3:4
    Chiara Lena MOSER
    ()

Česko WU19 - Švýcarsko WU19 3:4
branky: 4. Nela Sikorová, 30. Tereza Spoustová, 31. Valentýna Zerzánová - 12. Mirjam Wyss, 18. Finja Helbling, 40. Annika Morf, 42. Chiara Lena Moser; rozhodčí: Tomáš Beňo - Roman Sklenica; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 8, Karolina Bačková 1 - Ronja Florin 12; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
44:59 Nevydařená klička Češek a díky tomu nemožnost zakončit, střela míjící prázdnou českou branku, to vše bylo k vidění v samém závěru utkání.
43:00 Pokud přejdeme do útočné poloviny, odvolávají čeští trenéři gólmanku?
41:55 GÓL Švýcarsko WU19! 3:4
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #20 Chiara Lena Moser z trestného střílení (3:4)
41:55 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Karolina Bačková družstva Česko WU19
40:00 Rychlý výpad do české obrany, rychlá křižná přihrávka, střela do prázdné branky. Máme se těšit na nájezdy?
39:54 GÓL Švýcarsko WU19! 3:3
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #25 Annika Morf, asistoval #84 Norina Reusser (3:3)
38:16 Naše první lajna dokáže soupeřky zatlačit, soupeř hrozí z rychlých protiútoků.
36:27 Tlak českých hráček zatím nevede k ložené šanci.
33:50 Sikorová a Fuchsová tísněny, přesto se prodraly až k zakončení.
32:49 Běžecký souboj pro Smetanovou, bohužel pouze do rohu hřiště.
30:50 Konec "mucholapek", Valentýna Zerzánová vyslala do pravé šibenice Švýcarska utěšenou "bombu". Vedeme.
30:49 GÓL Česko WU19! 3:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Valentýna Zerzánová, asistoval #16 Linda Fuchsová (3:2)
30:10 Jsme na startu poslední třetiny, strhne někdo vítězství na svoji stranu nebo se dočkáme nájezdů?
30:00 Střely ve 2. části: 5:5
29:29 Dočkali jsme se, další výpad na polovinu soupeře znamenal vyrovnání.
29:19 GÓL Česko WU19! 2:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #29 Tereza Spoustová, asistoval #27 Klára Horčičková (2:2)
28:00 Rychlý protiútok zakončen nepřesností, Češkám se nedaří vyrovnat.
27:20 Střela z první znamená další ze zákroků české gólmanky.
25:30 Sehrané rozehrání z rohu = zákrok Hodulíkové.
24:36 Naše mírné zaváhání v útočné polovině znamenalo zvonící tyč české branky.
23:43 Břeská promáchla prázdnou branku.
22:23 Sikorová narazila na úžasnou mršnost soupeřovy golmanky, neradujeme se z vyrovnání. Alespoň jsme vyrovnali hru.
21:27 Horčičkové se nepovedlo zakončit výpad 2 na 0.
20:00 Zblokovaná střela Baldreichové znamená první výraznější usídlení se na polovině soupeře.
17:16 GÓL Švýcarsko WU19! 1:2
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #24 Finja Helbling, asistoval #16 Jill Marina Sophie Wiedmer (1:2)
17:00 Hraje se spíše u nás a tlak vyústil v gól.
15:50 Druhá třetina zahájena mírným tlakem Švýcarska.
15:00 Střely v 1. části: 4:2
14:30 Promáchnutí v blízkosti branky, za 10 sekund nepovedený blafák znamená, že po první třetině nevyhráváme.
13:00 Linda Fuchsová prověřila soupeřovu brankářku.
11:31 GÓL Švýcarsko WU19! 1:1
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #6 Mirjam Wyss, asistoval #7 Dana Misteli (1:1)
11:31 Švýcarky předvedly obdobnou akci české gólové, přihrávka do mírného brejku, zakončená střelou. Máme srovnáno.
09:20 Zaváhání, pomalejší rozehrávka znamenala střelu doprostřed české branky.
08:40 Hra probíhá daleko od obou branek, na míčku se týmy střídají.
07:50 První rozchytávací zákrok české golmanky, hra je vyrovnaná.
05:12 Vítáme Vás, v Hradci již vše běží, jak má, padl krásný gól po přihrávce do brejku a po kličce na gólmanku.
03:18 GÓL Česko WU19! 1:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #10 Valentýna Zerzánová (1:0)