Divákům děkujeme! Atmosféru jsme využily ke svému prospěchu, shodují se Břeská a Hlaviznová

Juniorky završily Turnaj tří zemí odvetným duelem proti Finsku. Jak tento zápas, celou akci a místní atmosféru hodnotí hráčka utkání Andrea Břeská a kapitánka juniorského výběru Tereza Hlaviznová?


Výběr trenéra Tomáše Martiníka má za sebou domácí Turnaj tří reprezentací, z něhož odchází s bilancí jedné výhry a jedné prohry proti každému ze soupeřů. Proti Finsku nejprve české juniorky zvítězily 5:1, v odvetném zápase si ale neuhlídaly Miisu Turunenovou, která vsítila hattrick a prohrály tak 2:4. 

"Aktuálně samozřejmě převládají negativní emoce, ale z prohry si vezmeme ponaučení do příště. Zkusily jsme si novou situaci, kdy jsme otáčely zápas a málem se to povedlo. Nevyšlo to, ale je to skvělá zkušenost a příště to bude lepší," usmívá se bezprostředně po zápase hráčka utkání Andrea Břeská. "Góly, které jsme dostaly, pramenily z inidividuálních chyb a ne ze systémových, takže je potřeba to hodit za hlavu," dodává.

Na její slova pak navazuje také její kapitánka Tereza Hlaviznová, který ze svého pohledu hodnotí celý turnaj. "Prohra proti Finsku je škoda, ale do každého zápasu na této akci jsme vstoupily s pokorou a koncentrací, takže celkově jsem z týmu spokojená," těší útočnici extraligové Olomouce.

A co říká na celý turnaj v Hradci Králové? "Celá akce nám velmi dobře posloužila. Povedlo se nám stmelit tým, dopilovat detaily a přijít na nedostatky, které ještě musíme zlepšit," ohlíží se zpětně.   

V královehradecké hale se po celou dobu trvání turnaje scházela také velmi početná fanouškovská kulisa, která české hráčky hnala kupředu. "Diváci nám dodávali skvělou energii a musím říct, že jsme kulisu využily ve svůj prospěch. Místo, abychom se cítily pod tlakem, jsme atmosféru využily ke svému prospěchu a užily si to. Všem fanouškům chci moc poděkovat," vzkazuje Andrea Břeská.


Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se