59
  • 59 58:03
    Aligators

TROOPERS - Aligators Klobouky 7:5
branky: 3. Jiří Knotek, 4. Jiří Koutný, 12. Petr Voltner, 14. Jan Daler, 18. Petr Voltner, 19. Jiří Koutný, 33. Jiří Knotek - 4. Mikuláš Svoboda, 31. Pavel Zbořil, 37. Matyáš Zouhar, 44. Viktor Kejík, 49. Matyáš Zouhar; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2 + Tomáš Pavla 4:3; využití: 2:2; diváků: 105; zásahy brankářů: Michal Melichar 17 - Patrik Rychlý 5, Michal Prokeš 15; po třetinách: 6:1, 1:2, 0:2
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Matyášem Zouharem a trenérem Patrikem Procházkou: https://youtu.be/PJDbarh-bVE
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Jirkou Koutným a trenérem Ivošem Bartkem: https://youtu.be/vrJXAuT1JEg
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:30 Aligators zkouší hru bez brankáře.
58:03 Timeout Aligators Klobouky
57:19 Střela Dlouhého už vypadala, že skončí v síti, ale Melichar zázračným zákrokem vyráží na břevno.
55:00 Knotek v samostatném úniku na bránu hostů zvolil forhendový blafák, Prokeš ale jeho záměr vystihl a drží Aligators ve hře.
52:45 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden tým se nedokáže dostat do gólové příležitosti.
48:19 Aligators se znovu prosazují. V přesilové hře se u levé tyče Melicharovy brány objevil úplně volný Zouhar, kterého přesně našel Jedlička. Hostující útočník už neměl problém poslat míček do odkryté brány.
48:18 GÓL Aligators Klobouky! 7:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #89 Tomáš Jedlička (7:5)
47:55 Vyloučen hráč #37 Tomáš Pavla družstva TROOPERS na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
46:05 Aligators rozhodně dnešní utkání nevzdávají a směrem na bránu Melichara posílají jednu střelu za druhou.
45:32 Zbořil měl jedinečnou možnost vstřelit svúj druhý gól, ale z hranice velkého brankoviště vysoko přestřelil.
43:59 Druhou přesilovku už Aligators využívají a upravují skóre na 7:4. Zbořil poslal přihrávku na levý mantinel, kde stál Kejík, který přesnou střelou na zadní tyč snižuje na rozdíl tří branek.
43:58 GÓL Aligators Klobouky! 7:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #40 Pavel Zbořil (7:4)
42:04 Vyloučen hráč #98 Jan Kramář družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
40:50 Svoboda se šikovně otočil před bránou Melichara, ale svůj manévr nedotáhl do konce. Aligators jsou znovu v úvodu třetiny aktivnější.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:50 Daler sám před bránou ani na dvakrát nepřekonal Prokeše.
36:08 Aligators i přes početní nevýhodu snižují. Z hlubokého bloku se do úniku dostal Matyáš Zouhar a střelou těsně nad Melicharovu nohu znovu snižuje.
36:07 GÓL Aligators Klobouky! 7:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #9 Jakub Gremmel (7:3)
34:56 Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
34:22 Aligators se nevzdávají a opět dostávají dommácí obranu pod tlak. Skvělý Melichar si připisuje tři důležité zákroky v krátkém časovém úseku.
32:51 Prokeš dělal vše, co bylo v jeho silách, ale na přesnou ránu pod horní tyč od Jiřího Knotka neměl nárok. Troopers si berou zpět náskok pěti branek.
32:50 GÓL TROOPERS! 7:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #29 Petr Voltner (7:2)
32:11 Koutný připravil skvělou pozici pro Pešku, ten ale nepřekonal Prokeše, který se stihl přesunout k levé tyči a zasáhnout.
31:21 Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
30:47 Aktivita hostů se konečně vyplatila. Troopers se nedokázali zorganizovat při bránění rozehrávky z rohu a po výborné přihrávce Zouhara se prosazuje Zbořil.
30:46 GÓL Aligators Klobouky! 6:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #3 Matyáš Zouhar (6:2)
28:54 Po zmatku na půlící čáře si míček převzal Kadlec a dostal se až před Prokeše. Obrana Aligators si se situací dokázala poradit.
26:01 Koutný na druhé straně nastřeluje tyč za příspění dobrého zákroku dobrého zákroku brankáře Prokeše.
25:10 Agresivní napadání hostů přineslo první vážnou příležitost druhé třetiny, Melichar byl ale připraven a skóre se tak nemění.
23:00 Aligators nastoupili do druhé části velmi aktivně, ale nemohou se propracovat k žádné vyložené šanci.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
18:53 Dominance domácích Troopers je čím dál víc znát. Dva góly v rychlém sledu, jeden z nich podpořený vyloučením hostujícího Jedličky, a Troopers odskakují na rozdíl pěti branek.
18:52 GÓL TROOPERS! 6:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #28 Jiří Knotek (6:1)
18:39 Vyloučen hráč #89 Tomáš Jedlička družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
17:39 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Michal Prokeš družstva Aligators Klobouky
17:38 GÓL TROOPERS! 5:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner bez asistence (5:1)
13:09 Troopers pokračují v kanonádě. Po dalším tlaku se k odraženému míčku dostal na hranici brankoviště Daler, který přízemní střelou bekendem poslal domácí do tříbrankového vedení.
13:08 GÓL TROOPERS! 4:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #29 Petr Voltner (4:1)
11:07 Po bezzubé přesilovce Aligators si zase berou slovo domácí. Voltner si přebral míček u pravého mantinelu, vyvezl jej do středu a jak je jeho zvykem, přesně zakončil.
11:06 GÓL TROOPERS! 3:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #37 Tomáš Pavla (3:1)
08:14 Vyloučen hráč #12 Jiří Koutný družstva TROOPERS na 2 minuty za držení
06:15 Nenápadné nahození Jedličky z půlící čáry končí na tyči hostující brány.
03:57 Gólové žně v úvodu zápasu pokračují. Koutný převzal míček na vlastní polovině, vydal se přímo na bránu Aligators a střelou na zadní tyč nedal Rychlému šanci.
03:56 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný bez asistence (2:1)
03:32 Hosté vzápětí odpovídají. Svoboda se nejlépe zorientoval ve skrumáži před bránou Melichara a srovnává skóre.
03:31 GÓL Aligators Klobouky! 1:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #89 Tomáš Jedlička (1:1)
02:26 Jednoduchá akce Troopers, která končí první brankou zápasu. Koutný nahodil od půlící čáry na Knotka, který byl dobře postavený před bránou a na druhý pokus procpal míček za Rychlého záda.
02:25 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #12 Jiří Koutný (1:0)
01:38 Ve velmi podobné pozici jako Peška se na druhé straně hřiště objevil hostující Svoboda, Melichar jeho pokus ale zastavil.
00:41 V první šanci se objevil domácí Peška, kterého soupeř nechal osamoceného, jeho střela ale míří vysoko nad bránu.