• 60 59:19
    2
    Tomáš SMOLKA

Aligators Klobouky - DDQ Florbal Chomutov 3:8
branky: 6. Pavel Zbořil, 43. Pavel Zbořil, 50. Dominik Král - 7. Tomáš Novotný, 15. Michal Skuhrovec, 23. Tomáš Novotný, 25. Ondřej Halej, 32. Tomáš Novotný, 40. Adam Martin, 45. Petr Linc, 47. Petr Linc; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 12, Michal Prokeš 6 - Lukáš Kříž 19; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:2
59:20 Přesilová hra pro domácí.
59:19 Vyloučen hráč #55 Tomáš Smolka družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
57:01 Probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny.
56:25 Chybnou rozehrávku hostů domácí nevyužili, Lukáš Kříž byl na svém místě včas.
55:30 Lukáš Gregr předvedl pěknou individuální akci, ale soupeřova obrana je dneska opravdu excelentní.
54:36 Zmatku v brankovišti domácích hosté nevyužili, na balonku domácí celek.
54:21 Chomutov skvěle brání, a domácí jen stěžka hledají cestu k brance hostů.
53:23 Tempo hry se stupňuje, Aligators pokračují v napadání.
52:23 Timeout DDQ Florbal Chomutov
49:06 Parádní souhru domácích skvěle vyřešil Dominik Král, stav utkání je nyní 3:8 z pohledu domácích.
49:05 GÓL Aligators Klobouky! 3:8
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Dominik Král, asistoval #89 Tomáš Jedlička (3:8)
48:45 Lukáš Kříž teď podržel svůj tým velice povedeným zákrokem.
48:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:51 Trestné střílení družstva Aligators Klobouky neproměnil #40 Pavel Zbořil.
47:42 Domácí nevyužili velkou šanci v podobě trestného střílení.
47:00 Po povedené souhře jdou hosté do šestigólového vedení.
46:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:8)
46:20 Domácí celek tlačí na soupeře, zatím jsou z toho však jen pokusy, které končí buď mimo branku a nebo v bloku.
44:29 Hosté vrací úder, a to 7. gólem v domácí síti.
44:13 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:7
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #13 Tomáš Novotný (2:7)
43:04 Hosté prověřují pozornost nově nastoupeného golmana domacího týmu.
42:04 GÓL Aligators Klobouky! 2:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #3 Matyáš Zouhar (2:6)
40:01 Započala třetí třetina dnešního utkání.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Michal Prokeš družstva Aligators Klobouky
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:53 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin bez asistence (1:6)
39:00 A je tu poslední minuta druhé třetiny.
37:45 Domácí elegatně vybruslili z obtížně odbráněné situace.
35:37 Po skvělé kombinaci domácích a následné střele na bránu se hra přelila na půlku domácího týmu..
34:11 Trestné střílení družstva DDQ Florbal Chomutov neproměnil #84 Ondřej Šarša.
34:11 Únik hráče hostí byl natolik nebezpečný, že vyústil v tresné střílení.
33:45 Aligators teď zatlačeni na své půlce.
31:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #26 Rudolf Klement (1:5)
31:48 Ovšem hosté se probrali ze spánku a vyrazili dát gól, který padl po dorážce do brány, kterou nebyli schopní obránci zneškodnit.
31:02 Rozhodně je vidět, že Aligators jsou nabuzeni a chtějí srovnat.
29:40 Aligators se snaží dominovat a za každou cenu vystřelit.
27:17 Aligators se stále probíjejí na útočnou polovinu.
26:00 Domácím skončila výhoda hry 5 na 4, kterou nebyli schopni využít.
24:26 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #87 Martin Jeníček (1:4)
23:10 Vyloučen hráč #93 Michal Skuhrovec družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
23:10 Hosté se dopouštějí přestupku a byla jim odebrána výhoda hry 5 na 5 .
22:10 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:3
22:01 Aligators zakončili do brány soupeře, ale dopustili se přestupku, a proto gól nemohl být neuznán.
21:00 Aligators provedli během minutky několik akcí zakončených střelou.
20:01 Začala druhá třetina zápasu. Do které domácí mužstvo vstupuje agresivně a hladově po gólech.
20:00 Střely v 1. části: 3:11
19:36 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
19:36 Vyloučení hráče č.7 bylo velmi riskantní neboť ohrozil svůj tým na kraji velkého brankoviště.
19:00 A jsme pomalu na konci první třetiny, což znamená velký tlak domácích.
17:50 Matyáš opět po zachycené nahrávce soupeře vyrazil dopředu ale jeho pokus o únik končí takřka po 3 krocích.
16:30 A Patrik Rychlý se ocitá pod neúprosnou palbou z hokejek Chomutova.
15:10 Matyáš Zouhar se pokouší o samostatný únik, ale bez shledání s brankou.
14:08 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #33 Vojtěch Bernas (1:2)
14:08 Chomutovský hráč s číslem 93 našel volno a vymetl pavučinu z šibenice.
13:00 Soupeř ohrozil bránu Patrika rychlého a to střelou z naprosté blízkosti do horní tyče brankové konstrukce.
11:37 Rozhodčí svým velice důrazným písknutím vyděsil nejednoho hráče Chomutova.
10:00 Aligators se nedostávají na balonek a jejích šance jsou zatím uschovány.
08:17 Chomutov dává jasně najevo že dnes chtějí vyhrát.
07:00 Aligators se snaží dostat na soupeřovu půlku rychlou kombinací.
06:40 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #28 Petr Linc (1:1)
05:00 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (1:0)
04:50 Matyáš Zouhar skvělě uvědomil spoluhráče a dostal diagonální přihrávku.
03:00 Domácí obránci eliminují soupeřovi úniky k bráně.
01:42 Zápas se rozjíždí svižným tempem a je vidět, že oba teamy chcou totéž.
00:01 Dobrý večer fanouškům florbalu a zdejším týmům, od pořadelského stolku zde, na domácím zápase v Křenovicích.