13:5
    Tomáš KADLEC
    (Krajcigr)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa 13:5
branky: 1. Marek Vávra, 13. Ondřej Vošta, 21. Mikuláš Komárek, 24. Radim Slunečko, 30. Jiří Bauer, 35. Jiří Bauer, 37. Jiří Bauer, 39. Ondřej Vošta, 41. Marek Vávra, 47. Štěpán Slaný, 48. Mikuláš Komárek, 54. Mikuláš Komárek, 59. Lukáš Kafka - 2. Radek Krajcigr, 44. Daniel Štěrba, 46. Ondřej Kopič, 57. Radek Krajcigr, 60. Tomáš Kadlec; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Karel Hodík 18, Josef Šedivý 1 - Marek Netopilík 19; po třetinách: 2:1, 6:0, 5:4
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:55 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 13:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #77 Radek Krajcigr (13:5)
58:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #21 Marek Vávra (13:4)
58:36 Hosté využili přesilovou hru a snižují skóre.
57:32 Vypadá to, že dnešní zápas už se bude jen dohrávat.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:37 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 12:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (12:4)
56:37 Hosté využili přesilovou hru a snižují skóre.
55:36 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
53:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #65 Jiří Bauer (12:3)
53:10 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
48:12 Netrefa promarnil tutovou šanci, podobně jako na stejném místě minulou třetinu hostující Peška.
47:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:3
47:42 Bauer s Komárkem vykombinovali do prázdné brány.
46:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:3
Vlastní branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný (10:3)
45:08 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 9:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #3 Jan Peška (9:3)
43:02 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 9:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (9:2)
41:48 Bauer zkoušel přehodit Netopilíka.
40:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #26 Tomáš Sýkora (9:1)
40:30 Třetí třetina, třetí rychlý gól Chodova.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 15:5
38:56 Vyloučen hráč #66 Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
38:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #8 Marek Šmíd (8:1)
38:49 Vošta se Šmídem si párkrát nahráli až to skončilo gólem.
36:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #9 Mikuláš Komárek (7:1)
36:57 Jiří Bauer kompletuje hattrick za necelých 8 minut.
36:21 Honza Peška pomarnil tutovou šanci, když netrefil prázdnou bránu z půl metrové vzdálenosti.
34:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #26 Tomáš Sýkora (6:1)
34:58 Znovu Jiří Bauer! Chodov vede už o 5 branek.
33:56 Hráči Chodova dnes hromadně ztrácí rovnováhu a padají na zem.
30:39 Vošta vyslal nebezpečnou střelu zhruba z poloviny hřiště, ta se však nakonec ztočila a skončila mimo hřiště.
29:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #19 Radim Slunečko (5:1)
29:19 Jiří Bauer přesnou střelou navyšuje skóre na rozdíl již 4 branek.
26:53 Ondřej Kopič z blízkosti střilel na Hodíka.
25:43 Vošta rychle rozehrál na Kafku, který z první zkoušel prostřelit obranu Lípy.
23:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #21 Marek Vávra (4:1)
23:11 Slunečko přidává další branku za záda Netopilíka.
21:35 Štěrba v dobré pozici přestřelil branku domácích.
20:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #21 Marek Vávra (3:1)
20:18 Opět velmi rychlý gól z čepele Mikuláše Komárka. Chodov dobře vstoupil do druhé třetiny.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:59 Končí nám první třetina, Chodov vede o jednu branku. Uvidíme jak bude zápas pokračovat.
19:47 Vávra na Komárka, Komárek chtěl ještě na Sýkoru, ale to už obránci Lípy nedovolili.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:54 Hra se hodně uklidnila a už nevidíme tolik šancí.
12:54 Marek Vávra zůstává ležet na ploše, ale pochvíli se zvedá a odchází na střídačku.
12:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #22 Matěj Netrefa (2:1)
12:04 Kapitán domácích Ondřej Vošta posílá svůj tým zpátky do vedení. Uvidéme jak na to zareagují hráči hostů.
10:48 Chodov měl šanci z rozehrávky ve velkém brankovišti, ale nepodařilo se jí využít.
09:54 Jiří Bauer se vrací na hřiště a pokračuje se tak opět v plném počtu.
08:34 Hosté sice zavřeli Chodov na jejich obranné polovině, ale žádná větší šance zatím z jejich přesilové hry nevyplynula.
07:54 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:54 O prvním vyloučení se zasloužil hráč domácích, Jiří Bauer, bude tak následovat přesilová hra pro Českou Lípu.
07:28 Sýkora s Vávrou a Komárkem teď předveli krásnou kombinaci, bohužel bez většího zakončení.
06:05 Marek Vávra krásně našel svého spoluhráče Sýkoru, který však nezvládl míček správně zpracovat.
05:15 Jakub Jirsa prověřil pozornost Hodíka.
03:01 Vošta s přehledem přehrál obránce Lípy, bohužel pak už nenašel žádného volného spoluhráče, kterému by mohl přihrát.
01:04 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (1:1)
01:04 Vedení domácím dlouho nevydrželo, protože Radek Krajcigr z druhé dorážky srovnává skóre zápasu.
00:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra bez asistence (1:0)
00:10 Hned v úvodním střídání se prosazuje Marek Vávra, kdy si po samostatné akci vychutnal brankáře hostů a posouvá tak svůj tým do vedení.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli hosté.
00:00 Vítáme Vás u zápasu 16. kola Livesport Superligy. Dnes se spolu utkájí hráči FAT PIPE FLORBAL CHODOV a hráči FBC 4CLEAN Česká Lípa. Zápas můžete sledovat i na stránkách tvcom.cz.