58
  • 58 57:35
    Kanonýři

TROOPERS - Kanonýři Kladno 7:6
branky: 2. Rudolf Večeřa, 8. Jiří Knotek, 12. Petr Voltner, 14. Jan Daler, 34. Jan Daler, 36. Daniel Budík, 55. Jan Daler - 14. Jakub Bohuslávek, 22. Ondřej Šimeček, 29. Vojtěch Novák, 32. Dominik Janda, 32. Jakub Bohuslávek, 43. Ľuboš Šefčík; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jan Chrást 18 - Martin Frühbauer 25; po třetinách: 4:1, 2:4, 1:1
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Matějem Stůjem a trenérem Dušanem Přívarou: https://youtu.be/FraSDJ7x29Q
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Janem Dalerem a trenérem Ivošem Bartkem: https://youtu.be/TfNLwcwBu9E
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
60:00 Opět to smrdělo prodloužením, zdá se že kletba je prolomena. Děkuji za sledování dnešního online zápisu, přeji krásné prožití svátků a všechno nejlepší do nového roku. Florbalu třikrát ZDAR! ZDAR! ZDAR!
57:50 Peška teď zachránil 99,9% gól, reakce publika jsou opět nepublikovatelné. Co si budem, byla to nádhera.
57:40 A jak jsem řekl, tak se taky stalo.
57:36 Hostí si berou time, uvidíme co vymyslí, jako nechci to kazit, ale asi půjdou do šesti.
57:35 Timeout Kanonýři Kladno
57:22 U stolku vybíráme hráče utkání, u domácích to je jasný, u hostů máme ještě nějaké pochybnosti, ale kluci mají ještě čas nás přesvědčit.
54:27 GÓL TROOPERS! 7:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #27 Petr Kadlec (7:6)
54:27 Prvně si Kadlec obhodil dva hráče Kladna jak malé kluky, potom míček posunul na Dalera, který si počkal až si gólman lehne a s ledovým klidem zakončil a připisuje si hattrick. Jak by řekla moje máma "Kluci jsou šikovní".
50:28 Hostující Mareš má místo čepele hroznej hák, to má snad na velryby, to jsem ještě neviděl.
49:50 No a byli jsme svědky relativně bezzubé přesilovky Troopers.
47:51 Tvrdý zákrok Šefčíka, který neměl s Dalerem slitování byl ohodnocen jak dvouminutovým trestem, tak i spoustou nadávek z řad publika, nutno podotknout, že naprosto oprávněně. Fakt to nebylo nic pěkného.
47:50 Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
45:30 Tentokrát chci rozhodčí pochválit, chápu že máme adventní neděli a všichni se těší domů za rodinami, a tak hru zbytečně nekouskují a čas nám hezky utíká.
42:03 Párek jsme snědli, můžeme zpátky k florbalu, to ale Ševčík stihl dřív než my a stihl vstřelit gól.
42:02 GÓL Kanonýři Kladno! 6:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #14 Tomáš Chroust (6:6)
41:08 Správný zdravotník se stará i o naše zdraví, a tak nám donesl párek v rohlíku, to je zlaťák ten kluk.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
40:00 Rozhodčí jsme právě ujistili v jakém formátu se hraje prodloužení, dnešní zápas je ve skvělých rukách.
37:13 Děkujeme všem 62 divákům, podle posledního trendu i tento zápas splňuje parametry TV utkání a proto mi dovolte připomenout i náš videopřenos na tvcom.cz
35:41 GÓL TROOPERS! 6:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #18 Jakub Peška (6:5)
35:41 Asi to fakt stačilo. Gól vám bohužel nejsem schopný popsat, protože mi na to nestačí moje slovní zásoba.
35:10 Hvězda Telnice C Lukáš Michálek byl trenérem Bartkem posazen, škoda.
33:28 No, opět je srovnáno, Kadlec našel Dalera na středu hřiště a ten z první zakončil. Vypadá to, že si stačilo jen postěžovat do on-linu.
33:27 GÓL TROOPERS! 5:5
32:25 Jediné pozitivum co tady tak vidím je, že 8 z 9 branek padlo do jedné branky, na kterou budou Troopers útočit ve 3. třetině, snad to bude stačit.
31:45 Asi jsem Troopers na začátku této třetiny přechválil. Skóre je otočeno, Kladno vede, Troopers tahají za kratší konec.
31:44 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #20 Dominik Prudil (4:5)
31:17 Kdybych vám popsal, jak tuto branku popsal stolek pořadatelů, tak už by mi přiletěl flastr. No co si budem, rozehrávka Troopers se úplně nepovedla a Janda poslal balónek o tyčku do gólu.
31:16 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda bez asistence (4:4)
30:40 Náhradní brankář hostí stojí na střídačce s tabulkou v ruce a pečlivě si dělá poznámky, jako pilný student.
29:25 Stůj zakopl o mantinel, z tribuny se ozvalo "stůj!" a on to ustál, co je tohle za vesmír?
28:25 Kladno se po dotlačení balónku za Chrástova záda dostává na dostřel. Jen chci podotknout, že letos vždycky, když jsem tady psal online, tak šel zápas do prodloužení, kdy Troopers vyhráli. Svým způspobem nosím štěstí oboum týmům.
28:24 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (4:3)
27:05 Budík ve vyložené šanci trefil jen brankáře hostí, což není zas takovej problém, protože ten pasr je obrovskej, jakože fakt hodně velkej.
26:25 Daler se odvážně pustil do tří a o to rychleji se pak musel vracet.
24:37 Do hry se dostává i zdravotník Knotek, který rozvážným krokem jde k brankáři hostí, který se drží za kotník. Nese si s sebou brašnu ve které má kelen, lepící pásku, nůžky a pro všechny případy i placatku rumu, vypadá jako bernardýn.
21:58 Gól jsem neviděl, psal jsem předchozí příspěvek.
21:57 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #43 Ondřej Šimeček, asistoval #95 Marek Veselý (4:2)
21:25 Troopers hrají skvěle, nechci se chlubit, ale za 2 dny jdu na NHL, doufám že kvalita bude minimálně stejná a trenér hostí stejně energický.
20:00 Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány. To znamená, že si prostě musíme věřit.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
17:11 Stůj dnes zjevně cítí krev a svou tvrdou hrou si nezískává sympatie žádného člověka na tribuně.
15:42 Takovou střelu jsem už jsem dneska viděl u Lucky Charvátové v biatlonu, Chroustova stojka mimo, ale tady bohužel nemá náboje k dobíjení.
13:54 Duo Daler Voltner opět udeřilo, teď se ovšem pozice prohodili a opět z toho byl krásný gól.
13:53 GÓL TROOPERS! 4:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #29 Petr Voltner (4:1)
13:09 Stůj naběhl do všeho co stálo, vybojoval balónek a posunul ho na Bohuslávka, který dostal balónek za Chrásta.
13:08 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #11 Matěj Stůj (3:1)
11:43 GÓL TROOPERS! 3:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #19 Jan Daler (3:0)
11:43 Daler našel krásným pasem ze své půly před bránou osamoceného Voltnera a ten už se tentokrát šance nelekl a dostal míček za gólmanova záda.
07:20 Opět zmatky v brankovišti hostí, Knotek do toho tak plácl až to skočilo za brankáře. Gól jasný, asistence no, je připsána. Ale co jsem já, jen pouhý zapisovatel.
07:19 GÓL TROOPERS! 2:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #21 Daniel Budík (2:0)
06:13 Kadlec vybojoval balónek na půlce, poslal do breaku Voltnera a ten zkoušel zasunout mezi nohy, tentokrát neúspěšně.
05:43 Kladenský Veselý hraje a u toho se usmívá.
04:00 Volný úder kladenských z nebezpečné pozice skončil v bloku Troopers, kteří odhodlaně drželi pozice.
01:35 Večeřa vystihl rozehrávku hostí a využil následného zmatku před brankovištěm a propasoval balónek pod brankářem. Štěstí přeje připravenému.
01:34 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #23 Rudolf Večeřa bez asistence (1:0)
00:50 Voltnerovu střelu do naprosto odkryté brány vyrazil na brankové čáře obránce hostí.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u textového přenostu zápasu Troopers proti hostujícímu Kladnu. Zápas můžete sledovat i na platformě tvcom.cz kde budou zápas komentovat Dominik Sláma, který je indisponovaný mentálně a spolu s ním naopak fyzicky indisponovaný, teď už Zlínský, ale v srdci pořád Košér Jiří Šidla.