57
  • 57 56:20
    Vítkovice

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:3
branky: 10. Tomáš Hanák, 22. Tomáš Hanák, 34. Jonáš Kreysa, 37. Ondřej Němeček - 2. Adam Zubek, 3. Ondřej Vítovec, 45. Jan Šebesta; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 510; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 13 - Lukáš Souček 19; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:1
60:01 Vyhrocené derby mezi prvními dvěma týmy tabulky nakonec nejtěsnějším rozdílem vyhrává domácí Tatran. Děkuji všem divákům a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 23 - Vítkovice 16
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:59 Tatran se ještě v posledních vteřinách strachoval o těsné vedení, ale heroickým výkonem ubránil svou výhru.
59:50 Matejčíkova vysoká hůl přerušuje snažení hostů.
59:28 Hubálek do Jurca.
59:12 Jurco úspěšný.
58:32 Míček uzmuly Vítkovice a opět jdou do šesti.
58:16 Souček zpátky v akci.
57:16 Hosté v šesti.
57:06 Melišova krosovka o pár čísel mimo.
56:20 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:20 Vítkovický timeout, zůstane Souček na střídačce?
56:18 Čermák trefil helmu Součka.
55:30 Souček si připisuje další zákrok.
54:59 Jurco dostal malou domů z půlky.
53:31 Šindelář trefil Součka.
52:57 Beneš z nulového úhlu, Souček nohama napřed po brankové čáře nemusel zasahovat.
52:27 Hanák nedoklepnul skákavý míček za Součka.
50:55 Souček si došel pro uteklý míček od Kreysy.
50:06 Sidunov předvedl hezké fotbalové zpracování balonku.
48:33 V hale bouří 510 diváků. Moc děkujeme za podporu!
47:35 Ani Zubek si neporadil.
46:50 Jurco skvěle vykryl krosovku od Matejčíka.
46:44 Delong o pár čísel mimo zařízení.
45:45 Hanákovi na čepeli přistála spíš dělovka než přihrávka. Následný odraz skončil v autu.
45:06 Kreysa nepřekonal Součka.
44:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #86 Marek Matejčík (4:3)
44:14 Šebesta opřel míček do tyčky a následně do branky. Snižuje na 4:3.
43:51 Hanák trefil botu zakleknutého Šebesty.
43:32 Havlas trefuje koleno Součka.
42:10 Jurco třímá míček s hvizdem rozhodčích označující předešlý faul.
40:59 Fukala je zpátky na hřišti.
40:34 Němečkova střela po teči rozduněla kalhoty Součka.
40:01 Poslední buly regulérní hrací doby s neregulérním počtem hráčů na hřišti vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:59 Tatran s míčkem na čepelích ukončil třetinu, do útoku už se nestihl vrátit.
39:45 Meliš trefil boční síťku.
38:58 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
38:58 Krátké odložené vyloučení Fukaly za sekeru se proměnilo ve standardní.
38:06 Sidunov do gólmana.
37:47 Pažák utržil trefu do obličeje.
37:23 Do Šindelářovy střely vpadl Souček.
36:55 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #37 Matěj Havlas (4:2)
36:55 Kdyby byl hattrick za asistence, Havlas má pro dnešek splněno. Kapitán týmu Němeček odskakuje Tatran do dvougólového vedení.
36:28 Čermák s rukou na zádech skončil v parakotoulu, dle všeho vlastní vinou.
35:06 Beneš orazítkoval břevno.
33:42 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #32 Martin Čermák (3:2)
33:42 Palčinský si vylámal zuby na Jurcově dlani u paty delší tyčky, po obratu se prosazuje Kreysa a Tatran jde dnes poprvé do vedení.
32:21 Domácí oslabení ustáli.
31:59 Jurco ošetřuje nějakou sekeru přes prsty.
31:41 Havlas do Součka.
30:48 Hubálek po krosu do autu.
30:21 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
30:21 Šindelář se po ztrátě míčku ohnal po soupeři a chytnul ho, což je proti pravidlům.
29:55 Jurco chytnul míček po odrazu zpoza branky.
28:20 Spíše vyčkávací část, kdy oba týmy po čase útočí, gólmani jsou v permanenci, a pak zase čekáme na druhé straně.
26:58 Eliáš se snažil obtočit kolem tyčky Součka, gólman Vítkovic se stihnnul přesunout a pak ztratit míček z dohledu.
26:27 Jurco pozorný.
25:14 Meliš na poslední chvíli stihnul odklonit míček mimo nebezpečnou zónu.
23:42 Delong pálil do zámezí.
22:30 Meliš netrefuje.
21:40 Souček si šel pro míček, ale ještě předtím byl nedovolený zákrok na hráče Vítkovic.
21:08 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (2:2)
21:08 Vyrovnávací gól Tatranu má stejné aktéry jako ten předešlý, ale pro připomínku: Havlas na Hanáka, a hala bouří.
20:01 Buly do druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:59 Třetinu na míčku zakončili hosté, ale nic víc se nestalo.
19:45 Jurco dalekým výhozem vyzval Beneše, který ale vykvedlal sám sebe.
19:09 Beneš z otočky trefuje mantinel za brankou.
17:45 M. Gattnar prověřil pozornost Jurca.
16:59 Mühlfaitovu dělovku zlikvidoval Souček.
16:37 Šimek skrytým příklepem mírně překvapil Součka, ale gólman hostů byl na pravém místě.
15:34 Ticho před bouří?
13:36 Kún se vymotal přes vítkovické hráče a vybojoval nedovolený zákrok.
12:50 Vavroušek skončil v mantinelu, ve vzduchu nebezpečně lítá vyloučení.
12:32 Hra probíhá ve vysokém tempu na obě strany.
11:26 Mühlfait trefil Kresu, od kterého se balonek odrazil za mantinel.
09:40 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
09:40 Halu, tedy přinejmenším tu část s domácími fanoušky, rozešťastnil Hanák, který zavěsil po krosu do prázdné. 1:2
09:20 Vavroušek trefil připraveného Součka.
08:50 Zajímavá akce Tatranu gólem neskončila.
07:12 Mimo hřiště se trefuje i Mühlfait.
06:45 Zubek nezkrotil nahozený míček, který skočil přes mantinel.
05:50 Souček doskočil míček.
05:40 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #35 Marek Beneš.
05:40 Zákrok na Hanáka byl oceněn nájezdem. Beneš neúspěšný.
04:56 Besta se řítil přes celé hřiště a trefil koleno Jurca.
04:07 Jurco lapá.
03:50 Hubálek trefil reklamní plachtu.
02:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #72 Adam Delong (0:2)
02:52 Tenhle gól asi domácí diváci nechtěli. Vítovec odskakuje na 0:2 z pohledu Tatranu.
02:15 Čermák zezadu držený Fukalou nepřekonal Součka.
01:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #86 Marek Matejčík (0:1)
01:26 Matejčík vysoce vysunutý uzmul míček, napoprvé Jurca nepřekonal, ale dílo dokonal dorážkou Zubek. Otevírá tak dnešní gólový účet.
00:31 Zaplněná hala už od úvodu žene dopředu domácí tým.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu patří Tatranu.
00:00 Lineupy téměř hotovy, takže mi již nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje 20. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Dnešní ALPA Game si můžete tradičně užít buď přímo v hale, nebo u online/video přenosu. Pokud se jdete podívat na živo, stále můžete nosit sladkosti, drobné hračky, omalovánky a tužky/pastelky pro děti ve FN Motol.
00:00 Domácí Tatran stále neochvějně vládne tabulce Superligy, po devatenácti zápasech má na prvním místě 57 bodů. Soupeři z Vítkovic jsou v závěsu druzí, kdy po stejném počtu zápasů mají 45 bodů a jistě by si rádi pojistili druhé místo před dotírající Mladou Boleslaví (43 bodů). V dnešním derby se tak jistě máme na co těšit.