• 62 61:17
    2:3
    (Tomašík)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:3p
branky: 34. Pavel Barabáš, 48. Marek Bräuer - 16. Michal Sládek, 27. Jakub Gruber, 62. Michal Sládek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Jan Binder 21 - Tomáš Týc 10; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0, 0:1
65:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete zde.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
61:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #7 Milan Tomašík (2:3)
60:43 Binder již 2x za oslabení zvládl podržet svůj tým.
60:01 Buly pro MB.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:55 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:41 Šebek spíš nahodil míček na bránu, Binder však měl práci s jeho vyražením.
56:07 Bohužel nepovedlo, hosté hrají v plném počtu.
54:31 Začíná se přesilovka domácích, povede se jim i do třetice tuto výhodu proměnit?
54:07 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
54:07 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
53:13 Barabáš se hrdinsky postavil do střely a zabránil skoro jasnému gólu.
52:31 Vyloučen hráč #10 Adam Choma družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
51:24 Hosté po vyrovnávacím gólu navýšili tempo a obléhají útočné pásmo.
49:34 MB držela domácí pod tlakem, avšak střelou mimo hřiště přicházejí o míček.
47:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #46 Šimon Kuczera (2:2)
47:25 Tato kombinace byla opravdu slast pro oči. Kuczera na Brauera a ten s přehledem do prázdné brány.
46:55 Kuczera vyslal parádní projektil, Týc na poslední chvíli vyráží.
46:07 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
44:53 Tokoš kombinuje za bránou Bindera.
43:01 Od začátku třetiny se hraje nahoru dolů.
41:31 Pobořil šikovně vybojoval míček a mířil si to k Týcovi, do cesty se mu však postavil Gašparík a o balónek ho připravil.
40:01 Buly pro FBC.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:16 Pobořil prozkoušel Týce, ten zkouškou prošel.
35:34 Beneš si vypracoval dobrou pozici, avšak na Bindera byl krátký.
33:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:2)
33:18 Skvělé využitá přesilovka domácích! Barabáš měl do prázdné brány jednoduchou práci.
32:31 Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání
31:34 Nyní je hra opět v režii hostů.
29:51 FBC dokázalo otočit tlak a nyní drží MB na jejich polovině.
28:12 Barabáš šikovně zaklekl proti nebezpečné střele Tokoše.
27:15 Dnešní utkání sleduje 115 diváků, děkujeme!
26:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #43 Michal Sládek (0:2)
25:41 Boleslav ve velké šanci trefuje pouze horní tyč.
24:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
22:47 Šubert parádně potáhl míček, poslal pass na Chatrného, který zakončuje pouze do bloku.
21:18 Hosté drží míček na své polovině a kombinují v obranném pásmu.
20:01 Buly pro MB.
20:00 Střely v 1. části: 2:10
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:12 Gašparik si našel skulinku a prošel až před Bindera, kde ztrácí míček.
17:01 Tokoš vypálil neskutečnou bombu, na druhou stranu Binder tento pokus parádně vychytal.
15:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #3 Daniel Šebek (0:1)
15:41 Nyní se to Sládkovi už povedlo a otevírá skóre dnešního utkání.
15:27 Na druhé straně to zkusil Sládek, trefuje jen Bindera.
14:06 Šulc měl na lopatě úvodní gól, míček však míří vysoko nad.
11:34 Boleslav v pressu, FBC zatím tlaku odolává.
09:57 FBC se i přes nátlak dostalo na útočnou polovinu, bohužel míček zanedlouho ztratilo, a opět úřaduje MB.
08:01 Mladá Boleslav drží domácí na jejich polovině pod těžkým zámkem.
06:31 V obrovské šanci se nyní objevil Pešat, v konečné fázi však netrefuje míček.
05:28 Gál si na polovině natáhl a vyslal celkem jedovku, bohužel pouze do bloku protihráče.
04:19 Domácí, ať už na míčku nebo bez něj, se nemohou dostat z vlastní poloviny.
03:03 Gál si po přihrávce Šulce slibně vyjel na střed, avšak narazil na tvrdou zeď jménem Zakonov.
01:42 Druhá lajna hostí se k míčku dostala po nepřesné přihrávce Chomy a ihned se žene do protiútoku.
00:47 Domácí získali míček a drží se ve svém obranném pásmu.
00:01 Úvodní buly pro Mladou Boleslav.