10:5
    Ondřej HALEJ
    (Schneider)

DDQ Florbal Chomutov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:5
branky: 4. Lukáš Staněk, 7. Vojtěch Andrášek, 12. Jakub Mühlfait, 14. Vojtěch Andrášek, 19. Michal Skuhrovec, 35. Martin Schneider, 43. Jakub Mühlfait, 45. Vojtěch Bernas, 46. František Tadeáš Kubík, 57. Ondřej Halej - 3. Štěpán Blažek, 16. Štěpán Blažek, 24. Štěpán Blažek, 32. Jiří Šrámek, 50. David Sedláček; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 206; zásahy brankářů: Bruno Vagel 22 - Lukáš Bauer 12, Jakub Pechura 16; po třetinách: 5:2, 1:2, 4:1
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:00 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:47 K dnešnímu utkání v sportovní hale vzhlíží 206 diváků.
56:57 Pánek se dostává přes domácí útočníky, ale zastavují ho domácí obránci, kteří ho míčku zbavují.
56:15 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 10:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #16 Martin Schneider (10:5)
55:32 Skuhrovec promarnil šanci před hostující bránou.
53:21 Hosté se dostali do přesilové hry a mají možnost snižovat.
53:07 Vyloučen hráč #5 Jakub Mühlfait družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
51:59 Rozhodčí vrací výhodu a na míček se dostávají domácí.
49:44 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #23 Jan Novák (9:5)
49:05 Znojmo odvolává brankáře a přechází do power-play.
48:05 Z domácího rohu rozehrávají hosté, kteří mají stále spoustu času vstřelit branku.
45:44 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 9:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #8 František Tadeáš Kubík, asistoval #93 Michal Skuhrovec (9:4)
45:44 Skuhrovec vybojoval míček a vydává se společně s Kubíkem na bránu, přihrává a Kubík střílí přímo do brány.
44:27 František Kubík se vydává sám na bránu, ale příliš pozdě se rozhoduje střílet a tak míček letí mimo bránu.
44:15 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #86 Ondřej Halej (8:4)
43:55 Jeníček kombinuje přihrávky s Holovejem, který se dostává do útoku a přihrává na Bernase.
42:54 Další sekera a tentokrát má Chomutov volný úder ze středové čáry.
42:46 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Jakub Mühlfait, asistoval #28 Petr Linc (7:4)
42:36 První střela ve třetí třetině letěla ze strany Chomutova na hostujícího Bauera.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
34:38 Stělu z volného úderu z před brankového prostoru se domácímu brankáři povedlo chytit.
34:25 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #86 Ondřej Halej (6:4)
33:46 Velkou šanci spálil Petr Linc když neproměnil střelu do prázdné brány.
32:43 Domácím se povedlo získat míček a jít do protiútoku, ale zde se setkávají s hosty a míček ztrácí.
31:58 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #79 Martin Pánek (5:4)
30:41 Nadějná střela domácího Kučery, ale míček letí mimo bránu.
28:37 Dvě střely ze strany domácích hráčů, ale obě do hostujícího hráče.
26:51 Hosté si přihrávají na své polovině a pomalu jdou do útoku.
24:22 Domácí rychle vytváří útok, ale na středu se potkají se Znojmem, který jim míček bere.
23:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #23 Jan Novák (5:3)
22:58 Salava seká do florbalky domácího Klementa a domácí mají volný úder.
21:45 Vyloučen hráč #97 Matyáš Bláha družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
21:23 Hosté se dostávají na útočnou polovinu a Petr Linc se tvrdě vrhá do souboje o míček, ze kterého si míček odnáší.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým DDQ Florbal Chomutov.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Jakub Pechura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
20:00 Střely v 1. části: 17:7
19:42 Hostující Pánek opět pokoušel střelu na domácí branku, ale míček letí těsně nad bránou mimo hřiště.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #84 Ondřej Šarša (5:2)
17:17 Novák střílí na domácího Vagela, který se levou rukou natahuje a chytá míček.
15:42 Znojmo se dostává na domácí polovinu, kde ztrácí míček.
15:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:2)
14:09 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka
13:27 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #17 Vojtěch Andrášek, asistoval #91 Matěj Dolejší (4:1)
13:27 Další skvělá souhra domácího týmu, který se zvládl dostat přes celé hřiště až k hostující bráně.
12:28 Faul domácích a hosté se dostávají k volnému úderu.
11:15 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Jakub Mühlfait, asistoval #17 Vojtěch Andrášek (3:1)
11:15 Andrášek přihrává Mühlfaitovi, který střílí na bránu a míček letí lehce nad Bauerovo levou nohou až do brány.
10:59 Hosté hrají v plném počtu.
08:59 Vyloučen hráč #98 Filip Daberger družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
08:59 Sekera před hostující bránou vede k přesilové hře pro domácí.
08:29 Halej přihrává Holovejovi, který už pokouší hostujícího Bauera, který míček chytá.
06:51 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #17 Vojtěch Andrášek, asistoval #15 Daniel Kučera (2:1)
06:21 Domácí kombinují přihrávky na své polovině a pomalu se posouvají do útoku.
05:18 Hosté si přihrávají přes dlouhou stranu mantinelů, ale k míčku se jako první dostává domácí Šarša.
03:04 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #12 Lukáš Staněk, asistoval #93 Michal Skuhrovec (1:1)
03:04 Skuhrovec se dostává přes hostujícího hráče a přihrává domácímu Staňkovi, který už z před brankového prostoru trefuje branku.
02:22 Hostům se povedlo využít přesilové hry a posouvají se do vedení.
02:19 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
00:40 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
00:40 Při bránění ve hře u domácích střídaček byl vyloučen hráč domácího týmu Vojtěch Bernas.
00:17 První střela utkání letěla na hostujícího Lukáše Bauera.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích DDQ Florbal Chomutov.