• 45 44:57
    2:4
    (Virtanen)

Česko WU19 - Finsko WU19 2:4
branky: 15. Klára Horčičková, 19. Karolína Klubalová - 1. Venla Nousiainen, 7. Miisa Turunen, 13. Miisa Turunen, 45. Miisa Turunen; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 288; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 8 - Julia Saarinen 10; po třetinách: 1:3, 1:0, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 3:4
44:57 GÓL Finsko WU19! 2:4
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #15 Miisa Turunen, asistoval #14 Ella Virtanen (2:4)
44:57 Smolný obranný zákrok V. Zerzánové, která jako poslední hráčka vysoký lob odhlavičkovala od naší prázdné svatině.
43:14 Timeout Česko WU19
43:00 CZE v 6 hráčkách v poli.
41:30 3,5 min mají Češky na srovnání.
35:55 K. Hodulíková teď vyřešila složitou situaci před vlastní brankou.
35:05 S. Gocová blokem zabránila míčku v cestě do odkryté branky.
32:50 V. Zerzánová se hned při svém prvním střídání (první dvě třetiny byla na lavičce) dostala do slibné šance. Střelou z první, ale tesně minula branku.
30:00 Střely ve 2. části: 4:4
25:32 V hale se fandí na plné hlasivky a bubny. A pozor. I finský tým má zde zastoupení v podobě hradeckých mládežniků. Že by jim byly Finky sympatické???
18:27 GÓL Česko WU19! 2:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #11 Karolína Klubalová, asistoval #23 Andrea Břeská (2:3)
18:27 A i Finky se dopustily chyby v obranné třetině. Ztrátu míčku tresá K. Klubalová, která využívá nezjištnou přihrávku od A. Březské. Gól do odkryté branky.
15:00 Střely v 1. části: 5:4
14:10 GÓL Česko WU19! 1:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #27 Klára Horčičková, asistoval #11 Karolína Klubalová (1:3)
14:10 Zmatky ve finské obraně využila K. Horčičková.
12:32 GÓL Finsko WU19! 0:3
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #15 Miisa Turunen bez asistence (0:3)
12:32 Po ztrátě míčku v obranné třetině se opět prosazuje M. Turunen.
06:11 GÓL Finsko WU19! 0:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #15 Miisa Turunen, asistoval #22 Venla Nousiainen (0:2)
06:11 Finky se prosazují zásluhou M. Turunen střelou z levého křídla do horní části branky.
05:05 K. Klubalová se pokoušela zaskočit finskou brakářku pokusem z poza branky. Neuspěšně.
00:47 GÓL Finsko WU19! 0:1
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #22 Venla Nousiainen bez asistence (0:1)
00:47 Finky hned po naší ztrátě šly do protiútoku a zakončíly střelou po zemi k pravé tyčce.
00:01 Úvodní buly pro Češky.
00:00 Hezké nedělní dopoledne. Vítejte u posledního zápasu mezinárodního turnaje juniorek. Ve sportovní hale v hradecké Třebši se střetnou výběry CZE a FIN. První vzájemný zápas v rámci tohoto turnaje skončil v vítězstvím Češek v poměru 5:1! Tak uvidíme jak dopadne dnešní zápas...