Superligu čeká School Match! Dojde i souboj Tatranu a SKV

Mladá Boleslav uzavřela vrcholovou část poháru výhrou | foto: Martin Flousek

Livesport Superligu čeká první School Match nové sezony, v rámci kterého se Česká Lípa vydá do Mladé Boleslavi. Kromě toho také Královské Vinohrady poměří síly s Tatranem.


Nový pracovní týden nabídne superligovým divákům dva úterní zápasy. Hned dopoledne se do boje pustí kádry Mladé Boleslavi a České Lípy, které odehrají první School Match sezony 2023/24. Oba týmy přitom s takovým zápasem mají bohaté zkušenosti z minulé sezony, ve které se v něm utkaly v rámci třetího kola. Vítězství 10:6 tehdy brali domácí mladoboleslavští florbalisté, před skvělými 755 diváky se ale strhla pořádná přestřelka, kterou domácí definitivně rozhodli až v posledních minutách hry. 

Atmosféra School Matche sezony 2022/23 mezi Boleslaví a Lípou | foto: Předvýběr.CZ Florbal MB

Kromě tohoto školního zápasu mají Mladoboleslavští z předchozí sezony zkušenost ještě s jedním, který odehráli proti Black Angels. Bylo to tehdy sice kalendářně o den později, i před rokem ale tímto utkáním vstupovali do své nové superligové sezony, stejně jako nyní. Naváže tedy Mladá Boleslav na svá dvě vítězství z této akce nebo se z triumfu před školními diváky bude radovat Česká Lípa?

Souboj České Lípy a Boleslavi v rámci School Matche 2022/23 | foto: Předvýběr.CZ Florbal MB

Kromě dopoledního superligového zápasu se v úterý odehraje ještě jeden, který odstartuje v 19:30 večer. Tatran v rámci něj vyzve na domácí palubovce Královské Vinohrady a právě toto utkání otevře druhé kolo sezony 2023/24. Mistr minulého ročníku ze Střešovic ve svém prvním zápase ztratil dva body po nájezdové prohře s Bohemians a proti svému dalšímu soupeři si tak jistě bude chtít spravit chuť. SKV ale zase touží po úplně prvním bodovém zisku nového ročníku, neboť ve svém úvodním duelu prohrál s Libercem.

Program Livesport Superligy:

Úterý 12. září

10:00 Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa | MATCH CENTER
19:30 Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady | MATCH CENTER

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se