5:3
    Ondřej FRANK
    (Kejík)

Kanonýři Kladno - Aligators Klobouky 5:3
branky: 14. Marek Veselý, 30. Filip Ullmann, 32. Tomáš Chroust, 34. Jakub Bohuslávek, 51. Jan Karel Matějka - 31. Mikuláš Svoboda, 53. Viktor Kejík, 57. Ondřej Frank; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3 + Martin Krejčí 4:1; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 24 - Patrik Rychlý 34; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
57:41 Svoboda na Zouhara nabíhajícího před branku, Zouhar ale těsně míjí míček a nevyužívá téměř celé volné branky.
56:05 GÓL Aligators Klobouky! 5:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #28 Ondřej Frank, asistoval #35 Viktor Kejík (5:3)
56:05 Frank vymetl pavučiny v Ponomarevově brance.
54:49 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
54:45 Chroust se za svojí brankou rozhoduje, jak projít přes Franka.
52:34 GÓL Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #69 Roman Svoboda (5:2)
52:34 Nečekaná akce Kejíka a Svobody překvapila nejen Ponomareva ale i celou lajnu domácích.
50:39 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Jan Karel Matějka, asistoval #91 Filip Ullmann (5:1)
50:39 Matějkovi už napodruhé vyšla nadějná akce, tentokrát neminul.
49:44 Bohuslávek si elegantně přebírá míček od Franka a ihned obrací hru.
46:32 Obranná dvojice hostů Chmela a Kejík uklidňuje hru.
44:49 Před brankou hostů to vypadá, jako kdyby se štípalo dříví.
43:19 Louvar si v rohu vybojoval výhodu.
41:00 Matějka z blízkosti pálí přímo do brankáře.
40:00 Buly i potřetí pro Aligators.
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:45 Hübner naháněný Zouharem se musí stáhnout zpět a rychle něco vymyslet.
38:38 Bohuslávek s chladnou hlavou uklidňuje hru.
38:13 Frank míří vysoko nad branku.
36:12 Hübner nestihl zklepnout míček ze zduchu do branky. Tato nahrávka byla opravdu těžká.
33:41 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #3 Daniel Fišer (4:1)
32:00 Stůj vypálil ze středu, míček skončil pod brankářem hostů.
31:21 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #91 Filip Ullmann (3:1)
31:21 Chroust si našel místo mezi nohama Rychlého.
30:40 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #35 Viktor Kejík (2:1)
30:40 Nebezpečně postavený Svoboda zakončil do branky Ponomareva.
29:25 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Filip Ullmann z trestného střílení (2:0)
29:25 Ullman pojede nájezd za soupeřovu vysokou hůl.
27:50 Vyloučen hráč #26 Martin Krejčí družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za hrubost
27:50 Krejčí posílá Hosa za mantinel, půjde si sednout na 4 minuty.
26:46 Domácí už jsou v plném počtu.
24:46 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
24:46 Kladno ve 3 hráčích.
24:35 Aligators taktizují na domácí během odloženého vyloučení.
23:18 Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
22:47 Lorenc gentlemansky předává výhodu Kladnu.
21:57 Chroust uklidňuje skávavý míček, Svoboda si ho však přebírá a obrací směr hry.
20:50 Bohuslávek sám ve velkém brankovišti si nenašel místo v brance.
20:00 Buly opět pro Aligátory.
20:00 Střely v 1. části: 16:7
19:05 Stůj si všiml volného prostoru v brance Rychlého, ten se rychle přesunul a míček chytil.
18:20 Ullman naháněný Svobodou ulklidňuje situaci.
17:11 Vyloučen hráč #21 Tomáš Hos družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
15:54 Novák těsně před brankou ztrácí míček, bojuje ale dál.
13:32 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (1:0)
13:32 Krásná spolupráce Veselého a Bohuslávka končí v brance.
11:10 Líznar zkusil ze středu, míček se ale nedostal ani k brankáři.
09:08 Nehlídaný Frank před brankou domácích dostává nahrávku, jeho střelu zachraňuje Ponomarev.
07:54 Bohuslávek sbírá Zbořilovu nahrávku, v zápětí skákavý míček ztrácí.
06:01 Zouhar přebírá na středu míček a běží sám na branku, ale v patách je mu Stůj.
04:12 Nadějná souhra Louvara a Chrousta je zachycena Rychlým.
02:10 Domácí si pohrávají se soupeřem a nepouští ho k míčku.
00:59 Bohuslávek za soupeřovou brankou se rozmýšlí jak dál.
00:00 Úvodní buly pro Aligators.
00:00 Važení diváci, vítejte na online přenosu utkání 22. kola 1. ligy mužů. Nastoupí domácí Kanonýři Kladno proti Aligators Klobuky. Zápas za několik minut začne, přejeme príjemné čtení.