4:0
    Agáta PROCHÁZKOVÁ
    (Křtěnová)

Česko WU19 - Švýcarsko WU19 4:0
branky: 3. Markéta Seidlerová, 6. Linda Fuchsová, 33. Eva Křtěnová, 44. Agáta Procházková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 246; zásahy brankářů: Karolina Bačková 16 - Vanessa Nietlispach 10; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:59 Tak se to K. Bačkové (a jejím spoluhráčkám) podařilo! Má 1. shout-out v repre!!!
43:52 GÓL Česko WU19! 4:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #3 Agáta Procházková, asistoval #2 Eva Křtěnová (4:0)
43:19 Hrajeme v plném počtu.
41:19 Vyloučen hráč #11 Svenja Schillinger družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za zvedání florbalky
40:40 A jak se dalo předpokládat.... Švýcarský trenér odolává brankářku.
40:20 Timeout Švýcarsko WU19
40:05 Florin vyráží český pokus maskou mimo svoji svatyni.
32:59 GÓL Česko WU19! 3:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #2 Eva Křtěnová, asistoval #3 Agáta Procházková (3:0)
32:59 Trojka (A. Procházková) na dvojku (E. Křtěnovou) a je to 3:0. Střela z cca 8 m nad pravou ruku brankářky.
31:44 Hopp Schwiiz! Hopp Schwiiz! Hopp Schwiiz! se ozývá hradeckou halou. Ale pochopitelně jsou slyšet i čeští fandové z Chocně a okolí.
30:00 Střely ve 2. části: 2:5
28:20 Ani teď nebyla K. Bačková překonána pokusem z poza branky a drží tak stále čisté konto!
25:40 Krásný výběh agilní A. Morf z levého křídla. K. Bačková, ale předvedla perfektní zákrok!
23:41 Je po přesilovce. Ufff, to bylo střel na naši branku. Ať již mimo ni nebo musela zasahovat K. Bečková
21:41 Vyloučen hráč #6 Anna Sigmundová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání
18:30 A. Morf vystihla špatnou rozehrávku v naší obraně a šla sama na K. Bačkovou, ale přestřelila.
15:00 Střely v 1. části: 2:5
09:50 I na tento zápas tu zůstal "kotel" a fanoušci vytvářejí bouřlivou kulisu.
08:30 Zásah K. Bečkové proti nebezpečné střele jedné ze Švýcarek.
05:44 GÓL Česko WU19! 2:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #5 Veronika Machálková (2:0)
05:44 Po krásné kombinaci se prosazuje ze středu předbrankového prostoru L. Fuchsová.
02:30 GÓL Česko WU19! 1:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #21 Markéta Seidlerová, asistoval #17 Tereza Smetanová (1:0)
00:00 A za chvilku jdeme na poslední zápas dnešného dne. Češky mají Švýcarkám co oplácet, protože v pátek jsme prohráli 3:4.