6:2
    Eva PREISSLEROVÁ
    (Svobodová)

Finance Novák FBK Jičín - MITEL Florbalová akademie MB 6:2
branky: 2. Kristýna Bachmaierová, 3. Zuzana Svobodová, 32. Michaela Kacelová, 48. Gabriela Žůrková, 58. Šárka Smetáková, 59. Eva Preisslerová - 6. Barbora Doležálková, 11. Veronika Zittová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 10 - Eva Klementová 16; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:45 Zápas dohrává Jičína na balónku.
58:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (6:2)
58:11 Samostatný únik proměnila suveréně blafákem Preisslerová.
57:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Šárka Smetáková, asistoval #21 Eva Preisslerová (5:2)
57:00 Šárka Smetáková právě využila krásnou přihrávku zpoza branky na brankoviště a dává jednoduchý gól do prázdné branky.
55:20 Hraje se nyní rychle nahoru dolu, šance na obou stranách však zůstaly nevyužity.
53:54 Další pokus Žůrkové v oslabení z voleje končí nad brankou.
52:45 Žůrková se dostala v oslabení do úniku, ale její pokus hostující brankářka kryje.
52:04 Vyloučen hráč #86 Michaela Kacelová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
51:34 Hosté dostaly šanci zdramatizovat zápas.
51:34 Boleslav se tlači za korekcí skóre, při tom ale nechává zranitelnou obranu.
49:10 Gólmanka hostí se teď vyznamenala proti střele Preisslerové z hranice brankoviště do prázdné branky.
47:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (4:2)
47:53 Žůrková se prosazuje střelou na přední tyč a Jičín odskakuje na rozdíl dvou branek.
47:08 Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
47:07 Jičín zúročuje svůj tlak a bude mít přesilovou hru.
45:58 Střela domácí hráčky ze středu hřiště, hostující brankářka chytá.
43:45 Domácí Kuchařová se po křídle protáhla až do zakončení, nicméně bránu netrefuje.
41:02 Velká šance Jičína hned na úvod třetiny, po velkém závaru před bránou hostí se nedopařilo domácím hráčkám usměrnit balónek na čáru.
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
39:07 Boleslav dohrává 2. třetinu na balónku, ale v uctivé vzdálenosti od domácí branky.
37:01 1. lajna Jičína si opět vytvořila skvělou šanci, střela Žůrkové však končí ve výstroji hostující brankářky.
36:09 Nyní se však musela vyznamenat i domácí brankářka proti střele z bezprostřední blízkosti.
34:28 Jičín pokračuje v tlaku a drží se na polovině hostů.
31:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová bez asistence (3:2)
31:53 Krásnou střelou na přední tyč potvrzuje zlepšený výkon celého týmu Kacelová.
30:03 Rozehrávku Boleslavi vystihla Bachmaierová, střílí však pouze do boční sítě.
28:01 Domácí se po ospalém začátku třetiny dostávají do tempa a začínají opět ohrožovat branku hostí.
26:01 V podobné pozici trefila Kacelová pouze brankářku hostí.
24:58 Hostující Bauerová se ocitla tváří v tvář gólmance domacích, svoji střelou však netrefuje bránu.
23:50 Hosté jsou v tlaku a odstřelují bránu domácích.
22:11 Šanci hostí likviduje Velzelová rychlým přesunem k levé tyči.
20:45 Na míčku se usadily hosté, ale k ohrožení branky se nedostaly.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:59 První střetinu končí Jičín na balónku, ale bez ohrožení brány hostí.
17:32 Tempo zápasu se zrychlilo a vidíme náznaky šancí na obou stranách, nicméně střely jsou velice nepřesné.
16:38 Další šance na straně Jičína, domací hráčka však neusměrnila skákavou přihrávku do prázdné brány.
16:12 Gólmanka Jičína se opět vyznamenala, když vyrazila střelu do průniku středem.
15:22 Jičín na míčku dobývá bránu MB.
12:37 Jičín se snaží vzít si ztracené vedení zpět. Krásně střílela ze středu Bachmaierová, bohužel míjí.
10:59 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #63 Barbora Doležálková (2:2)
10:59 Po vyběhu od mantinelu srovnává střelou na přední šibenici Zittová.
09:40 Hra se přelévá ze strany na stranu s velkým počtem nepřesností na obou stranách.
07:56 Domací brankářka si dnes postavila tyče na výbornou, hosté trefují brankovou konstrukci již po druhé v tomto zápase.
05:31 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #96 Veronika Zittová (2:1)
05:31 Hosté poprvé vážně zahrozily a následně střílí svůj první gól v zápase.
04:21 Jičín se většinu hry drží na balónku a tlačí se za dalšími góly.
02:15 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #86 Michaela Kacelová (2:0)
02:15 Po krásném prostrčení od mantinelu se prosazuje střelou k tyči Svobodová.
01:38 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:0)
01:38 První gól utkání, prosazuje se z předbrankového prostoru Bachmaierová.
00:45 Registrujeme první střelu na bránu hostí, ale brankářka bez problémů kryje.
00:01 Úvodní buly vyhrály hosté, ale v útoku jsou domácí.