60
  • 60 59:59

trest do konce utkání

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE Start98 7:6
branky: 7. Nikolas Zouhar, 47. Tomáš Brom, 48. Matěj Bednář, 52. Tomáš Brom, 56. Nikolas Zouhar, 59. Matyáš Kůra, 59. Jiří Hájek - 5. Matěj Netrefa, 23. Jan Novotný, 31. Tomáš Matoulek, 35. Martin Fenik, 44. Matěj Netrefa, 44. Matěj Netrefa; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3 + Nikolas Zouhar TDKU:3; využití: 2:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 13, Filip Létal 5 - Vít Lukáč 16; po třetinách: 1:1, 0:3, 6:2
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:59 Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno do konce utkání
59:45 Start zkouší hru v šesti ale neúspěšně, zápas končí za stavu 7:6 pro domácí Hattrick
58:49 Timeout FAT PIPE Start98
58:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #65 Jiří Hájek, asistoval #96 René Slezák (7:6)
58:49 Zápas nabírá na otáčkách po proměněném gólu domácích do Vítovy odkryté brány
58:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #74 Matyáš Kůra, asistoval #96 René Slezák (6:6)
56:00 Domácí odvolávají mága Létala a zkoušejí hru v šesti
55:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #9 Jaroslav David (5:6)
51:47 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #12 Marek Fuchs (4:6)
51:47 Vít neměl šanci proti raketě řítící se z Bromova kosmodromu v předbrankovém prostoru
47:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #96 René Slezák (3:6)
47:38 Fialová lavina snižuje střelou z půlky
46:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #96 René Slezák (2:6)
46:49 Míček proklouzl Vítovi mezi nohama a Brom snižuje na 2:6
45:49 Vyloučen hráč #43 Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:52 Vyloučen hráč #8 Tomáš Matoulek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
44:52 Brom neproměnil únik na bránu z výhody a domácí budou hrát přesilovku
43:43 GÓL FAT PIPE Start98! 1:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa z trestného střílení (1:6)
43:43 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Filip Létal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
43:20 GÓL FAT PIPE Start98! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #26 Radim Slunečko (1:5)
42:50 Hattrick drží formaci a nepouští protivníka ke střelbě
41:41 Vyloučen hráč #66 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
40:00 3. třetina začíná zostra, o míček se vedou velkolepé souboje
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:23 Jelínkův blok Kolajtovi pomohl, vypadá to že Kolajta nabyl nové konkurence
38:41 Gryc ozkoušel stabilitu soupeře za bránou, míčku se nezmocnil
37:20 Nevídaná rozehrávka Hattricku z rohu končí na čepeli soupeře
36:16 Brom zkouší nahodit z rohu, bohužel však neúspěšně
34:47 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
34:47 GÓL FAT PIPE Start98! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #64 Otakar Prášek (1:4)
34:47 Fenik navyšuje skóre ránou ze středu
34:05 Fantastický Kolajta brání kasu zuby nehty
33:35 Neproměněná rána Slezáka končí opět v rohu
30:17 GÓL FAT PIPE Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #7 Martin Fenik (1:3)
30:17 Kolajta neviditelný míček ze středu pouští za svá záda
29:52 Dvořákova parádní rána od půlky končí za soupeřovou bránou
28:43 Vyloučen hráč #11 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
28:43 Vyloučen hráč #30 Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
26:16 Domácí ani po dorážce netrefují bránu, dělovka Slezáka ale jedovatá
25:56 Dvořák namazal protihráčům před vlastní bránou, ti pálí za hrací plochu
22:25 GÓL FAT PIPE Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #43 Jan Novotný, asistoval #6 Vojtěch Plaček (1:2)
22:25 Přihrávka zpoza branky vyústila v bleskovou střelu Novotného, který dostává Start do vedení
20:10 Domácí ustáli oslabení a 10 sekund po zahájení 2. třetiny hrají v plném počtu
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:34 Střela Startu končí v bloku Fuchse
18:46 Domácí tým v oslabení drží míček pod kontrolou na domácí půlce
18:10 Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:20 Start nahazuje míček před Kolajtu, před bránou nikdo není
16:26 Domácí se drží zpět, tlak Startu je příliš velký
15:08 Kolajta se po perfektním důrazu před bránou zmocňuje míčku
13:35 Jelínek zkouší střelu od půlky, vzápětí však netrefuje
11:04 Nebezpečný průnik hostů vyeskaloval pouze seběhem za Kolajtovu svatyni
06:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #39 Tadeáš Gryc (1:1)
06:33 Zouhar teď nekompromisně proměňuje Grycovu přihrávku z rohu pod ruku nevědoucího brankáře hostů
04:47 Bromovu bombu vytěsňuje brankář hostů mimo
04:02 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #99 Matěj Kolář (0:1)
04:02 Hosté otevírají skóre průnikem z rohu
03:40 Hosté opětují útoky domácích, Kolajtu zachránila tyč
00:45 Hattrick attackuje bránu hostů, Slezák však pálí mimo
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí Hattrick a zápas se rozjíždí