11:4
    Jiří BAUER
    (Vávra)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SOKOLI Pardubice 11:4
branky: 9. Jiří Bauer, 10. Ondřej Vošta, 12. Marek Matoušek, 13. Matěj Netrefa, 18. Antonín Votava, 19. Tom Ondrušek, 21. Tom Ondrušek, 33. Mikuláš Komárek, 35. Tom Ondrušek, 45. Marek Vávra, 60. Jiří Bauer - 17. Adam Šmíd, 22. Jiří Kohoutek, 25. Lukáš Prix, 51. Jakub Burian; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 148; zásahy brankářů: Karel Hodík 9, Josef Šedivý 3 - Matěj Denemark 19; po třetinách: 6:1, 3:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #21 Marek Vávra (11:4)
59:56 Poslední gól utkání dává 4 vteřiny před koncem Jiří Bauer.
59:13 Ondrušek z rozehrávky trefuje jen Denemarkovu ruku.
58:54 Mikuláš Komárek po drsném souboji u mantinelu končí na zemi.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:13 Jakub Dufek střílí, ale místo brány trefuje svého spoluhráče Ondřeje Voštu.
52:31 Votava zpoza brány na Voštu, ten se ale trefuje vedle.
50:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 10:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jakub Burian, asistoval #15 Martin Zozuĺák (10:4)
50:52 Josef Šedivý odolal třem střelám, ale čtvrtou už zachytit nedokázal.
49:50 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
49:50 Za zbytečné sekání Kronovetra budou hrát domácí oslabení.
47:15 Pardubice se snaží více tlačit, ale domácí se nenechávají.
44:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #65 Jiří Bauer (10:3)
44:14 Marek Vávra dává 10. gól Chodova.
42:37 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
42:37 Uvidíme, jestli domácí využijí i druhou přesilovku.
41:48 Odložené vyloučení, Chodov jde do šesti bez brankáře.
40:20 Josef Šedivý si hned připisuje svůj první úspěšný zákrok, kdy vyráží rychlou střelu Pardubic.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
40:00 Chodov vytřídal gomany. Karla Hodíka vystřídá Josef Šedivý.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:58 Jan Nezval zkouší ještě vystřelit, ale siréna hlásí konec druhé třetiny.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:33 Oba týmy mělí pár hezkých akcí, ale neúspěšně.
34:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (9:3)
34:18 Dvojice Ondrušek - Vávra se prosazují v tomto zápase už po třetí.
32:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (8:3)
32:48 Komárek využívá chodovské přesilovky ani ne za 20 vteřin.
32:29 Vyloučen hráč #32 Milan Bína družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za vysoká florbalka
32:29 Milan Bína trefil Marka Šmída do obličeje a Chodov si zahraje přesilovku.
31:06 Lukáš Drahný si vyjíždí, střílí a padá. Na jeho střelu je Karel Hodík připraven.
27:53 Chodov přitvrzuje, ale Pardubice úspěšně brání.
26:02 Bauer si počkal, až bude Vávra volný, ale jeho střelu Denemark vyráží.
24:55 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #67 Jakub Burian (7:3)
24:55 Lukáš Prix využívá pardubickou přesilovku.
23:27 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
23:27 První vyloučení zápasu a na trestnou si jde sednout Jiří Bauer.
22:55 Odložené vyloučení, Pardubice jdou do šesti bez brankáře.
21:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek, asistoval #32 Milan Bína (7:2)
21:37 Milan Bína našel volného Jiřího Kohoutka, který se úspěšně trefuje.
20:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
20:58 Vávra nahrává míček vzduchem, ale Ondrušek si s ním poradil a doráží.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
18:56 Hrubá chyba obránce z Pardubic, které vedlo k přečíslení Chodova a následně ke gólu.
17:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #14 Ondřej Vošta (5:1)
17:08 Antonín Votava využívá zmatku před pardubickou brankou a úplně sám doráží odražený míček.
16:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #15 Martin Zozuĺák (4:1)
16:10 Tentokrát Šmíd mířil přesně.
15:16 Adam Šmíd zkouší střelu z otočky, ale míček se odrazí od hráče domácích a skončí za mantinelem.
12:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #93 David Horký (4:0)
12:25 Netrefa perfketně doráží míček ze vzduchu.
11:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #21 Marek Vávra (3:0)
11:03 Stejná akce jako u předchozího gólu a Chodov vede 3:0.
09:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #9 Mikuláš Komárek (2:0)
09:01 Ondřej Vošta doklepává nahrávku od Mikuláše Komárka.
08:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer bez asistence (1:0)
08:32 K Bauerovi se odrazil míček, se kterým si skvělě poradil.
06:08 Karel Hodík teď předvedl perfektní zákrok proti samotnému Martinu Zozulákovi.
04:44 Votava trefuje míček ze vzduchu, ale obránce z Pardubic ho odráží.
02:54 Tom Ondrušek trefuje z rozehrávky trojitou zeď slouženou z pardubických hráčů.
00:20 Marek Vávra trefuje tyčku.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 25. kola Livesport Superligy, kde se proti sobě utká FAT PIPE Florbal Chodov a SOKOLI Pardubice.