60
  • 60 59:17
    Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 4:5
branky: 2. Jan Šebesta, 39. Martin Gattnar, 45. Rostislav Gattnar, 49. Jakub Hubálek - 4. Robert Košir, 37. Mikuláš Krbec, 40. Kristián Kozák, 44. Marek Zouzal, 55. Mikuláš Krbec; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Lukáš Souček 8 - Martin Beneš 12; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:2
60:00 Pozápasové ohlasy najdete zde
60:00 Střely ve 3. části: 3:4
59:58 Hubálek z protiútoku na Šebestu na střed tomu odskakuje střela vedle branky, kde ji promáchl Rosťa Gattnar
59:33 Delong připravenou situaci do bloku.
59:17 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:17 Domácí berou oddechový čas, doposud v powerplay jedna střela do bloku a jedna plácačka před Benešem
58:29 Je to zdechlé jak salát ve výprodeji v Kauflandu
57:42 Vítkovice odvolávají Součka a jsou se šesti bruslaři v poli
54:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #4 Charlie Jonsson (4:5)
54:36 Krbec střílí od mantinelu, Pažák blokuje Součkovi výhled a míček se kutálí za brankovou čarou, opět domácí tečou
54:00 Matejčík naprosto sám před Benešem po dlouhém passu, z čehož byl tak v šoku, že pálí skokanem přes branku za mantinel.
51:30 Zmatky kolem ramenoruky, nejdřív že dvojka, pak že nedvojka, domácí se rozčilují
50:40 vítkovičtí teď zabrali a zmáčkli Spartu, nějaké ty šance z toho byly, ale bez gólového vyjádření.
48:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #86 Marek Matejčík (4:4)
48:59 Deli přeběhl přes osu, natáhl shodil na Matejčíka na osu, ten střílí a Hubálek tečuje za Beneše. Lepší přesilovka
47:59 Sice dvě střely, jedna sražená na středu a druhá do ho... ale Vítkovice zatím hrajou přesilovku stejně jako Sparta takže na pytel
47:26 Vyloučen hráč #29 Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
47:26 Dneska je to pěkný sekec mazec
46:15 Slyšel jsem jen prásk, zvedám hlavu  a rozhodčí zvedají ruku, domácí si vyzkouší přesilovku
44:39 Svitla jiskra naděje, Delong z rohu našen na střed nábíhajícího Rosťu Gattnara a ten poslal nekompromisně kotouč vedle Beneše za Beneše
44:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (3:4)
43:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #22 Robert Košir (2:4)
43:22 Zouzal profičel přes délku hřiště a z levé strany na zadní tyč zvyšuje rozdíl.
43:11 Jako nezlobte se na mě, několik soubojů na středu, kdy domácí mají míček na lopatě a naprosto zoufalým způsobem ho odevzdají soupeři.
40:20 Katastrofa s mantinely, celá dlouhá strana lehla jak pes na piškot
40:00 Třetí úvodní vhazování tentokrát pro pražany
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
40:00 Matejčík poslední pokus z mikro úhlu Beneše do masky
39:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kristián Kozák, asistoval #36 Daniel Fišer (2:3)
39:19 Píšu  píšu a najednou šust a zase tečeme
38:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (2:2)
36:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
35:14 Ojedinělá střela na Součka od půlící čáry
35:00 Utkání sleduje 132 diváků
34:02 U stolku se dobře bavíme Dvě vyloučení, nájezd a chudák Deli, je tu jak terč
33:05 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #17 Jan Šebesta.
32:22 Vyloučen hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
31:57 Vyloučen hráč #72 Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
31:57 NO a po vidlích vzal Delong sekeru, protiútok sice zastavil, ale dvojec za to
31:11 Krásný čas, ale to co se v něm stalo je naprostý luxus, Delong sám ze strany na Beneše, ne zakončil přifičel bek a do akce hodil vidle.
29:20 Šebesta v tutově totální 100% Tutovce a hodil míček po zemi Benešovi do ruky.
27:50 Vyloučen hráč #47 Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
27:15 Máme za sebou pár bobyvačných akcí Sparty, Několik slibných nesmyslně neúspěšných situací Vítkovic a jedno oslabení domácích, lehké emoce a kýbl nudy.
24:10 Matejčík, .... jakýkoliv komentář zbytečný, ...sám na Beneše a Beneš se směje.
23:58 Košir došel na osu a zkusil jestli je Souček doma, ten neotevřel, druhá dorážka skončila v rohu hřiště
22:41 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
22:41 Pažák teď zavřel závoru při pokusu o průnik kolem mantinelu někoho ve žlutém
20:00 Druhé úvodní vhazování opět pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 6:3
19:55 Příprava jak na výrobu atomovky a míček se stva prošourá napříč útočnou polovinou do rohu hřiště kde nikdo není
19:35 Sparta si připravuje pozici na finálníá akci třetiny
18:08 Martin Gattnar zkoušel najít Matejčíka před brankou, zblokovaný míček doskákal před Beneše, ale nebezpečný byl jako plyšová hračka
16:25 Teď jsme viděli na obou stranách obléhací pokus, ovšm po gólech se slehla zem, všechno končí na blocích a ztrátou nebo střelou do....
10:03 Slibná standartka domácích na velkém brankovišti po pofidérním faulu na Sidunova a hádejte co.... NIIIC!!!
09:50 Jankovský do krutého bloku, ve kterém nechal půl hokejky, ještě že to bylo před střídačkou, ale účel to splnilo.
08:17 Obrana žlutočerných teď zbourala Gattnara staršího jak Berlínskou zeď, z rohu rozherávají domácí
05:52 Fukala dlouhý míček na Gattnara mladšího, který opět vyplaval za obranou, ale při baseballovém pokusu netrefil míček.
05:41 Každý chvilku tahá pilku a tahá pilku a teď je ta chvíle kdy tahá Sparta, točí se kolem půlky domácích, zatím jen do bloků
04:42 Zubek ala Messi, držený u mantinelu osvobodil míček efektní placírkou
03:38 Hubálek vyplaval za obranu po narážečce s Matejčíkem posílá do brejku Spartu.
03:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #14 Marek Zouzal (1:1)
01:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #86 Marek Matejčík (1:0)
01:19 Matejčík se objevil za obranou soupeře a zkusil nevyšlo zkusil na Šebestu a ten zkusil a trefil.
01:00 První minutu utkání ovládají míček domácí
00:00 Úvodní vhazování pro domácí