Sparta předvedla velkolepý obrat a převálcovala Black Angels. Získala tak cenné body!

Sparta vs BA | foto: ACEMA Sparta

V páteční večer se v rámci dohrávky dvacátého čtvrtého kola utkala ACEMA Sparta s Black Angels. Hosté sice rozehráli zápas slibně, nakonec je však domácí družina suverénně porazila a poskočila tak v tabulce o příčku výš.


ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS 13:3 (0:3, 7:0, 6:0)

Hráči z Black Angels vstoupili do sparťanské Marian Jelínek Game ve velkém stylu a nadělili Vojtovým svěřencům tři góly. Vedení jim ale dlouho nevydrželo. Ještě před polovinou duelu jim ho Sparta sebrala. Ve druhé části otočila vývoj zcela ve svůj prospěch. Z dobře rozehraného zápasu se tak Black Angels během necelé čtvrthodiny ocitli v dvougólové ztrátě. Na náhlou změnu ve skóre hosté reagovali timeoutem. Ani ten však pokračování utkání nezměnil a Sparta nadále navyšovala svůj náskok. 

Do rozhodující třetiny vstoupily oba celky za stavu 7:3 pro domácí. Sparta i nadále pevně držela otěže hry, kterou dovedla až do vítězného konce. Za zmínku stojí výkon Roberta Košira, který vstřelil celkem čtyři branky! Black Angels naopak po první třetině úplně zamrzli a po zbytek duelu se jim ani jednou nepodařilo překonal jistě chytajícího Hejnu, a tak utkání skončilo s velkým brankovým rozdílem. 

Sparta se díky své výhře probojovala na čtvrté místo tabulky a sdílí stejný počet bodů s Chodovem, s nímž odehraje poslední kolo a bude chtít napravit dojem z porážky 6:11 z úvodu ročníku. 

Branky: 23. Sedláček, 26. Juha, 27. Košir, 30. Košir, 32. Pruner, 34. Zouzal, 38. Pruner, 44. Košir, 50. Pražan, 50. Čermák, 51. Juha, 54. Košir, 59. Peška - 5. Doležal, 9. Novotný, 19. Obuškevič. Rozhodčí: Monzer – Procházka. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 371. Zásahy brankářů: Hejna 15 – Matiášek 19, Pfeifer 3. |MATCH CENTER

Loading

Search

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se