4:2
    Štěpán ČUDA
    (Gregor)

Předvýběr.CZ Florbal MB - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2
branky: 26. Jan Natov, 37. Adam Hemerka, 49. Milan Tomašík, 59. Patrik Suchánek, 60. Marek Korych - 29. Daniel Gärtner, 60. Štěpán Čuda; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 272; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 13 - Roberts Blumbergs 37; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:1
60:00 Komentář hostů: VIDEOROZHOVORY: Trenér Jan Kapucián a nejlepší hráč utkání Roberts Blumbergs (TJ Sokol Královské Vinohrady)
60:00 Komentář domácích: VIDEOROZHOVORY: Trenér Petr Novotný a nejlepší hráč utkání Jakub Gruber (Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav)
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
59:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #74 Lukáš Bauer (5:2)
59:49 Po výhozu Beneše trefuje Korych prázdnou branku.
59:39 Máca dokázal prostřelit Bauera a dává tak ještě naději svému týmu.
59:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Štěpán Čuda, asistoval #27 Lukáš Gregor (4:2)
58:55 Gruber na Krebnera, ale druhému jmenovanému selhala miřidla.
58:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek bez asistence (4:1)
58:35 Nepřesná nahrávka od Jana Procházky na čepel Suchánka, který trefuje prázdnou branku.
58:01 Vinohrady na míčku, Blumbergs utíká z branky a hosté budou zkoušet hru v 6.
57:20 Domácí se po oddechovém čase soupeřů znovu vrací do tlaku, který měli před time outem.
57:17 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:14 Tomašík dorážel ze vzduchu a trefil, ale bohužel pro něj a jeho tým jen horní tyč.
56:31 Po faulu na Sládka následovala velmi výhodná rozehrávka pro domácí, jenže tu se nepodařilo proměnit.
56:06 Hosté teď zhruba dvě minuty v kuse zatlačeni hluboko na vlastní polovině.
55:16 Suchánka teď v problémech se zpracováním zachránil faul a domácí mohou zahrozit z rozehrávky.
54:20 Hosté znovu v pevném bloku na vlastní polovině. Mladoboleslavští nahrávkami kolem mantinelů hledají místo.
53:26 D. Gartner vyzkoušel Bauera, ten tímto testem prošel na výbornou.
53:03 Hosté se ubránili v oslabení, Blažej pryč z trestné lavice.
52:55 Tomašík z dálky zamířil pouze nad branku.
52:30 Hosté teď posbírali pár vteřinek z oslabení na útočné polovině.
52:14 Penička z ostrého úhlu napálil jen tyčku.
51:44 Suchánek ani Tomašík nepřekonávají Blumgergse.
51:03 Vyloučen hráč #1 Roberts Blumbergs družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
51:03 Brankář hostí přidržel Sládka nedovoleně, trest odsedí Blažej.
50:58 Švejda tahal míček za branku, kde o něj přišel.
50:19 Seibert opět ve hře po zranění Zakonova.
49:40 Bauer dlouhým výhozem našel Bínu, ten ještě hledal Beneše, který míček bohužel pro domácí přeběhl.
49:28 Podobný faul na druhé straně a následně hned další.
49:14 Punčochář sražen v rohu nedovoleně, rozehrávat budou domácí.
48:54 Krebnerův pokus o křižnou nahrávku zastavil Kužel.
48:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #88 Jan Natov (3:1)
48:17 Natov poslal míček vzduchem do velkého brankoviště, kde se přesně zorientoval Tomašík a doklepl míček mezi tři tyče.
47:30 D. Gartner orazítkoval tyč mladoboleslavské branky, následnou dorážku zastavil golman mistrovského týmu.
47:06 Domácí nyní opět v tlaku na útočné polovině.
46:31 Pergler ze vzduchu zkusil trefit, ale Bauer si poradil bez potíží s touto střelou.
45:59 Kužel úspěšně zablokoval pokus od Šebka.
45:32 Gruber se po nahrávce od Sládka dostal k nebezpečné střele.
45:06 Nacvičená souhra mladoboleslavských, ale na míček skončil na čepeli Horáka a následoval break hostí.
44:25 Na lavičce domácích mezi náhradníky nyní Seibert a Pěnička, ve hře tak poprvé v tomto utkání k vidění Chroust spolu s Fišerou.
44:18 Pergler v úniku nepřekonává Bauera.
43:37 Blumbergs chytá i další akci Šebka, který vypálil ze středu po zemi.
43:07 Tomašík do golmana hostí, Zakonov se nestihl včas zorientovat na dorážku.
42:43 Jiří Procházka nohou zblokoval střelu Hemerky.
42:01 Na druhé straně Bína z výběhu nenavyšuje vedení domácích.
41:39 Hartman z dálky přízemní střelou netrefil branku.
40:56 Neshoda mezi obránci Vinohrad, Gruber však v zápětí zastaven.
40:29 Domácí ale hned obrali soupeře o balónek a Blumbergs zapisuje další přesný zákrok.
40:02 Po buli se míček dostává ne čepele hostí.
40:00 Ve druhé třetině se přiostřilo v soubojích. Domácí v držení míčku drží soupeře v zámku a hráči Vinohrad hrozí z rychlých výpadů. Za stavu 2:1 jdeme do poslední třetiny základní hrací doby.
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
39:38 Natov do blokujícího Jana Procházky.
39:03 Hartman teď sekl do florbalky Bíny, a jen tak tak že nemíří na trestnou lavici.
38:26 Hra zastavena kvůli zranění hráče hostí. Kužel na následné buli sportovně vrací míček soupeřům.
38:17 Blumbergs vyráží ránu Punčocháře.
37:51 Gruber předvedl ukázkovou otočku u mantinelu, po které napálil břevno. Horní část branky zvoní i v další šanci domácích.
37:32 T. Gartner nedokázal doklepnout míček do prázdné části domácí svatyni. Stav stále 2:1.
37:15 Mladoboleslavští teď chtějí využít převahy a po buli znovu kombinují.
36:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #41 Matěj Pěnička (2:1)
36:49 Domácí jdou do vedení, když se do úplně odkryté části branky trefil Hemerka.
36:43 Bína z výběhu napálil jen mantinel vedle branky Vinohrad.
35:51 Hartmanův nához zachytil až bránící Punčochář, domácí tedy znovu zamykají soupeře na obranné polovině.
35:23 Krebnerův pokus projel po brankové čáře až do protějšího rohu.
34:37 Rychlý break pro hosty, jenže T. Gartner netrefil míček ideálně a hráči pražského týmu musí spěchat zpět do obrany.
33:31 Ostrou ránu Natova naráží Blumbergs, další příležitost vykopl z brankoviště omylem domácí hráč.
32:43 Mladoboleslavští opět drží soupeře v bloku na obranné polovině, ale ohrožení branky nepřichází.
31:56 Neshoda při rozehrávce bere Vinohradům míček, a dává tak možnost domácím.
31:49 Punčochář si pomohl faulem v souboji se Švejdou.
30:45 Vinohrady teď zalezli do bloku na vlastní polovinu a čekali na kombinaci soupeřů, ta ovšem nepřišla a týmy postupně střídají.
30:13 Beneš fauloval v rohu, z následující rozehrávky hosté nejdou do vedení.
29:33 V tomto střídání hosté vždy o krok rychlejší a hned z toho byla nebezpečná situace pro úřadující mistry.
28:59 Švejda z dálky "padáčkem" končícím v rohu.
28:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #84 Ivan Pergler (1:1)
28:38 A je vyrovnáno! Po vítězné buli od Perglera se do příležitosti dostal Daniel Gartner, který zakončil přesně.
28:31 Tomašík vyzkoušel ze strany nenápadnou střelu, jenže ta vůbec nemířila na branku.
27:48 Švejdova florbalka po souboji u mantinelu skončila na dva kusy, jeho spoluhráči si teď museli chvilku poradit pouze ve čtyřech.
27:11 Horák chtěl vyrazit do akce, ale sám proti třem soupeřům neměl šanci.
26:24 Sládek do Blumbergse, následující dvě dorážky lotyšský brankář pražského týmu také chytá.
25:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (1:0)
25:52 Teď už míček končí v brance Vinohrad, domácí jdou do vedení po brance nejproduktivnějšího mladoboleslavského hráče Natova.
25:30 Hosté přidali v druhé třetině více síly do soubojů a na hřišti je hned mnohem více ostro.
24:44 Náročné střídání pro Sládka při napadání obránce pražského celku.
24:02 Únik hráče hostí, který byl na poslední chvíli zastaven pár metrů před Bauerovou brankou.
23:28 Tomašík z dálky jenom do Blumbergse.
22:37 Nejprve Jan Procházka a následně Gregor předvedli technické parády! Bauerovo čisté konto ale ohroženo nebylo.
21:42 Hartman naháněn Šebkem a Sládkem poslal míček pouze na polovinu domácích, kde nebyl nikdo z hráčů Vinohrad.
21:02 Pergler se otočil kolem Suchánka, ale střela mu nesedla podle jeho představ.
20:29 Nához do brankoviště si pohlídal Blumbergs.
20:01 Na úvodní buli druhé třetiny úspěšnější hostující Kužel.
20:00 V první třetině gól nepadl ani na jedné straně, bylo k vidění spousta akcí, ale gólmani zatím drží své týmy.
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:31 Pěnička měl v poslední akci třetiny plno práce, aby zachytil míček, který mu odskočil.
18:49 Pergler chtěl rychle založil akci, ale na útočné polovině mu chyběli spoluhráči.
17:58 Šance pro hosty, jenže nakonec to neskončilo ani střelou.
16:56 Pěnička vyslal nenápadnou střelu, se kterou si poradil na poslední chvíli Blumbergs.
16:10 Švejda s Pinkasem v akci 2 na 1. Bauer stále drží čisté konto.
15:40 Rychlá rozehrávka domácích, ale Gruber trefuje obránce Vinohrad.
15:18 Korych zdvojen u mantinelu, balónek udržel a domácí pokračují v akci.
14:35 D. Gartner vyzkoušel z rozehrávky pozornost reprezentačního brankáře Bauera, ale míček skončil mimo branku.
14:11 Švejda při výběhu faulován Hemerkou.
13:21 Hartman si poradil s dvěma napadajícími soupeři, Vinohrady tedy pro tuto chvíli zůstanou na míčku.
12:31 Dlouhá nahrávka až na T. Gartnera, který nedokázal zpracovat a Bauer drží domácí.
11:43 Hosté drží balónek, ale mladoboleslavští teď vyhnali hráče až na jejich vlastní polovinu.
10:55 Zákrok Bauera proti skákavému míčku ve velkém brankovišti.
10:33 Akci hostí vedl Jan Procházka, bohužel pro jeho tým ale netrefuje přesně.
09:29 Vinohradům dnes chybí kromě jiných hráčů například Klápa a Plíhal, tedy 2 lídři týmového bodování.
08:20 Domácí teď drží soupeře v zámku a čekají na skulinku, která by přinesla první gól.
07:51 Gruber vypálil z výběhu, jenže střela se nevešla mezi tři tyče. Stav stále 0:0.
07:17 Jan Procházka z dálky trefuje pouze Bauera.
06:55 A další zákrok brankáře Vinohrad, tentokrát proti Korychovi.
06:04 Bína v šanci nestihl míček ideálně zvednout nad Blumbergse.
05:25 Gartner T. ostře proti Gruberovi, který míček i tak udržel a jeho tým pokračuje v akci.
04:55 Suchánek v rohu fauloval Pinkase, následovat bude rozehrávka hostí.
04:16 Seibert nahrávkou trefil čepel soupeře a Bauer měl hned plné ruce práce.
03:17 Pokus Šebka z poloviny, Blumbergs vyráží maskou.
02:55 Krebner do blokujících obránců.
02:28 Nacvičená akce Vinohrad, ale míček dostal přímo na čepel mladoboleslavský Tomašík.
01:57 Blažej na vlastní polovině zastaven hned dvěma soupeři.
01:14 Možnost úniku pro oba týmy, jenže na obou stranách přišla i drobná nepřesnost.
00:22 První úspěšný zákrok brankáře hostí po střele od mantinelu.
00:02 Začátek vítěznou buli pro domácí, kterou provedl Tomašík.
00:00 Přejeme příjemné čtvrteční odpoledne a vítáme Vás u online přenosu ze zápasu mezi domácím týmem Mladé Boleslavi a jejich dnešními soupeři, kterými jsou pražské Vinohrady. Jedná se o utkání mezi 3. a 11. týmem Livesport Superligy.