• 61 60:00
    2
    Vojtěch PLAČEK

FbC Plzeň - FAT PIPE Start98 5:1
branky: 47. Matěj Vošta, 48. Matěj Vošta, 49. Ondřej Horažďovský, 50. Vítek Vyčíchlo, 52. Josef Tomášek - 26. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 5:4; využití: 1:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Martin Bezděk 14 - Karel Hodík 24; po třetinách: 0:0, 0:1, 5:0
60:00 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Plaček družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za špatné střídání
60:00 Pozápasové rozhovory.
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
59:59 A je tu konec. Důležitá výhra pro domácí a také pro několik dalších týmů bojujících o play-off. Děkuji za pozornost
59:45 Hodík opět doklouzal do branky včas
59:35 Fanoušci si užívají poslední minuty utkání. Na dnešní výhře mají i oni svůj podíl
58:40 Mohlo by se to už dohrát v klidu. Rozdíl výrazný a šancí pomálu
58:03 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nesportovní chování
58:03 Jak říkám, Prášek si jde odpočinout za nesportovní
57:55 Hodně křiku a emocí na obou stranách.
57:30 Prášek se mýlil ze středu hřiště a Malý to patrně doprovodil nějakou poznámkou. Ač protestující, jde vychladnout na trestnou
57:23 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
56:45 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
56:45 Sudí dávají šanci Startu. Objektivně je potřeba uznat, že tohle prostě byl faul a Start si tak zahraje právem přesilovku
56:25 Domácí Kuneš je sice oblíbencem tribun ale tohle nepochopil asi nikdo v hale. Před prázdnou brankou přihrával Zábranovi, jehož zakončení překazil vracející se Hodík, následně pak odkrytou svatyní pohrdl prvně jmenovaný při zakončení
56:18 Timeout FAT PIPE Start98
55:27 Hosté v šesti. Hned při první akci mohl Vošta zkompletovat hattrick výhozem z vlastní poloviny
54:45 Asistent trenéra Hrdlička okomentoval frustraci hostujících a moc jim tím asi nepřidal
53:40 Prášek nyní není spokojený s prací svých spoluhráčů při ekvilibristice Horažďovského
52:50 Nezávidím pozici trenérovi Havránkovi. S tímhle už asi moc nezmůže. Start je úplně opařený a nedaří se jim vůbec nic. Kulík si teď frustraci vybil na mantinelu.
51:16 GÓL FbC Plzeň! 5:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (5:1)
51:16 A je to tak! Tomášek využívá přesilovku a Plzeň opět navyšuje vedení.
51:02 Horažďovský a Netrefa si něo vyříkavali a tak si jodu oba odpočinout. Tahle situace ale bude spíše vyhovovat domácím
50:52 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
50:52 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
50:19 Vyloučen hráč #8 Tomáš Matoulek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
50:19 Vyloučení na straně Startu. Dobrá příležitost pro domácí k ještě většímu upevnění vedení
49:56 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #16 Vítek Vyčíchlo, asistoval #73 Josef Tomášek (4:1)
49:56 A moje slova jsou podpořena činy na hřišti. Horažďovský nekompromisně ztrhává vedení na plzeňskou stranu.
49:56 A štěstí je na plzeňské straně. Nenápadný míček od Tomáška si srazil hostující hráč do vlastní branky
49:28 Na hřišti je teď jenom Plzeň. Vošta a Horažďovský jsou podpořeni svými brankami a hrozí soupeři v každém střídání
48:32 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #16 Vítek Vyčíchlo (3:1)
48:15 Trenér hostů Havránek teď promlouvá ke svým hráčům. S vývojem nemůže být spokojen, protože jeho tým ztratil kontrolu nad utkáním
47:51 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #29 Vlastimil Buchta (2:1)
47:51 Tak to je obrat! Vošta téměř ze stejného místa na hřišti do stejného místa v brance Hodíka posílá vedení domácímu celku
46:46 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (1:1)
46:46 Vošta vyzrál na Hodíka střelou na bližší tyč a máme srovnáno! Pěkná akce domácího křídelníka
46:31 Zábran znemožnil střelu do branky Bezděka špičkou boty. Hezký obranný zákrok
46:08 Domácí přešli do pressingu a vytváří tlak na hosty. Těm to moc nechutná
44:07 Emoce sílí na obou stranách, můžeme očekávat, že dnešní neflorbalový výsledek vydrží i nadále a nebude to žádná přestřelka. Hra se zatím spíše kouskuje
43:09 Netrefa chtěl evidentně v rohu počkat na ostatní spoluhráče, nicméně Buchtovi došla trpělivost a čistě ho obral o balonek
42:27 Trenér Michálek nabádá hráče ke klidu a zdůrazňuje, že času má jeho tým ještě dostatek
42:03 To se ale nepodařilo a Zábran odpálil balonek daleko od vlastní branky. Oba týmy v pěti
41:25 Start si vytváří domácí atmosféru a podporou ze střídačky se snaží dohnat hrající borce k navýšení vedení
40:25 Zábran teď ušetřil vteřinky pro svůj tým
40:05 Uvidíme, co si Start připravil v šatně. Jednobrankové vedení a přesilovka jim na začátku třetí třetiny dává mírnou výhodu v jinak vyrovnaném utkání
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:43 Vyloučen hráč #19 Tomáš Holeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
39:43 Tak to je nepříjemné! Ihned po skončení oslabení domácích je tu další početní výhoda pro Start. Tentokrát kvůli špatnému střídání.
39:36 Fanoušci skandují, že chtějí vidět branku ve čtyřech hráčích. Tu jim mohl nabídnout Vošta, ale na poslední chvíli byl v úniku čistě odstaven
37:42 Vyloučen hráč #73 Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení
37:42 A máme tu první vyloučení. Tomášek si zabalil hostujícího hráče do batůžku a dostává trest na dvě minuty
37:05 Na hřišti se ukázal domácí junior Mrvík. Ten v pátek vstřelil v juniorce šest branek, mimo jiné je proslulý důležitou brankou v loňském semifinále. Taková by se dnes hodila
36:10 Utkání objektivně není moc florbalové, ale to nikoho v hledišti ani na hřišti nezajímá. Hraje se o hodně a tak si fanoušek musí najít svoje spíš v obětavých zákrocích bránících hráčů a tvrdých soubojích
35:25 Domácí jsou teď častěji na míčku a stupňují tlak. Holeček z toho mohl těžit, ale netrefil zařízení ve slibné příležitosti
34:15 Prášek teď na hranici sebeobětování obličejem doslova vychytal Tomáška
33:36 Nicméně na obou stranách dochází k napomínání a je možné, že v nejbližší době uvidíme změnu počtu hráčů na hřišti
32:45 Oba sudí zatím zvládají utkání bez vyloučení. Uvidíme jestli to tak i zůstane
31:30 Kulík teď trestuhodně neobsazený při standartní situaci hostů. Sám zakončoval velmi blízko Bezděka, ten se ale laxností obrany nenechal rozhodit a sám situaci vyřešil bravurně
30:35 Pozorný divák v hale si jistě všimnul, že hvizd sudích se postupem času protahuje. Je to kvůli tomu, že se na hřišti hodně diskutuje a přibývá nepřijemných zákroků na obou stranách
29:05 Nový je ozdobou plzeňské obrany. Opět pozorný při řešení složité situace na posledním hráči.
27:01 Tomášek nejdřív promáchl do otevřené branky a poté Malého zakončení zlikvidoval Hodík. Musím se přiznat, že v jeho podání vypadá chytání opravdu jednoduše.
25:27 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #99 Matěj Kolář (0:1)
25:27 Teď už ale štěstí došlo. Matoulek velmi šikovně převzal míček do pohybu a z nenápadné akce na polovině hřiště nekompromisně zakončil nad nohu Bezděka
25:20 Prášek je evidentně v utkání, na hřišti je se svou postavou v osobních soubojích nepříjemný a zároveň často komentuje dění na hřišti
25:00 První branku utkání překazila Startu posunutá branka. Tohle bylo ale pro domácí hodně nepříjemné a nyní spíše se štěstím zažehnali inkasovaný gol
23:03 Holeček s Winterem se po dobrém pressu dostali k zakončení. Opět ztroskotali na dobrém bloku hostující obrany
22:11 Šebek vystihl přihrávku hostujícího obránce a rychlým uvolněním se dostal ke střele na středu hřiště. Jedovatý projektil zlikvidoval hodík šikovným zákrokem nohou.
20:35 Hosté v rozehrávce oproti první třetině lépe pracují na středu hřiště
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:50 Velká šance po zaváhání domácí obrany při výhozu Hodíka. Konec utkání patří Startu, i když se skore nemění
19:26 Hosté teď po střele z poloviny několikrát nebezpečně doráželi. Domácí fanoušci ocenili pozornost Bezděka a hlasitě podporují
19:05 Vošta vtipkuje na nařízené buly, hosté mají ale vážnou tvář a je vidět, že dnešní utkání pro ně hodně znamená
18:45 Duda teď v situaci 2 na 1 zahnal spoluhráče daleko do rohu. Škoda pro hosty a první velký vykřičník pro domácí obranu
17:10 Kapitán Němeček teď tvrdě odstavil Práška uprostřed hřiště. Souboj urostlých hráčů skončil bez zranění a hra pokračuje
15:22 Netrefa opět tečuje vysoký balonek. Opět mimo branku, nicméně musíme uznat, že tohle řešení do konce utkání ještě může zafungovat
13:52 Na druhé straně to ovšem platí i o Startu, který zatím také hrozí spíše z větší vzdálenosti
13:40 Hodík zatím likviduje náhozy z půlky bez větších potíží. Proti brankářovi takových kvalit budou muset domácí vyzkoušet něco jiného
11:45 Josefovič minul branku v dobré příležitosti na středu hřiště. Zatím vidíme spíše pečlivou obranu obou týmů než nějakou ofenzivní smršť
11:34 Vyčíchlo minul prázdnou branku. Tohle byla zatím suvereně největší šance dnešního utkání.
10:45 Plachý si obhodil protihráče a ztroskotal až na bloku hostující obrany. Na druhé straně stejným způsobem dopadl Kulík při bloku Buchty.
09:13 Domácí teď z tlaku hostů vysvobodil až faul při repressingu. Míček ale poměrně rychle ztrácí v rozehrávce a útočit tak bude opět Start
07:15 Hostující Prášek hlasitě diriguje svojí obranu. To se zatím vyplácí a domácí si nevytváří větší tlak
06:30 Nový hasí chybu v rozehrávce domácích výtečným blokem. Teď byl Start blízko otevření skore
05:20 Konečně zajímavější pasáž hry. Nához obránce Startu šikovně tečoval kousek nad branku Netrefa. Na druhé straně ohrozil Hodíka dalekonosnou střelou Brabec
04:25 Na druhé straně zkoušel Vyčíchlo překvapit z úhlu Hodíka, ten ale neměl větší potíže. Oba brankáři tak ukazují, že jsou ve formě.
02:35 Drobnou chybu v rozehrávce domácích zahasil Bezděk. Ten měl zdravotní potíže při rozcvičce a delší dobu to vypadalo, že dnes vůbec nenastoupí. Nakonec je ale připraven hájit domácí svatyni
01:50 Utkání je důležité pro oba celky a zatím tomu odpovídá i dění na hřišti. Ani jeden tým se nepouští do rizika a trpělivě hraje s míčkem
00:05 První buly úspěšnější pro domácí