(Hurt)
  • 59 58:55
    Vinohrady

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:8
branky: 15. Adam Zahraj, 43. Michal Strachota, 53. Michal Klápa, 59. Ivan Tomčo - 7. Ivan Pergler, 19. Jan Procházka, 30. Štěpán Švejda, 45. Jan Procházka, 46. Daniel Gärtner, 49. Tomáš Gärtner, 52. Daniel Gärtner, 57. Lukáš Gregor; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 520; zásahy brankářů: Daniel Váradi 22 - Roberts Blumbergs 21; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:5
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
58:55 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #93 Ondřej Hurt (4:8)
57:55 Domácí ještě zkouší zaútočit, jsou to však už dost marné pokusy.
56:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #11 Ondřej Plíhal (3:8)
55:35 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
54:33 Nicklasovo střela zblkována těsně vedle.
52:40 Povedená akce po ose Velc, Strachota a zakončující Klápa.
52:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (3:7)
51:12 Domácí se úplně sesypali a Vinohrady střílí jednu branku za druhou.
51:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #4 Tomáš Gärtner (2:7)
50:12 Po střele Vojtěcha Klápy zazvonila tyč.
48:59 Další mizerné střídání domácích, které vyústilo v parádní kombinaci bratří Gärtnerů.
48:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Tomáš Gärtner, asistoval #74 Daniel Gärtner (2:6)
45:45 Blumbergs dlouhým výhozem našel Gärtnera, který střílí branku v oslabení.
45:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #1 Roberts Blumbergs (2:5)
45:19 Vyloučen hráč #11 Ondřej Plíhal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
44:20 Procházka nádhernou střelou z levého křídla vrací hostům dvoubrankový náskok.
44:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka bez asistence (2:4)
42:32 Korbel našel chytrou přihrávkou Strachotu na velkém brankovišti a karlovarský střelec vrací domácí do zápasu.
42:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #8 Matěj Korbel (2:3)
41:40 Nicklas na levém křídle nezpracoval míček.
40:01 Domácí zamíchali sestavou a jako první ukořistili míček, uvidíme zda to povede k úspěchu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:26 Ani tento závar karlovarských brankou nekončí.
36:55 Domácí teď sráží spousta nepřesností.
34:52 Dnešní utkání sleduje v Karlových Varech 520 diváků, jedná se o nejvyšší návštěvnost nováčka Superligy v této sezóně.
33:06 Proti další střele Švejdy tentokrát Váradi připraven.
31:50 Hosty třetí branka nabudila a nyní hrají v zápase prim.
29:50 Rozehrávka Vinohrad končí parádním gólem Švejdy do šibenice.
29:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #10 Erich Kellermann (1:3)
28:47 Dělovka Navrátil zablokovaná.
27:26 Michal Klápa se rval do šance, u toho si však počínal nedovoleně, míček tak mají Vinohrady.
26:30 Váradi si po delší odmlce sáhl na míček.
24:25 Tlak domácích končí střelou Nicklase vysoko nad.
23:06 Korbel hledal dlouhou přihrávkou Zahraje, ten na míček nedosáhl.
21:34 Hosté drží míček na své polovině a nikam nespěchají s rozehrávkou
20:01 První buly tentokrát pro Vinohrady.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20 Procházka si seběhl mezi obránce kam dostal přesnou přihrávku od Klápy a hosté podruhé vedou.
18:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #89 Vojtěch Klápa (1:2)
16:47 Lebeda z rohu vyjel před branku, Blumbergs opět úspěšný.
14:58 Nicklas vybídl ke skórování Klápu, proti jeho střele se gólman stihl přemístit.
14:04 Zahraj si zaběhl za obranu, kde ho našel Hurt a karlovarský útočník tvrdou střelou vyrovnává.
14:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #93 Ondřej Hurt (1:1)
12:50 Série nepřesností na obou stranách.
12:02 Pokus Velce vyráží Blumbergs mimo.
10:45 Nicklas před brankou netrefil míček.
09:23 Rána Hurta ztečovaná mimo.
08:20 Souboj Langa s Plíhalem na brankovišti, ze kterého míček sebral Váradi.
06:45 Stuchlík parádní přihrávkou našel Perglera, kterému stačilo pouze nastavit hokejku.
06:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (0:1)
06:29 Vyloučen hráč #91 Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
05:23 Střela Tomáše Gärtnera zablkovaná mimo.
05:14 Vinohrady drží míček a trpělivě rozehrávají.
04:18 Váradi nadvakrát úspěšný.
03:31 Nahození Švejdy sebral Váradi.
03:00 Domácí teď špatně střídali a potenciální nebezpečí musel hasit Kalaš.
01:43 Nyní poprvé u míčku také Vinohrady.
01:09 Domácí kombinují na polovině Vinohrad, zatím bez efektu.
00:01 První buly dnešního televizního utkání pro domácí.