• 61 60:38
    4:5
    (Prix)

PSG PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 4:5p
branky: 15. Peter Nehila, 22. František Vykopal, 50. Lukáš Kubíček, 51. Filip Hrabal - 4. Adam Šmíd, 20. Martin Zozuĺák, 36. Milan Bína, 59. Adam Šmíd, 61. Martin Zozuĺák; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1 + Karel Ševčík OS:3 + Ivo Teichman OS; využití: 0:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Adam Kohút 10 - Matěj Denemark 16; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:38 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #48 Lukáš Prix (4:5)
60:38 Domácí zpackali i druhou přesilovku, hosté byli ve třech proti čtyřem lepší a Zozulák po samostatné akci zavěsil za záda ležícího Kohúta. Prohrát dvěma inkasovanými góly při vlastní přesilovce je unikum.
60:01 Domácí mají k dispozici na začátku prodloužení dlouhou přesilovku, v předchozí ale inkasovali.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:55 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra na zemi
59:08 Timeout SOKOLI Pardubice
59:05 Hosté jsou už v pěti, zápas míří k prodloužení.
58:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd bez asistence (4:4)
58:25 Šmíd sebral míček Grlickému a po sólu v oslabení srovnal. Trestuhodná chyba slovenského krajánka, který nezpracoval balonek.
57:58 Vykopal z osy hřiště vyprášil hruď Denemarka.
56:43 Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest
56:43 Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
56:02 Nehila ve snaze zasáhnout skákající míček, švihl holí vysoko nad svoje kolena.
55:21 Míček zasáhl rozhodčího, který tak znovu přerušil hru. Jinak by Vykopal u tyče zakončoval.
54:34 Vykopal šel sám na branku, rozhodčí ale přerušili hru, protože jeden z hostujících hráčů nemohl pokračovat ve hře. Následuje buly.
53:47 Zozulák mohl srovnat, Kohút ale bleskově zasáhl tělem proti jeho zakončení zblízka.
52:51 Žáček střílel z dálky a Kohút si míček málem srazil za vlastní zadá, naštěstí pro domácí se snesl vedle zařízení.
51:35 Nyní jsou na tahu hosté, kteří většinu zápasu vedli.
50:41 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #24 Peter Nehila (4:3)
50:41 Panteři bleskově otáčejí. Hrabal dorazil střelu Nehily.
49:12 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #12 Martin Grlický (3:3)
49:12 Kubíček byl na správném místě ve správný čas, po nahrávce Grlického střílel do odkryté brány.
48:47 Burian viděl volného Šmída, jemuž před Kohútem míček utekl a ani tak nezakončil.
47:04 Trestné střílení družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #88 František Vykopal.
47:04 Po faulu na Gricha měl Vykopal k dispozici trestné střílení, proti jeho pomalému zakončení do forhendu Denemark zasáhl.
46:31 Zozulákovi míček v ideální střelecké pozici sjel, vzápětí fauloval.
45:20 Grich minul, odražený míček od mantinelu chtěl usměrnit za záda Denemarka volný Halama, z úhlu ale přestřelil.
43:35 Domácí dobře napadali, skákající míček sebral ze vzduchu pozorný Denemark.
42:54 Zozulák pálil po zemi do nohy brankáře Kohúta.
42:33 Vykopal si seběh do středu, kde dostal míček a prudkou ránou trefil brankáře.
41:11 Začátek poslední části je oboustranně opatrný.
40:01 Poslední třetina začala se zpožděním, protože hrací plocha potřebovala upravit.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:06 Zapletal příklepem přestřelil.
37:56 Hrabal zůstal sám před Denemarkem, jenže ho neprocedil.
36:41 Zozulák měl na holi čtvrtý gól hostů, blafák ale nedotáhl do zdárného konce.
35:47 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #32 Milan Bína, asistoval #57 Ondřej Machatý (2:3)
35:47 Hosté potřetí v zápase vedou, Bína procedil Kohúta opět střelou po zemi.
34:23 Na druhé straně natáhl Šmíd a Kohúta zachránila od gólové pohromy jen dobře postavená pravá tyč.
34:01 Vykopal si potáhl míček na střelu, trefil brankáře.
32:12 Šmíd ťukl před bránou domácích do míčku, naštěstí pro Pantery ji přeloboval.
30:49 Nehila obral obránce o míček, střelu ale nasměroval do brankáře.
29:39 Svižná rána Prixe prolétla kolem tyče domácí brány.
28:53 Teď měli hosté štěstí, Burian tečoval míček na vlastní bránu, těsně přelétl horní tyč.
27:06 Denemark zneškodnil střelu Vykopala i Sovjáka, obě zaváněly gólem.
26:02 Vyloučený Ševčík zůstal na tribuně, domácí hráči se tak koučují defakto sami.
24:28 Emoce na hřišti, v rohu si měli co říct Grlický a Prix. Vypadá to, že nás čeká opět vyhecované utkání stejně jako v Pardubicích.
24:15 Zozulák šel z boku na Kohúta, trefil ho míčkem do hrudi.
23:20 Míček kontrolují hosté, zatím na svojí polovině.
21:24 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (2:2)
21:24 Nehila nahrál Vykopalovi, který pod rukou brankáře navzdálenější tyč srovnal.
20:34 Šmíd se zjevil sám před Kohútem, freestylové zakončení mu ale nevyšlo a bránu přestřelil.
20:01 I úvodní buly druhé půle vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #21 Ivo Teichman (1:2)
19:05 Hosté si berou před pauzou vedení zpátky, Zozulák prostřelil Kohúta mezi nohy.
18:05 Machatého tečovaná střekla proskákala vedle tyče Kohútovy brány.
16:13 Vykopal měl další tutovku, místo odkryté brány střílel do hokejky obránce.
15:28 Burian vletěl do brankáře Kohúta, rozhodčí mu zatím jen pohrozili. Zdá se ale, že hosté jsou přemotivovaní a hrají zbytečně tvrdě.
14:28 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #77 David Medek (1:1)
14:28 Medek nabil Nehilovi, který se trefil prudce pod horní tyč a srovnává.
13:24 Oba týmy hrají v plném počtu, hra ve čtyřech nic nepřinesla.
11:21 Šmíd dohrál drsně u mantinelu Kelemena, což neunesl domácí trenér Karel Ševčík a za horlivé protesty vyfasoval trest na dvě minuty plus deset minut. Kratší trest odsedí Adam Štourač.
11:20 Vyloučen trenér Karel Ševčík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE - osobní trest
11:20 Vyloučen hráč #55 Adam Štourač družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování
11:20 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
09:43 A vzápětí Vykopal hlasitě kleje se vrací na střídačky, před chvíli zblízka trestuhodně nezavěsil do odkryté brány. Gólman Pardubic mu jeho šanci tygřím skokem zneškodnil.
09:23 Vykopal zlevé strany švihem minul.
08:08 Halama se natlačil k brankáři, kterého zblízka trefil do hrudi.
07:00 Videozáznam není k dispozici, takže rozhodčí rozpažil. Každopádně domácí obrana opět nezaregovala na rychlou souhru Zozuláka se Šmídem.
06:59 Rozhočí se jdou podívat, jestli náhodou Šmíd neprocedil míček za záda Kohúta.
06:07 Domácí kombinovali za bránou hosté, k jejímu ohrožení se ale nedostali.
04:53 Grich měl na pravé straně prostor, z úhlu ale rozvlnil jen boční síťku.
04:29 Pardubice pokračují v aktivní hře, Panteři se ještě neprobudili.
03:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #15 Martin Zozuĺák (0:1)
03:15 Hosté se ujímají vedení po jednoduché akci. Šmíd si vyměnil na středu míček se Zozulákem a zblízka prostřelil Kohúta.
01:56 Zapletal měl před sebou odkrytou bránu, z osy hřiště ale cinkl míčkem o tyč.
01:13 Na opačné straně to zkusil Kelemen, bránu netrefil.
00:33 Pardubice kombinují rozvážně na vlastní půlce, domácí obranu uspali a Zozulák z jedné pálil do boční sítě.
00:01 Buly vyhráli hosté.
00:00 Hlediště se plní pomalu. Že by fanoušci ještě volili nového prezindta ČR?
00:00 První vzájemný zápas před kamerami ČT sport vyhrály Pardubice 7:5 a vyhrocený duel tehdy skončil vzájemnou šarvátkou. Jeden z nejhorlivějších aktérů, Ronald Gašparík, mezitím přestoupil do Mladé Boleslavi. Tak snad bude dnes na palubovce klid.
00:00 Vítáme vás u onlajnu z utkání mezi Otrokovicemi a Pardubicemi. Oba týmy se už dávno rozcvičují.