60
  • 60 59:50
    Bulldogs

Bulldogs Brno - TROOPERS 5:4
branky: 15. Matyáš Němec, 15. Josef Žižka, 16. Lukáš Mráz, 37. Adam Konečný, 40. Lukáš Mráz - 14. Jiří Knotek, 25. Petr Voltner, 28. Jakub Peška, 46. Jiří Knotek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 19 - Michal Melichar 23; po třetinách: 3:1, 2:2, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:58 Teď jsem málem měl Mráze na stole, ale domácí konec vzládli a berou tři body.
59:50 Timeout Bulldogs Brno
59:50 10 sekund do konce a Buldoci si berou timeout.
59:00 Poslední minuta a hosté v šesti.
58:07 Neskutečná střela ze středu, která našla cíl na spojnici Haltmara, oba týmy v pěti.
57:06 Hosté zkoušejí štěstí bez brankáře.
55:57 Potyčka v rohu a první dnešní vyloučení na obou stranách.
55:56 Vyloučen hráč #18 Jakub Peška družstva TROOPERS na 2 minuty za zdržování hry
55:56 Vyloučen hráč #69 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
53:05 Vidíme opravdu hezkou aktivní hru od obou týmů, možná tomu pomáhá i vyrovnané skóre.
51:35 Hezká standartka v podání dvojice 6 a 66 neboli Mráz a Konečný.
51:04 V třetí třetině vidíme střelu za střelou na obou stranách.
49:20 Dalši hezká střela, tentokrát od domácích, ale končí na břevně.
47:40 Krásnou střelu ze standartní situace vyslal Fajt, Haltmar ale vytáhl svoji dlouho ruku a ještě krásněji chytá.
46:00 Derby se přiostřuje, v souboji teď dostal Voltner.
45:16 Troopers opět zvýšili aktivitu a snižují na 5:4.
45:15 GÓL TROOPERS! 5:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #24 Ondřej Beránek (5:4)
44:40 Černovický vyslal na bránu hostí pěknou střelu tahem, bohužel ta skončila na tyči.
43:45 Voltner ve velké šanci před bránou Haltmara, ten si připisuje dalši zákrok.
42:40 Buldoci měli počáteční tlak, ale teď už vidíme i hru na druhé polovině.
40:01 Bule pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:18 A jěště jeden před pauzou. Po druhé se dnes prosazuje Mráz, který ztečoval střelu Vaverčáka do brány, stav do 3. třetiny 5:3.
39:17 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #66 Adam Konečný (5:3)
39:00 Poslední sekundy 2. třetiny tikají.
37:00 66 je tu! Adam Konečný se prosazuje a Buldoci vedou.
36:59 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #13 Matyáš Němec (4:3)
36:20 Hra je teď vyrovnaná a hraje se nahoru, dolů.
34:00 Mráz teď byl jako na kluzišti, když třikrát uklouzlu, potom zkontroloval boty a vypadá to, že je vše vpořádku.
31:25 Hezkou šanci vytvořil Mráz, bohužel střela neskončila v síti.
29:26 Buldoci teď často chybí v obraně a vznikají z toho nebezpečné šance pro hosty.
27:26 Krásná střela ze standartní situace od Peška a máme vyrovnáno.
27:25 GÓL TROOPERS! 3:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #21 Daniel Budík (3:3)
24:38 Hosté vypressovali rozehrávku Buldoků a snižují na rozdíl jediné branky.
24:37 GÓL TROOPERS! 3:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (3:2)
23:40 Mráz teď při rozehrávce místo míčku trefil mantinel. Občas jsou i takové dny.
22:50 Fajt sám před Haltmare, ale opět neproměnuje.
20:01 Bule pro Troopers.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:20 Kladivo netrefuje prázdnou bránu z hezkého signálu z rohu.
19:00 Začíná nám poslední minuta první třetiny.
18:10 Troopers po inkasovaných gólech zvýšili aktivitu a tlačí na domácích při jejích rozehrávce.
15:56 Tak sotva jsem to řekl, tak nestíhám zapisovat a s góly se nám na Sportpointu roztrhl pytel. Buldoci potrestali tři chyby hostů třemi góly a rychle otáčejí zápas v jejich prospěch.
15:55 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
14:34 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Josef Žižka bez asistence (2:1)
14:04 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec bez asistence (1:1)
13:39 Jak kdybych to zakřikl a vidíme krásný gól Troopers.
13:38 GÓL TROOPERS! 0:1
13:11 Na obouch stranách vidíme dobré šance, ale zatím bez gólů.
11:23 Zukal dostal nepěknou ránu backhandem.
08:51 Troopers se ubránili tlaku domácích.
07:00 Minich se objevil před Haltmarem po dobré nahrávce úplně sám, ale Haltmar opět chytá.
05:25 Troopers teď načapali Buldoky u špatného střídání, Voltner se prosadit sám před bránou nedokázal.
04:05 Troopers teď měli hezkou šanci, ale Kadlec z příklepu pouze do Haltmara.
02:29 Haltmar si též připisuje první zákrok zápasu.
01:00 Buldoci zachytili rozehrávku Trooper, ale Mráz se střelou neuspěl.
00:01 Úvodní bule pro Troopers.
00:00 Zdravím všechny fanoušky florbalu a čtenáře online zápisu, dnes uvidíme další brněnské derby Bulldogs vs Troopers. Týmy se už připravují na nástup, takže za chvíli jdeme na to.