2

0

2.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 5:4pn
branky: 7. Malwina Zagórska, 15. Veronika Káčová, 23. Linda Pudišová, 42. Michaela Mlejnková, N Kristina Hudáková - 6. Lucie Hernandezová, 20. Lucie Veselá, 55. Michaela Urbanová, 58. Karolína Mezerová; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 25 - Kristýna Karli 27; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #2 Kateřina Strnadová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #10 Denisa Kotzurová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #9 Karolína Mezerová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #88 Kristina Hudáková a vstřelil rozhodující gól (5:4).
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
63:31 Další dobrá akce domácích, která ale končí střelou mimo bránu.
61:37 Velkou chybu Bínové Pálková nezúročila.
60:26 Na míčku FBC.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:10 Hosté drží míček ve svém obranném pásmu.
57:15 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (4:4)
56:21 Domácí předvedly dobrou kombinaci, kterou nakonec eliminuje Faltová.
54:33 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #19 Nela Kočvarová (4:3)
54:33 Bohemians se ještě nevzdávají a snižují na rozdíl jedné branky.
52:48 Zagórska svou bombu neusměrnila a míček končí vysoko nad.
51:22 Chúpeková vyslala parání bekhend, škoda jen, že netrefuje bránu.
49:49 Útočný faul bere míček domácím a hosté se dostávají do útoku.
48:10 Chúpeková šikovně vybojovala míček a dostává svůj tým do rychlého protiútoku.
47:21 Holky z FBC nyní párkrát prozkoušely Karli, ta v těchto zkouškách obstála.
45:53 Hra se začíná velmi přiostřovat.
44:43 Hraje se opět nahoru dolů.
42:53 Vaníčková to zkusila z první, ale míjí bránu.
41:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Káčová (4:2)
41:04 Mlejnková dorazila střelu Káčové a Ostrava odskakuje o dva góly.
40:01 Buly poslední třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:09 Tomšová měla nyní celkem "záhul", kdy střely létaly ze všech stran, ale parádně se s ním vypořádala.
37:23 Ostrava se stále potýká s velkým tlakem ze strany hostí.
35:54 Havlová to zkusila z poloviny, nakonec trefuje pouze blok protihráčky.
34:11 Bohemka drží míček na útočné polovině.
32:13 Vyrovnaná část hry, oba týmy si vyměnily několik šancí, avšak ani na jedné straně se skóre nemění.
30:38 Na druhé straně prověřila pozornost Tomšové Urbanová.
29:14 Zagórska sice vyslala pecku směrem na bránu hostí, bohužel trefuje přímo Karli.
27:52 Hra se přelévá ze strany na stranu.
26:28 Domácí také v plném počtu.
25:35 Hosté v plném počtu.
25:00 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
24:28 Domácí předvádí parádní hru v přesilovce, Bohemians zatím dobře brání.
23:35 Vyloučen hráč #48 Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
22:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (3:2)
22:47 Ostrava rychle využívá přesilovku a dostává se opět do vedení.
22:30 Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
21:10 Bohemians drží domácí pod značným tlakem.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:18 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #23 Natálie Bartošová (2:2)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:22 Domácí uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
15:48 Holky z Bohemky si vypracovaly dobrou šanci, ale Tomšová jim zkazila radost svým skvělým zákrokem.
14:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Káčová, asistoval #71 Karolína Bínová (2:1)
13:11 Hraje se dost nahoru dolů, u obou týmů dochází ke zbytečným ztrátám balónku.
11:42 Domácí tým hraje v plném počtu.
10:48 Bohemka zatím bez střely na bránu.
09:42 Vyloučen hráč #18 Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
08:45 Vavrečková vyslala nebezpečnou střelu z poloviny, avšak bohužel míjí bránu.
07:34 Šešulková zabránila rychlému protiútoku hostů.
06:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #9 Veronika Káčová (1:1)
06:53 Krásný výjezd Zagórske končí srovnáním stavu.
05:45 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (0:1)
04:38 Tomšová parádně vyráží nebezpečnou střelu soupeřky.
03:53 Bohemians opět obléhá polovinu domácích a vyvíjí velký tlak.
02:41 Káčová se dostala s míčkem na střed, kde si natáhla na střelu, avšak trefuje poze blok.
01:24 Bohemka se dostala k míčku a kombinuje na útočné polovině.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.