5:2
    Daniel FIŠER
    (Veselý)

Kanonýři Kladno - DDQ Florbal Chomutov 5:2
branky: 4. Jan Louvar, 21. Marek Veselý, 34. Jakub Bohuslávek, 48. Dominik Prudil, 60. Daniel Fišer - 3. Adam Manas, 56. Matěj Dolejší; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 139; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 16 - Matěj Chabr 21; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:05 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Daniel Fišer, asistoval #95 Marek Veselý (5:2)
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:58 Kladno v plném počtu.
57:37 Chomutov nechává Chabra na střídačce i během přesilovky a jsou tak v 6 proti 4.
56:58 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
56:50 Chomutov se snaží udržet na míčku během odloženého vyloučení a stahuje tak brankáře.
56:24 Krásný zákrok Chabra na Jandu.
55:38 Timeout Kanonýři Kladno
55:38 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #51 Adam Martin (4:2)
55:38 Druhé osalbení si už ale domácí nezvládli udržet.
54:41 Vyloučen hráč #28 Aleš Hőffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
54:41 Trestná ale ani nestačí vychladnout a hned jí jde zahřát Höffer.
54:39 Kladno si zvládlo udržet oslabení a hraje tak opět v 5.
54:05 Štěrba ve výhodné pozici si špatně zpracoval míček a posílá ho za mantinel.
52:39 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:39 Stůj si půjde sednout za vrážení za brankou Chomutova.
51:23 Štěrba do běhu na Haleje, který si sbíhá nehlídaný před branku, nebezpečná akce končí v sítí mimo hřiště.
50:57 Timeout DDQ Florbal Chomutov
50:12 Chomutov v plném počtu.
50:05 Louvar zkusil vystřelit od mantinelu, míček ale jen těsně minul branku.
48:12 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:12 Kladno bude mít poprvé za dnešní zápas příležitost skórovat v přesilovce.
47:21 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #72 Dominik Janda (4:1)
47:21 Prudil sám před brankou sklepává míček od Jandy do kasy.
45:09 Stůj se vrací zpět ve snaze udržet si míček, to se mu podařilo a Kladno tak opět může pokračovat vpřed.
44:22 Ullmann posílá Grenera na zem ny vyloučení to ale nebude.
43:24 Fišerovi před brankou zklouzl míček a tak poslal jen pomalou střelu vedle tyčky.
41:59 Duo Novák Louvar opět postupují vpřed 2 na 1, jsou zastaveni Halejem.
40:41 Bohuslávek zpoza brany vyběhl s otočkou na Chabra, ten ale včas zareagoval.
40:00 Buly docela nerozhodně ale nakonec pro Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
39:55 Stůj si v posledních vteřinách kontroluje čas a míček si drží v obraně.
38:38 Kellermann využívá situace a dostáváva se k míčku, který mu vzápetí Chroust sbírá, nakonec Manas vybojoval výhodu v rohu.
37:41 Chomutov se vůbec nedostává na míček.
36:40 Kladno kombinuje v obranné polovině.
33:37 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #72 Dominik Janda (3:1)
33:37 Bohuslávek od středu prokličkoval mezi obranou Chomutova, jako kdyby hrál proti nehybným kuželům a následně vymetl pavučiny v rohu Chabrovy branky.
32:22 Nehlídaný Kellermann sbíhající si do rohu dostává míček, Ullmann si ho ale včas všímá a zastavuje akci.
31:08 Veselý sbírá ztracený míček a vysílá na Chabra skákavý míček, ten je na něj ale moc pomalý.
29:22 Hra v posledních minutách je velmi vyrovnaná, oba týmy se dostávají do krásných šancích, boj o postup do předkola play-off tak ještě rozhodně není u konce.
27:11 Veselý připravený před brankou vyslal míček vysoko nad branku.
24:48 Ullmann se Šefčíkem v obraně promýšlí, jak se dostat přes obranu hostů.
22:53 Ullmann z rozehrávky trefuje jen Dolejšího, který ho blokuje, ten tak sbírá míček a přesouvá se k brance Kladna.
22:05 Manas po Stůjově faulu opuští hřistě.
20:52 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #72 Dominik Janda (2:1)
20:52 Fešer těsně před brankou nestihl zakončit a příležitosti se tak chytil Janda a Veselý.
20:00 Buly pro Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:59 Bohuslávek ještě v poslední vteřině vypálil, Chabr opět zachránil.
19:44 Chmutov rozehrává z rohu, do hry jdou jejich nejlepší hráči, aby obrátili skóre hry v jejich prospěch.
18:15 Štěrba vyběhl na Ponomareva, jeho ruce vystřelily jako pérka a zachránily Kladno od vedení Chomutova.
17:39 Bernas vzadu uklidňuje hru.
14:55 Šarša zkusil sám z velkého brankoviště, to nevyšlo a tak sbírá míček a sbíhá za branku odkud nahrává na Manase, Ponomarev opět nezklamal.
13:06 Velmi nebezpečný postup Nováka a Stůje je zastaven Halejem
11:28 Novák střílí od mantinelu, míček se ale nedostal ani k Chabrovi.
08:23 Bernas a Štěrba vystupují proti Bohuslávkovi který si drží míček u branky Chomutova, nakonec je to výhoda pro Kladno.
07:11 Chomutov už dlouho taktizuje, toto vypadá velmi nebezpečně.
05:29 Louvar opět sbírá míček, a s Novákem běží na branku, tentokrát je ale jejich akce přerušena Manasem.
03:50 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:1)
03:50 Novák krásně uklidil míček, který dostal od Louvara
02:26 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #84 Ondřej Šarša (0:1)
02:26 Hostům se trpělivost na míčku vydařila a vybojovali si tak první dnešní bod.
02:21 Chomutov se už delší dobu drží na míčku.
00:39 Chroust zkusil na jistotu vystřelit do šibenice, ale Chabr nepustil.
00:00 Úvodní buly pro Chomutov.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na posledním 26. kole základní části první ligy mužů. Utkají se domácí Kanonýři Kladno proti DDQ Florbal Chomutov. Za několik minut začneme, přejeme příjemnou zábavu.