Karlovy Vary obraly Otrokovice na jejich půdě a berou v sérii první bod

Kapitán Karlových Varů Michal Klápa | foto: Matyáš Klápa/Tatran Střešovice

V sobotu odstartovalo druhé kolo play-down Livesport Superligy, v němž se utkaly celky Otrokovic a Karlových Varů. První bod v sérii urvali hosté z Varů.

LIVESPORT SUPERLIGA - PLAY-DOWN:

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FB Hurrican Karlovy Vary 4:7 (1:3, 1:2, 2:2) | Stav série: 0:1

Do druhého kola play-down vstoupily lépe Otrokovice, které se již v 7. minutě dostaly do vedení díky trefě Tomáše Sovjáka. Hosté z Karlových Varů ale posléze předvedli skvělý obrat a ještě do konce první třetiny na tabuli svítilo jejich vedení 3:1. Vypracovaný náskok pak už Karlovarští pouze udržovali a závěrečnou ránu domácím seslali v poslední desetiminutovce. Góly Ondřeje Hurta a Tomáše Nusharta znamenaly náskok Karlových Varů 7:4, který už se pro Otrokovice stal nedosažitelným a v prvním duelu tak proti svému novému soupeři padly.

Branky: 7. Sovják, 23. Halama, 46. Minich, 51. M. Ležatka - 11. Lebeda, 14. Navrátil, 17. Velc, 32. Klápa, 34. Nushart, 50. Hurt, 60. Nushart. Rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváci: 215. Zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Daniel Váradi 7. | MATCH CENTER