SKV zaskočilo Tatran! Mistr rozhodl až v prodloužení

Vyrovnaný souboj SKV a Tatranu | foto: Tatran Střešovice

Úterní dopoledne nabídlo první School Match sezony 2023/24 mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Večer diváci sledovali napínavé a vyrovnané utkání mezi Tatranem a SKV.


Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 15:3 (5:2, 5:0, 5:1)

Mladá Boleslav si hned na začátku utkání zajistila dvougólové vedení. Česká Lípa se pokusila ztrátu dotáhnout a snížila na 1:2. Boleslav se pak ale ještě třikrát prosadila a své vedení tak značně navýšila. V poslední minutě první třetiny se České Lípě ještě podařilo náskok snížit na 2:5, druhé periodě ale dominovala Boleslav, která vstřelila pět dalších gólů. České Lípě se v této části ani jednou nepodařilo rozvlnit síťku za gólmanem Bauerem, a tak druhá část zápasu skončila za stavu 10:2 pro domácí. Ve čtyřicáté minutě vstřelila Česká Lípa svůj třetí a poslední gól v tomto utkání. Poté převzala otěže Mladá Boleslav a stejně jako druhou část, i tu třetí absolutně ovládla. Skórovala opět jako v předchozích třetinách pětkrát a za stavu 15:3 si tak zaslouženě připisuje tři body do tabulky. 

Branky: 5. Suchánek, 7. Vařecha, 10. Punčochář, 12. Vařecha, 17. Gašparík, 21. Vařecha, 27. Natov, 30. Natov, 33. Vařecha, 38. Zoufalý, 51. Koláčný, 53. Natov, 54. Bergman, 57. Gašparík, 57. Zakonov - 7. Krajcigr, 20. Krajcigr, 41. Vavruška. Rozhodčí: Kropáček - Novák. Vyloučení: 1:3. Využití: 3:0. Diváci: 785. Zásahy brankářů: Lukáš Bauer 18 - Marek Netopilík 30. | MATCH CENTER | OHLASY


Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:4p (2:1, 2:1, 0:2, 1:0)

Královské Vinohrady ve druhém superligovém kole zaskočily mistra minulé sezony a již ve druhé minutě se nad ním ujaly vedení! Tatran však nezahálel a do konce první části vstřelil dvě branky, čímž změnil stav na 2:1 ve svůj prospěch. I druhé třetina proběhla v duchu vyrovnané hry, neboť Vinohrady dorovnaly na 2:2 a dál tak svého soupeře nepřestávaly překvapovat. Tatran sice zbytek druhé periody převzal do svých rukou a dostal se do vedení 4:2, SKV ale ještě před závěrečnou sirénou poslalo vyrovnanou hru do prodloužení! O vítězství Tatranu nakonec rozhodl Tomáš Hanák, který skóroval v 65. minutě. I tak ale SKV ukořistilo svůj první bod.

Branky: 12. Kreysa, 15. Šindelář, 35. Kolísko, 36. Hanák, 65. Hanák - 2. Hájek, 27. Urbánek, 48. Pergler, 56. Pergler. Rozhodčí: Šedivý - Štengl. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 222. Zásahy brankářů: Tomáš Jurco 15 - Mikuláš Futschik 38. | MATCH CENTER | OHLASY

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se