 Korbelářová měla odkrytou branku, těsně vedle.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:59 V poslední vteřině střílí Bořilová
39:11 Kabelkové nevyšla střela z předbrankového prostoru. Mohla tak poslat Tatran do vedení, snad příště.
38:33 Souhra Bystrianské a Želízkové končí nad.
37:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #13 Sofie Gocová (4:4)
37:03 Tatran se nenechal zaskočit. Vernerová tam poslala bombu, která se nedala chytit.
36:49 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:4)
36:49 Žůrková posílá Jičín do vedení.
36:33 Zápas se velmi přiostřuje, ale to se s Jičínem stává běžně.
35:26 Bachmaierová měla další nebezpečnou střelu, Drbalová připravená.
33:27 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:3)
33:27 Jestli je Jičín v něčem opravdu silný, tak je to důraz na brankovišti. To teď potvrzuje Bachmaierová.
32:30 Nebezpečnou střelu Syslové likviduje Drbalová
32:19 Stůjová v samostatném úniku nedokázala překonat Vokatou.
30:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
30:33 Jičín nic nevzdává a po hezké kombinaci doráží Žůrková na hranici brankoviště.
30:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #29 Lucie Želízková (3:1)
30:05 Barča Lovíšková si spravuje chuť a navyšuje vedení domácích.
29:44 Tatranky oslabení přežily a rovnou se pouští do útoku.
28:49 Jičín je v přesilovce velmi nebezpečný.
28:23 Drbalová vytáhla famózní zákrok.
27:35 První, ale zakončuje domácí Lovíšková, neúspěšně
27:20 I Jičín si vyzkouší přesilovku
27:18 Vyloučen hráč #27 Mariana Býčková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:31 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #33 Jessica Kabelková (2:1)
26:31 Kabelková na Vernerovou, která nekompromisně zakončuje.
24:38 I Tatranky se snaží zahrozit, Korbelářová ale minula bránu.
24:25 Další nebezpečná střela Jičína, která letěla nad.
23:45 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
23:45 Než jsem stihla dopsat poslední příspěvek, tak Jičín doslova rozebral domácí obranu a Bachamierová zakončujé do prázdné.
23:17 Hra se přelévá ze strany na stranu, brankářky ale zatím moc práce nemají.
22:00 Začátek utkání zatím nenabídl nic zajímavého.
20:01 I druhé úvodní vhazování patří domácím.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:51 Lovíšková neuvěřitelně přestřeluje bránu a chytá se za hlavu. To byla opravdu velká šance.
19:12 Poslední minuta velmi zajímavé třetiny, kde jsme viděli více nepřesnostní než povedených šancí.
18:10 Bořilová ve velké šanci, balónek ji ale v poslední chvíli sjel z čepele.
16:50 Opět Žůrková po křižné přihrávce téměř do prázdné, Drbalová likviduje.
16:10 Žůrková byla velmi blízko prvnímu gólu Jičína. Drbalová zázračně chytá.
14:45 Matějková v nebezpečné pozici trefuje pouze blok.
14:07 Tatranky po většinu času kontrolují míček, Jičín ale občas zahrozí z nebezpečného dlouhého balónu.
13:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #51 Radka Korbelářová (1:0)
13:32 Po nebezpečné kombinaci sester Korbelářových otvírá skóre Býčková.
10:53 Nebezpečně poskakující balónek v brankovišti Drbalové nakonec likviduje tatranská obrana.
09:50 Panešová vyzkoušela pozornost Vokaté.
08:23 Tatranky se snaží najít recept na zformovanou obranu Jičína, zatím však hostující golmanku Vokatou příliš nezaměstnaly.
06:35 Na hřišti je zpět elitní formace, která konečně ohrozila hostující branku. Neúspěšně a Jičín už je v plném počtu.
06:10 Tatran zkouší druhou lajnu, uvidíme jestli bude úspěšnější.
05:00 První přesilovka utkání pokračuje v podobném duchu jako samotný začátak. Žádné vážné ohrožení branky jsme zatím neviděli.
04:47 Vyloučen hráč #86 Michaela Kacelová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za opakované přestupky
03:22 Během prvních minut utkání vidíme spíše nepřesnosti na obou stranách.
01:41 Do první šance se dostavá také Jičín. Drbalová je pozorná.
01:12 Nadějná standardka Střešovic končí v rohu.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí.
00:00 Vítáme Vás u 17. kola Extraligy žen mezi PSN Tatran Střešovice a Finance Novák FBK Jičín. Zápas začne za malou chvilku.