Registruj svou školu a přihraj si top zážitky! Přihlášky do Subterra Cupu a ČEPS Cupu jsou otevřené

Finálový turnaj ČEPS Cupu 2022/23 | foto: Český florbal

Ligový florbalový ročník je v plném záběru. Na svůj start se chystají také oblíbené školské poháry, které každoročně přináší účastníkům prvotřídní zážitky v podobě měření s ostatními školami nejen v regionu, ale napříč celou republikou! Subterra Cup znovu vyvrcholí v O2 areně během BigBoard Superfinále, nově má patronku i dívčí část.


ČEPS Cup je určený pro první stupeň základních škol a účastní se jej tak žáci a žačky od první do páté třídy. V uplynulém ročníku se jej zúčastnilo přes tisíc základek z celé republiky. Vrchol poháru proběhl ve Sportovní hale Jedenáctka v Praze, kde se z triumfu radovali v klučičí části Benešci z Opavy a v mezi dívkami mohelnické Rusalky.

Subterra Cup hrají studenti středních škol, pro které je vrcholem finále, které probíhá v rámci BigBoard Superfinále v O2 areně. Turnaj znovu jako patron zaštítí reprezentant a dvojnásobný juniorský mistr světa Filip Forman, novou patronkou je Marie Havlíčková, která je oporou pražského Chodova, patří do širšího kádru reprezentace a má na svém kontě bronz z juniorského šampionátu 2020 i účast na posledním ženském mistrovství světa.

Nová ambasadorka Subterra Cupu Marie Havlíčková | foto: Subterra

Stejně jako v minulé sezoně čeká na vítěze a vítězky speciální trénink pod vedením trenérů mužské a ženské reprezentace. Na speciální odměnu se znovu může těšit v rámci partnerské aktivace i nejlepší stavební škola.

V minulém ročníku se účastnilo Subterra Cupu rekordních 751 družstev, v nichž mohli fanoušci poznat i několik juniorských reprezentantů a reprezentantek či dnešních superligových hráčů a extraligových florbalistek. O2 arenu si na jaře podmanili pražští florbalisté z OA Kubelíkova a hráčky Slovanského gymnázia v Olomouci.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se