• 60 59:45
    2
    Jiří KOUTNÝ

TROOPERS - DDQ Florbal Chomutov 2:4
branky: 16. Marek Jedlička, 36. Daniel Budík - 26. Petr Linc, 42. Petr Linc, 43. Jakub Štěrba, 53. Petr Linc; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 197; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 10 - Matěj Chabr 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:3
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Petrem Lincem a trenérem Martinem Bocianem: https://youtu.be/Wt9CqjPEzKY
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Markem Jedličkou a trenérem Petrem Jeskim: https://youtu.be/yl0so9RcekQ
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:45 Vyloučen hráč #12 Jiří Koutný družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:18 Timeout TROOPERS
58:00 TROOPERS hraje v šesti bez brankáře
56:46 TROOPERS je již potřetí ubránil v oslabení a pokračuje v plném počtu
54:46 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
54:46 Šance na srovnání stavu utkání komplikuje dvojminutové vyloučení domácího hráče Martina Fajta
52:56 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #86 Ondřej Halej (2:4)
52:56 Tým Chomutova odskakuje na dvojgólové vedení, uvidíme jak na to zareaguje domácí tým, který potřebuje snížit
50:36 Brankář Chomutova dostal bolestivý zásah hokejkou do ruky a v chytaní pokračuje
45:38 Břevno hostující branky trefuje Tomáš Pavla
44:15 Zápas začíná mít obrovský náboj, domácí tým se snaží srovnat výsledek zápasu
42:54 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #86 Ondřej Halej (2:3)
42:00 Chomutovu se podařilo ve druhé minutě zatlačit na domácí tým a vytvořili si několik šancí, které proměňují
41:55 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc bez asistence (2:2)
40:26 Rozhodčí neuznal gól Chomutova z důvodu posunutí brány
40:00 Probíhá přestávková soutěž o klubový merch TROOPERS. Těmto fanouškům se podařilo nejlíp trefit výsledek zápasu po druhé třetině (Matěj Zahradník, Jiří Drahný a Radek Mičulka). Gratulujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:59 Druhá třetina nabídla víc šancí a zajímavých momentů. Domácím se podařilo ohrozit brankaře 10x, hosté ohrozili brankáře Bartka 5x.
38:52 Domácí hrají v plném počtu, fandí celá hala
37:12 Domácí tým se podruhé musí obránit v oslabení
36:54 Vyloučen hráč #12 Jiří Koutný družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
35:38 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #12 Jiří Koutný (2:1)
35:00 Dnešímu utkání přihlíží fantastických 182 diváků
33:15 Domácí tým je v této fázy mnohem aktivnější, uvidíme jestli z toho dokáže vytěžit důležitý gól
32:48 Fajt nebezpečně střílí z otočky, ale trefuje pouze brankaře Chomutova
30:46 Druhá krásná šance útočné dvojice Knotek-Kadlec, která smrděla gólem
29:59 Víťa Mlejnek zablokoval střelu tyčkou hole a pomohol svému brankáři
29:05 Domácí tým se uspěšně ubránil a hraje v plném počtu
27:05 Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
25:28 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (1:1)
25:28 V páté minutě po zvýšené aktivitě Chomutova, hosté srovnávají výsledek na 1:1. Díváci se navzájem hecují ve fandění
25:08 Brankář Kryštof Bartek chytá samostatní nájez hráče Chomutova
23:14 Teď na opační straně Trávníček 2x zakončoval na brankáře Chomutova, druhá třetina asi přinese víc gólů na obou stranách
22:33 Divákům TROOPERS se ulevilo, brankář Bartek chytl tečovaný míček na brankovní čáře ...
20:00 Máme za sebou první třetinu, která byla ve znamení opatrnosti a poctivého dodržování obrany. Děkujeme také divákům za slušné povzbuzování a jsme moc rádi, že máme plnou halu. Uvidíme jaký bude další průběh zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
15:46 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #27 Petr Kadlec (1:0)
15:46 První gól domácích střílí Marek Jedlička po dlouhém výběhu od mantinelu a střele tahem
13:15 Krásná akce Kadlece a Knotka, ktorý netrefuje odkrytou bránu
10:00 Polovina první třetiny gól nepřinesla, oba celky poctivě brání a nepouší soupeře do vyložených šancí
06:45 Teď šance na straně Chomutova, golman Bartek naštěstí chytá
06:02 Jedlička nebezpečnou střelou ohrozil branku Chomutova, brankář je pozorní a míček vyrazil nohou
02:00 Domácí tým TROOPERS je zatím aktivnější, podařilo se mů nekolikrát vystřelit na bránu, zatím ale Chomutov všechno blokuje
00:00 Hala v Tuřanech je plná diváků, kteří se těši na kvalitní zápas
00:00 Zdravíme všechny diváky na online zápisu 1. ligy mužů. Čeká nás zde napínavý a důležitý zápas pro oba celky. Kto ho vyhraje?