• 55 54:37
    2
    Jiří WINTER

FbC Plzeň - Florbal Ústí 1:6
branky: 31. Marek Hozman - 13. Filip Šedivý, 19. Vladimír Trčka, 28. Dan Semerád, 44. Vojtěch Semerád, 47. Tomáš Pšenička, 50. Dan Semerád; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Jan Král 18 - Dominik Hrabě 29; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:55 Na dnešním utkání musíme vyzdvihnout pěknou atmosféru v hledišti, na které se podílejí oba tábory fanoušků. Děkujeme
59:11 Khek faulován v rohu. Tento zákrok byl hodně hraniční. Utkání se ale nejspíš dohraje bez dalšího vyloučení
58:20 Sattler vybídl ke skórování Pavelku, který těsně minul branku
56:15 Khek se zapojil do utkání až ve třetí třetině, ale jde na hřišti hodně vidět a pozdní nástup do utkání zvládl dobře
55:05 Král teď reflexivním zákrokem na brankové čáře zněškodnil střelu Trčky
54:37 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
54:37 Esterka se prosmýkl kolem Wintera, který si pak pomohl nedovoleným zákrokem a půjde si odpočinout
52:59 Khek krásným zákrokem poslal k zemi J. Fuchsiga. Oba urostlí hráči byli na tento souboj připravení a sehráli ukázkový souboj rameno na rameno
51:35 Utkání se dohrává, Ústí si vytvořilo dostatečný náskok a nevypadá to, že by se něco mělo měnit
50:18 Täuber teď vystihnul přihrávku do prázdné a zabránil tak jisté brance
49:21 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:6)
49:21 Pěkná spolupráce po ose D. Semerád, V. Trčka znamená další gól v síti domácích
49:10 Pavelka teď hezky prošel středem a vybídl ke skorování Sattlera. Ten byl ale v těžkém postavení a  nemohl dobře zakončit
47:55 V první formaci domácích se objevuje na beku zkušený Khek
46:59 GÓL Florbal Ústí! 1:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #74 Filip Šedivý (1:5)
46:59 Krásná akce Pšeničky. Ten si povodil obránce a poté ve velké rychlosti vyzrál i na Krále
45:40 Horažďovský šikovně zkoušel na vzdálenější tyčku Hraběho. Ten byl pozorný a nepřipustil změnu skóre
43:17 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #52 Martin Fuchsig (1:4)
43:17 Spolupráce M. Fuchsiga a V. Semeráda vede k dalšímu gólu do sítě domácích
42:44 Za domácí se do hry zapojuje Horažďovský, který od začátku nehrál kvůli zdravotním potížím, které měl v týdnu
40:18 Kuneš míjí ve vyložené příležitosti. Domácíc začali s chutí
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:53 Plachý vystihl přihrávku do předbrankového prostoru a zamezil tak ohrožení Královy svatyně
38:45 Série zakončení ústeckých skončila buď na Královi nebo na Buchtovi
36:52 Hrabě vychytal Brabce v dobré příležitosti. Na druhé straně z bleskového protiútoku to stejné udělal Král Pšeničkovi
35:00 A domácím tahle hra vyhovuje. V druhé polivně druhé třetiny jsou lepším týmem
34:10 A kvalita utkání se nám pořád snižuje. Méně florbalu, mnohem více řečí a křičení kolem
32:23 Domácí vysunuli pressing a hostům to nechutná. Zábranovi teď neuznali gól pro vysokou hůl. Hraniční situace samozřejmě pohoršila domácí střídačku
30:44 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Marek Hozman bez asistence (1:3)
30:44 Hozman nadvakrát z nenápadné akce snižuje na 1:3
30:06 Upřímně to zatím není moc záživné. Zdá, že oba týmy hrají na půl plynu
28:20 Domácí se zatím nejsou schopni udržet v útočném pásmu déle než několik sekund a logicky si tak vytváří i méně příležitostí
27:08 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #23 Tomáš Pšenička (0:3)
27:08 Dan Semerád prostřelil schovanou střelou domácí blok a navyšuje tak vedení
26:28 Malý teď sestřelil Šedivého. Ten už je v péči zdravotníka. Ten siganalizuje, že je vše v pořádku, což mu samozřejmě přejeme
25:30 Na hřišti se začíná trochu přiostřovat. Oba tábory nejsou spokojeny s některými situacemi a začínají se vytvářet minisouboje na obou stranách
23:40 Plachý si šikovně obhodil napadajícího hráče a vyslal nebezpečnou střelu na Hraběho. Ten zatím má vše s přehledem
22:10 Ústečtí zatím vychází z obrany někde na sedmdesáti procentech hřiště. Podobně jsou na tom domácí
20:30 První buly dopadla lépe pro domácí, kteří se propracovali do první přležitosti druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
18:51 Ústí se snaží udržet na míčku a vytvořit si rozhodující výhodu před koncem třetiny
18:09 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #27 Dan Semerád (0:2)
18:09 Vošta fauloval Täubera na polovině hřiště a jde si odpočinout. Přesilovka ústeckých netrvala dlouho a bez větších potíží jí proměnil Trčka
17:41 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:15 Úžasný zákrok Krále. Celá hala ztichla při tutovce ústeckých, tohle by byl jistě gól. Nicméně, Král byl rezolutně proti
17:00 Hozman s Winterem vypresovali míček pro domácí
16:33 Tomášek teď zachránil Malého zaváhání v útočném rohu. Dobrá práce centra první formace
13:58 Plachý dobře proti Trčkovi. Plzenští se díky jeho zákroku dostali na míček a mohou zkusit něco vymyslet
12:47 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #74 Filip Šedivý bez asistence (0:1)
12:47 Vojtěch Semerád teď netrefil prázdnou branku v dobré příležitosti. Nicméně mrzet ho to nemusí, protože ho pár vteřin na to zastoupil umístěnou střelou Šedivý a otevírá tak skóre
12:12 Domácí teď zaváhali v obraně a situaci musel řešit zajímavým odkopem Král. Řešení to bylo jak efektní, tak efektivní a skóre se tak nemění
10:20 Na míčku opět ústečtí, kteří se usazují v útočném pásmu a snaží se najít skulinku v obraně domácích
08:45 Série ústeckých bloků nyní znemožnila domácím ohrozit branku. Nicméně ačkoli nesledujeme nijak defenzivní utkání, máme tu jen tři zaznamenané střely na branku.
08:15 Kapitán Němeček uklidňuje hru za domácí brankou a plzenští tak zústanou na míčku i další střídání
08:00 Winter svojí aktivitou dělá problémy ústecké rozehrávce. Ti ale teď i se štěstím zústali na míčku
05:20 Když už se dotali domácí na míček, rychle o něj přišli ve středním pásmu. Došlo k přerušení z důvodu zranění hostujícího Zemana. Ten odchází po svých, což je dobrá zpráva, doufejme, že bude moci pokračovat
04:10 Situace se opakuje. Tentokrát první ústecká lajna zavřela první plzeňskou. Zatím ale bez jakékoli vytvořené příležitosti
02:30 Pavelka rozbíhá postupný útok ústeckých. Ti si váží míčku a strávili celé střídání na vlastní polovině
00:25 Po úvodním zámku hostů se k prvnímu ohrožení branky dostal na druhé straně Winter, který využil zaškobrtnutí hostujícího obránce