11:5
    Ondřej ŠIMEČEK
    (Kalaš)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FB Hurrican Karlovy Vary 11:5
branky: 1. Lukáš Pešat, 3. Filip Šubert, 6. Šimon Kuczera, 20. Lukáš Herblich, 24. Marek Bräuer, 27. Marek Bräuer, 45. Daniel Chatrný, 47. Patrik Němec, 51. Šimon Soukup, 53. Daniel Chatrný, 58. Marek Bräuer - 19. Matyáš Velc, 19. Michal Strachota, 46. Matyáš Velc, 52. Adam Zahraj, 59. Ondřej Šimeček; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Binder 13 - Jan Eckhardt 9, Daniel Váradi 6; po třetinách: 4:2, 2:0, 5:3
60:03 Na shledanou!
60:02 Pozápasové rozhovory najdete zde
60:01 Děkujeme všem za pozornost a budeme se těšit u dalšího kola Livesport superligy mužů, případně extraligy žen.
60:00 Nebudeme to dlouze prodlužovat, na konci jen šance Varů, která ale hádejte co, zůstala nevyužita.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:40 Jak se říká v divizi, zajdem na kebab.
59:20 A tak nebyl to tak škaredý florbal.
59:00 FBC ještě málem odpovědělo. Ale opravdu jenom málem.
58:25 Pěkná standartka hostů.
58:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 11:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Ondřej Šimeček, asistoval #91 Daniel Kalaš (11:5)
57:41 Ještě zvolit nejlepší hráče a hlavně dohrát to ve zdraví.
57:15 A další hřebíček do rakve. Au.
57:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 11:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #46 Šimon Kuczera (11:4)
56:40 Jakubec zachránil Bindera, i když možná by to měl, nebo možná tyč.
56:20 Domácí se nikam moc neženou, povinnost splněna.
56:00 Vary pomalu balí kufry.
55:00 Opravil jsem si jednu dvě chyby, nikdo není dokonalý a jsem zpět.
54:10 Horší odskok od mantinelu znamená ztrátu pro Vary.
53:56 Kluci z Varů se asi ani dnes nedočkají.
53:00 Ten FIS je fakt kouzelný.
52:11 Do klubové kasičky přispěje Chatrný.
52:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #20 Adam Mikoláš (10:4)
51:47 Lobíček ala Panenka. Aspoň hezký gól, když už nebude vítězný.
51:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #94 Jan Lang (9:4)
51:20 Několik drobných přerušení, nic víc, nic míň.
50:15 Hej to je ale mega otravný zvuk.
50:12 Nebo já nevím, troubí tu jen dvě děti a to ještě falešně.
50:11 Diváci chtějí deset!
50:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #7 Daniel Chatrný (9:3)
49:45 V hlukových mikrofonech další ženské orgány.
49:15 Jako nůž máslem prošel Herblich.
48:56 Po Binderovi v brankovišti menší kaluž.
48:47 Snad pojistky vydrží těch zbylých pár minut.
48:20 Korbel jednoduše obhodil Kuczeru.
48:10 Šubert zezadu, ale čistě.
47:30 Naděje umírá poslední, ale hosté tomu musí jít aj trochu naproti.
47:00 Peníze mám, můžu domů, yes.
46:30 Gál to schytal a ještě fauloval.
46:19 Ty kokos! Natáhl od tribuny a zabil.
46:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec bez asistence (8:3)
46:00 Až mám z toho komentování sušák.
45:18 O slovo se znovu hlásí hosté a tak není konec.
45:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Matyáš Velc, asistoval #53 Martin Koubek (7:3)
44:30 Jako starý mazák. Rychlá stahovačka a ponížení mezi nohy.
44:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný z trestného střílení (7:2)
44:28 Sekera, zlomená hokejka, nájezd.
44:00 Hurá, naskočil internet. Sorry jako.
41:00 Nehraje se, není proud.
40:02 Vhazování pro FBC.
40:01 Binder zase zdržuje se všemi těmi rituály.
40:00 Podle hesla hodinu ukončuje učitel, tuto třetinu místo sirény ukončili rozhodčí.
40:00 Nesmí chybět kontrola branek, pokřiky, reklama se sponzory, takový ten T-Mobile, Čeps, atd. no a jdeme na to.
40:00 Ve 2. třetině se o poznání více činili maskovaní hrdinové, především ten domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
39:59 Zajimavá debata o tom jak dlouhá je poslední vteřina mezi trenérem Robenkem a jedním z rozhodčích.
39:30 Poslušně a v pozoru hlásíme, že 1. kolo prezidentských voleb vyhrál generál Pavel. Zdar
39:00 Třetina se nám pomalu dohrává a všichni už se vidí v bufetu.
38:30 Další zákrok Bindera, tentokrát z kategorie jednodušších.
38:00 Hostující Velc je kluk šikovný. Stíhá si zavázat boty i během probíhající hry.
37:43 Ani tuto výhodu hosté nevyužili.
37:00 Mám zprávu, že se venku ochladilo a tady je naopak o něco víc vydýchaný vzduch.
36:40 Choma moc vteřinek nepošetřil a FBC brání dál.
36:20 Vary můžou udeřit, pokud nebude Binder proti.
35:44 Nebylo o čem.
35:43 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
35:00 A znovu Binder! Tentokrát využil svých centimetrů, byl tam kde měl být a fantasticky lape.
34:35 Šulc zablokoval pokus hostí a dokonce se sportovně přiznal, takového ho neznáme.
34:15 Binder schoval míček ve své XXXL výstroji.
33:45 Nejmenší svěřenci FBC na tribuně alespoň sem tam bučí na hráče KV.
33:15 Robenek zvýšil hlas a hráči zvýšili tempo, to je coach.
32:30 Dostávám hlad a kdybych chvíli nepsal, asi by se nic vážného nestalo.
32:00 Hostující Navrátil zatím sbírá asi nejvíc naběhaných metrů.
31:37 Do konce utkání ještě času jak máku, přesto třeba uznat, že 1. třetina asi koukatelnější.
31:11 Ale jo, jedna střela a dorážka, aby se neřeklo.
30:28 Na držení balónu hrají opravdu jen Vary a Barcelona.
30:18 Po minutě přesilovky je poměr střel 1:0 pro domácí.
29:19 Šubert stihl aj vystřídat, pitíčko, a může si jít sednout.
29:18 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
29:00 Aspoň nám to hezky utíká.
28:40 Domácí ne a ne sebrat míček a ukončit odložený trest.
28:15 Blýská se na lepší časy, sudí budou znovu vylučovat.
28:00 Kličkovaná hostů končí jen v rohu a zas bez střely.
27:00 Na druhou stranu ani domácí fanoušci a diváci dvakrát neprožívají vstřelené branky.
26:32 Změna v brankovišti zatím Vary nezvedla.
26:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #50 Lukáš Pešat (6:2)
26:00 Vary pokračují na míčku, k ohrožení brány to má ale daleko.
25:20 Statistik v patře nademnou zatím prý moc nestíhá, no borok.
25:00 Poslední minuta utekla rychleji než voda.
23:45 A to fakt Vary zatím lepší.
23:31 Váradi si poprvé sáhnul na míček, stejně jako jeho kolega tím, že jej vytahoval ze síťky.
23:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
23:00 Hosté se probrali a v autobuse před halou zatím domácí.
22:00 Dobře, peřháním, ta byla tak středně velká.
21:56 Na první větší hádku se dlouho nečekalo.
21:00 Nikdo nic neřekl, ani sudičky... Hosté v bráně s novým maskovaným mužem.
20:30 Rozhodčí a trenéři KV si ještě o pauze stihli vyříkat tu starou špatnou křivdu, teď už je to snad OK a OK to i zůstane.
20:01 Říká se sprostý jak horník, ale pestřejší slovník i vyšší úspěšnost na buly mají zatím hosté.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Daniel Váradi družstva FB Hurrican Karlovy Vary
20:00 Za zvuku horší akustiky se hráči pomalu trousí na druhou část dnešního utkání, které může být ještě napínavé jak nový Avatar.
20:00 Na utkání zatím celkem ponurá až ospalá atmosféra. Kdyby mi za to neplatili, asi bych tu taky nebyl.
20:00 Slečna zdravotnice vedle mě asi dělá školu a zatím jediné co řekla, byli ty emoce po neuznané brance hostů.
20:00 Střely v 1. části: 13:3
19:58 Míček do větráku, KV poslední možnost ohrozit z poloviny bránu domácích.
19:30 Prognózy westernu se zatím naplňují.
19:24 Tomu se říká odpověď prosím.
19:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #73 Pavel Barabáš (4:2)
18:32 Mohla to být dvojka, ale gól asi hosté berou víc.
18:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #91 Daniel Kalaš (3:2)
18:03 První nebo druhá střela na bránu podle mě.
18:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #77 Matyáš Velc, asistoval #8 Matěj Korbel (3:1)
17:45 Že by z toho něco bylo?
17:30 Barabáš pomalejší a Vary po oslabení jako by ožili.
16:33 Tohle asi omluva nezpraví.
16:32 KV dávají gól, sekundu předtím se ale rozhodčí upísknul a tak nemůže platit.
16:00 Nicklasův projektil mimo. Statistika střel bude zajimavá.
15:30 Sekera Mikoláše by asi snesla více než výhodu, emocím KV se tedy nemůžeme divit.
15:00 Pešat na hrotu vymýšlí, vymýšlí, ale nic nevymyslel.
14:30 Třeba jim ta obrana teď půjde líp, když jsou víc u sebe.
13:32 Kapitán hostí a rozhodčí se neshodují, číslo 19 přesto míří na trestnou.
13:31 Vyloučen hráč #19 Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
13:13 Rozhodčí zvedají ruce, odložené vyloučení a výhoda pro FBC.
12:40 Gál seknul Eckhardta do masky. Kdyby tak chalan věděl, kolik stojí airbrush.
12:20 Slibná standartka pro hosty ze které není ani střela.
11:50 Eckhardt znovu v práci.
11:30 Zda si budou podobně počínat i nadále uvidíme.
10:50 Po delší odmlce s děravou kuličkou hosté, raději se ji ale rychle zbavují.
10:00 Oťukávací úvodních 10 minut za námi, taktická bitva to moc není, Ostrava spíše čeká kolik dá, Vary kolik dostanou.
09:15 Děkuji za psychickou podporu jednomu z fanoušků, konkrétně Šimonu Czernekovi.
08:30 1. lajna Ostravy vybojovala i tento míček a KV stále bezzubé.
07:50 Málem jsem to zakřikl, ale Klápova střela byla zablokována.
07:00 Doneste někdo Binderovi do kasy mikinu, polštář nebo kakao na zahřátí.
06:40 Vary ještě někde v autobusu asi.
06:00 Jan Eckhardt se dnes asi nudit nebude.
05:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #53 Marek Bräuer (3:0)
05:21 Další gól mohl mít na lopatě Patrik Němec.
05:00 Domácí zatím postupně a pomalu zakládají.
04:22 V ČPP Aréně cca o 5 stupňů chladněji než venku.
04:09 Hosté na míčku a střídáme.
03:30 Krásně čistě teď získal míček hostující Zahraj.
03:00 Tempo pokračuje, hráči i mantinely lítají.
02:17 Hele, další golík.
02:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #20 Adam Mikoláš (2:0)
01:50 Zatím celkem tempo, to nebude jak psát online na ženách.
00:51 První střela na kasu a něco tam spadlo, asi vítr.
00:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #46 Šimon Kuczera (1:0)
00:06 Rozhodčí přerušují hru pro nefunkční časomíru, ta ale funguje.
00:01 V onlinu jsem se spletl jenom jednou a buly vyhráli hosté.
00:00 Klepe se mi hlas což znamená, že můžeme na věc.
00:00 Krásné sobotní odpoledne milý florbalový fanoušci. Vítejte u online přenosu z chánovské části Ostravy - Muglinov, kde na westernový duel dorazil nejzápadnější tým mužské Livesport Superligy.