5:11
    Lukáš FUKALA
    (Jankovský)

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:11
branky: 11. Vilém Doležal, 19. Jakub Hromada, 44. Tomáš Straka, 47. Matěj Boček, 53. Matouš Burian - 10. Matyáš Šindler, 14. Adam Zubek, 15. Ondřej Sidunov, 21. Jiří Besta, 23. Jakub Hubálek, 26. Michal Pažák, 44. Jiří Besta, 51. Adam Delong, 51. Matouš Burian, 56. Jan Šebesta, 57. Lukáš Fukala; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1 + Jakub Boček 4:2; využití: 0:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Daniel Körber 17 - Lukáš Souček 9; po třetinách: 2:3, 0:3, 3:5
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
56:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #30 Ondřej Jankovský (5:11)
56:14 Toto už je jen kruté... Fukala se dokázal natáhnout pořádně ke střele a poslal míček tam, kam Körber nedosáhl.
55:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #72 Adam Delong (5:10)
55:22 Šebesta se v brankovišti dokázal zorientovat a propašoval míček pod padajícího Körbera.
54:47 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
52:43 GÓL BLACK ANGELS! 5:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian z trestného střílení (5:9)
52:43 K nájezdu se postavil Matouš Burian, který několika kličkama rozhodil Součka a dokázal ho z forhandu překonat.
52:43 Hosté se sami uvedli do nepříjemné situace, kdy ani brankář ani obránci nedokázali zkrotit míček, a museli proto zahrát v brankovišti.
50:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:9
Vlastní branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian (4:9)
50:41 I když Vítkovice přišly o svou početní převahu, dvě branky dokázili vsítit i tak.
50:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #86 Marek Matejčík (4:8)
48:47 Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
48:47 Rostislav Gattnar při zvedání se ze země zahrál míček a zkrátil tak přesilovku hostů o dvě minuty.
47:55 Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2+2 minuty za vysoká florbalka
47:55 Jakub Boček neobratně využil svou florbalku a vyrazil soupeři zub.
46:09 GÓL BLACK ANGELS! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #55 Jakub Hromada (4:7)
46:09 Matěji Bočkovi teď dvěma neskutečnými přihrávkami přichystali gólovou střelu Hromada s Burianem, domácí se proto dotahují jen na ztrátu tří branek.
43:27 GÓL BLACK ANGELS! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #11 Tomáš Straka, asistoval #17 Matouš Burian (3:7)
43:27 Straka ale přichází s rychlou odpovědí, když se dokázal vykličkovat ze sevření obránců a prostřelil Součka nad jeho nohou.
43:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #25 Matyáš Šindler (2:7)
43:10 Besta po sérii promarněných šancí hostů z důvodu netrefení míčku míček konečně trefil.
40:45 Körber v bráně lítá a má štěstí, že Vítkovice zatím nebyly schopné najít skulinky v jeho brance a zvýšit tím tak své vedení.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrály Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
36:12 Obuškevič nedokázal zkrotit poskakující míček v situaci 3 na 1, žádná nebezpečná střela proto Součka neohrozila.
29:52 Souček krade domácím radost! Po fantastické akci domácích po třech svižných přihrávkách byl brankář hostů opět rychlejší než jeho soupeři.
29:12 Körber na Delongovy kličky umí, napodruhé ho dokázal vychytat v situaci, kdy na něj běží sám.
26:59 Jakub Boček dohnal výhoz svého brankáře a fantastickou přihrávkou z otočky našel Renčína. Jeho střelu ale dokázal vytánout skvělým zákrokem Souček.
25:18 Timeout BLACK ANGELS
25:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #86 Marek Matejčík (2:6)
25:18 Domácí nezažívají nejlepší druhou třetinu. Úplně před brankou byl sám Pažák čekající na dorážku, se kterou Körber ležící na břiše nestíhal nic udělat.
25:01 Míček už poskakoval na brankové čáře domácích, Obuškevič ale situaci zachránil.
22:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #27 Michal Pažák (2:5)
22:55 Domácí zapomněli na Hubálka na středu hřiště, který po přihrávce Pažáka vyslal nekompromisní prostřelil Körbera těsně k tyči.
22:08 Delong se ocitl sám před brankářem, svou kličkou ale neuspěl.
20:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:4
20:44 Domácí začátek třetiny v početní výhodě nezačali vůbec dobře. Za třičtvrtě minuty se nedotkli míčku a hosté si navíc dokázali udělat prostor pro střelu z nebezpečné vzdálenosti, kterou proměnili.
20:01 Úvodní vhazování druhé třetiny pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 6:12
19:54 Vyloučen hráč #86 Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
19:54 Hosté po výhozu Körberu dokázali vstřelit míček do sítě pro velikou radost vítkovické střídačky, po videorozboru situace jejich jásot rychle přešel, protože rozhodčí původní rozhodnutí anulovali a naopak vystavili Matejčíkovi dvouminutový trest za hru rukou při blokování Körberova výhozu.
18:18 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada z trestného střílení (2:3)
18:18 Hromada nevymýšlel nic složitého, jednoduchou kličkou do forhandu a svižnou střelou překonal Součka a snižuje tak skóre zápasu.
18:18 Souček před brankou podrazil Obuškeviče ve snaze vykopnout míček, Hromada proto pojede nájezd.
14:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #92 Štěpán Kaleta (1:3)
14:15 Průběh poslední minuty je pro domácí velmi neférový, neboť celý zápas byla jejich obrana pevná jako skála a najednou z ničeho nic ztrácí o dva góly. Proti střele Sidunova po krosové přihráce Kalety neměl Körber moc šanci.
13:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #27 Michal Pažák (1:2)
13:27 Na Zubkovu střelu z dálky Körber tentokrát nestačil, k vzdálenější levé tyči se nedokázal natáhnout včas.
11:49 V průběhu jedné minuty teď Körber třikrát předvedl své umění, kdy v tíživém postavení vždy reakčně vyrazil míček a zachránil tak svůj tým.
10:21 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #93 Radek Hanák (1:1)
10:21 Problémy v rozehrávce Vítkovic vystihl Hanák, který pod tlakem i tak dokázal přihrát Doležalovi. Ten z blízkosti prudkou ránou nedal Součkovi šanci.
09:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #88 Jiří Besta (0:1)
09:16 V první situaci v tomto zápase, kdy domácí dali prostor hostům, se prosazuje Šindler ze středu hřiště.
08:33 Novotný zblokoval střelu Kaletovi, který kdyby obstřelil obránce Blacků jistě vstřelil branku.
06:25 Vítkovice konečně po dlouhém snažení dokázaly vystřelit, když jim kompaktní obrana domácích domácích dělala problémy. Körber musel vytáhnout povedený zákrok helmou.
02:22 Až teď byla vyslána první střela na branku Součka, s míčkem vyslaným z čepele Baumana ale neměl problém.
01:44 První šance domácích ze standartní situace nakonec neskončila první střelou na bránu v zápase, hosté míček zblokovali.
00:01 Úvodní vhazování zápasu vyhrály Blaci.
00:00 Lídři týmů: BLACK ANGELS: Jakub Boček - 17+15 1. SC TEMPISH Vítkovice: Marek Matejčík - 19+22
00:00 Domácí dneska čeká opravdu obrovská zkouška, protože se 163 vstřelenými góly mají Vítkovice nejpotentnější střelce z celé ligy. Hosté ale také nemají žádný důvod ke klidu, Black Angels s téměř 30 % úspěšnosti střelby jsou druzí nejlepší v lize v proměňování svých šancí právě za Vítkovicemi (téměř 36 %).
00:00 Domácí zatím v tabulce třímají sedmou pozici, těsně pod hranicí přímého postupu do čtvrtfinále playoff. S 29 body ztrácí čtyři na tým Chodova na šestém místě. Vítkovice jsou na tom mnohem lépe. Jsou na druhém místě před Mladou Boleslaví o jeden bod, na suveréní Tatran na první příčce ale ztrácí dvanáct bodů.
00:00 V této sezoně se soupeři už jednou setkali. Zápas dopadl v jednoznačný prospěch dnešních hostů z Ostravy, když vyhráli poměrem 14:3. Vítkovice ale nedávno odvolali svého dlouholetého trenéra Pavla Bruse, kterého nahradil Tomáš Martiník, což může hrát do karet 'černým andělům'.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u textového přenosu 19. kola Livesport Superligy mezi BLACK ANGELS a 1. SC TEMPISH Vítkovice.