Robin NILSBERTH
  • 60 59:56
    Švédsko

Švédsko - Česko 3:3
branky: 15. Alexander Galante Carlström, 26. Linus Nordgren, 56. Alexander Galante Carlström - 31. Martin Tokoš, 33. Jiří Besta, 48. Ondřej Němeček; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 1094; zásahy brankářů: Jon Hedlund 14 - Lukáš Bauer 15; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:59 Utkání končí, Češi poprvé v historii světových šampionátů se Švédy neprohráli. K prvesntví ve skupině jim to ale nestačí.
59:56 Timeout Švédsko
59:40 Beneš trefil pouze boční tyč.
59:28 Vyloučen hráč #97 Robin Nilsberth družstva Švédsko na 2 minuty za hrubost
59:28 Švédsko jde do čtyř, Češi stále bez Bauera.
58:25 Timeout Česko
58:10 Češi chtějí vyhrát skupinu a odvolávají brankáře. Remíza jim nestačí.
57:45 Na druhé straně mohl zkompletovat hattrick Galante Carlström, Bauer chytá.
57:10 Češi si mohli vzít vedení zpět, tlak první formace však nezužitkovali Havlas, Beneš ani Němeček.
55:48 GÓL Švédsko! 3:3
Branku družstva Švédsko vstřelil #9 Alexander Galante Carlström, asistoval #22 Emil Johansson (3:3)
55:48 Je srovnáno. Svůj druhý gól v přesilovce přidává Galante Carlström.
54:44 Vyloučen hráč #17 Ondřej Němeček družstva Česko na 2 minuty za sekání
54:30 Činí se také Hedlund. Tokoš běžel sám na švédského gólmana, ale neproměnil. Stejně tak dorážející Jendrišák.
53:27 Znovu famózní Lukáš Bauer zatíná pěst.
52:12 Švédové teď neví, jak napadat rozehrávku. Češi bez problémů drží balonek.
49:55 Češi poctivě brání, Švédové drží balonek, ale klíčové pasy nenachází určené hráče.
48:20 Beneš hledal osamoceného Havlase, přihrávka byla zblokována.
47:01 GÓL Česko! 2:3
Branku družstva Česko vstřelil #17 Ondřej Němeček, asistoval #11 Marek Beneš (2:3)
47:01 Češi obracejí skóre utkání. Tvrdou ranou k pravé tyči se prsazuje kapitán Ondřej Němeček.
46:38 Češi hrají přesilovku 4 na 3.
46:37 Vyloučen hráč #9 Adam Hemerka družstva Česko na 2 minuty za držení
46:37 Vyloučen hráč #23 Hampus Ahrén družstva Švédsko na 2 minuty za držení
46:15 Jendrišák na malém brankovišti nedokázal umístil míček za Hedlunda.
45:44 Vyloučen hráč #68 Casper Backby družstva Švédsko na 2 minuty za opakované přestupky
44:16 Sledujeme florbal nahoru dolů. Třetí útok si vybojoval faul, Češi mají výhodu.
42:20 V souboji prvních formací byli opět nebezpečnější Švédové, Nilsson pálil po zemi jen do Bauera.
41:18 Delong sám na středu těsně minul.
40:44 Do hry se ve druhé formaci dostává Jonáš Kreysa. Nahrazuje Mikuláše Krbce.
40:39 Švédové nastoupili na český tým a drží balonek na útočné polovině.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:59 V poslední sekundě druhé části zakončoval nebezpečně Persson, vyrovnaný stav udržel Bauer.
38:02 Jendrišák našel Bestu na středu, český univerzál neproměnil.
37:00 Švédové jsou v plném počtu, tři minuty před koncem druhé části je stav stále 2:2.
36:17 Langer vypálil jen do tyče.
35:00 Vyloučen hráč #77 Linus Malmström družstva Švédsko na 2 minuty za hrubost
35:00 Češi jsou zpět v utkání. Navíc hrají svou první přesilovou hru a mají příležitost skóre otočit.
32:56 GÓL Česko! 2:2
Branku družstva Česko vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #28 Matěj Jendrišák (2:2)
32:56 Třetí lajna opět úřaduje. Tokoš získal balonek, jeho střelu nejdříve nedorazil Jendrišák, Jíří Besta byl však úspěšnější.
30:47 Z výborné pozice střílel Johansson, Bauer se ale stihl přemístit.
30:13 GÓL Česko! 2:1
Branku družstva Česko vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #28 Matěj Jendrišák (2:1)
30:13 Češi snižují. Jendrišák ustál souboj u mantinelu, Tokoš následně obral švédského obránce a zakončil přesně na vzdálenější tyč.
28:10 Teď dobré momenty první české formace. Langer ale promáchl, Benešovu ránu naopak zblokoval Backby.
27:00 V hlavní roli opět Bauer. Střelu Gustafssona na přední tyč zlikvidoval až na poslední chvíli.
25:43 GÓL Švédsko! 2:0
Branku družstva Švédsko vstřelil #26 Linus Nordgren, asistoval #19 Jesper Sankell (2:0)
25:43 Tlak Švédů je korunován druhou trefou. Po pohledné rychlé kombinaci se ze vzduchu prosazuje Nordgren.
25:13 Besta hledal volného Tokoše, příhrávku však soupeř zastavil.
24:40 Johansson byl sám u levé tyčky, minul.
23:09 Obraz hry je zatím stále stejný, veškeré pokusy o české protiútoky zastavuje soupeř hned v zárodku.
21:10 Bauer drží české naděje. Češi kupí na začátku druhé části chyby, Švédové ale vyložené šance neproměňují.
20:00 Střely v 1. části: 6:1
19:05 Bauer upozorňoval rozhodčí, že Švédové podle něj hráli v šesti.
18:20 Třetí česká formace drží balonek, ale pokus o založení útoku skončil ztrátou.
17:05 Langer s Benešem nevyzráli na švédskou obranu, vybojovali alespoň volný úder v rohu.
14:56 GÓL Švédsko! 1:0
14:56 Češi šli do přečíslení, ale ztratili balonek a z protiútoku otevírá skóre Galante Carlström.
13:40 Vyloučen hráč #6 Mikuláš Krbec družstva Česko na 2 minuty za opakované přestupky
12:50 Aktivnější v posledních minutách jsou rozhodně Švédové, další tyč nastřelil Enström.
10:20 Forman zaváhal a sám na Bauera běžel Galante Carlström. Nedal a o chvíli později trefil před odkrytou bránou tyč. Bauer tak stále drží čisté konto.
09:02 Sám na středu byl Haglund, Bauer chytá.
08:38 Výborně teď pracuje dvojice Krbec a Punčochář. Češi dokáží držet balonek daleko od své branky.
07:21 Vyloučen hráč #18 Jiří Besta družstva Česko na 2 minuty za sekání
07:21 Jiří Besta je vyloučen za sekání, čemuž se ale hodně diví. Stejný názor neměly ani obě sudí.
06:22 Češi měli standardní situaci z dobré pozice, Langerova střela ale byla zblokována. Stejně tak na druhé straně pokus Galante Carlströma.
05:31 Rozhodčí dnešního utkání zatím pískají každý větší kontakt a ukazují hráčům, jaký metr od nich mohou čekat.
04:54 Švédové zkouší vysoko napadat, Rýpar ale dokázal prohodit útočníky soupeře.
03:15 Na hřišti jsou opět první formace. Více na míčku jsou zatím Švédové, ale hrají hlavně na vlastní polovině.
01:34 Na balonek si sáhl také Lukáš Bauer, když neměl problémy lapit střelu Johana Samuelssona.
00:35 První příležitost měli Češi. Langer a Havlas běželi dva na jednoho, přihrávku ale zachytil vracející se Nilsson.