• 60 59:42
    5:9
    (Daler)

DDQ Florbal Chomutov - TROOPERS 5:9
branky: 16. Tomáš Novotný, 46. Petr Linc, 49. Ondřej Šarša, 50. Petr Linc, 51. Adam Zahraj - 1. Vít Mlejnek, 22. Petr Voltner, 23. Daniel Minich, 34. Petr Kadlec, 52. Jan Daler, 54. Jan Daler, 59. Rudolf Večeřa, 59. Petr Kadlec, 60. Petr Voltner; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Matěj Chabr 23 - Jan Chrást 26; po třetinách: 1:1, 0:3, 4:5
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:42 GÓL TROOPERS! 5:9
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #19 Jan Daler (5:9)
58:48 Domácí zkoušejí power-play, ale smolně.
58:47 GÓL TROOPERS! 5:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (5:8)
58:20 GÓL TROOPERS! 5:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #66 Daniel Minich (5:7)
57:33 Adam Martin posílá přihrávku na Bernase, který míček dostává do útoku.
55:47 Domácí mají možnost využít své přesilové hry a opět vyrovnat.
54:24 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
53:38 Chomutov polevil ve hře a značně to rozhodlo o dvou rapidních gólech hostujícího družstva.
53:18 Timeout TROOPERS
53:18 GÓL TROOPERS! 5:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #27 Petr Kadlec (5:6)
52:00 Do konce třetí třetiny zbývá 8 minut a stav je vyrovnaný, na míčku se nachází domácí tým.
51:44 GÓL TROOPERS! 5:5
50:19 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #14 Adam Zahraj, asistoval #84 Ondřej Šarša (5:4)
50:19 Šarša to zahrál na Adama Zahraje, který nás svou přesnou trefou dostal do vedení.
49:17 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (4:4)
49:17 Domácí s vyrovnáním čekali až do třetí třetiny, ve které jedinečně vyrovnávají.
48:38 Fantastický zákrok Chabra, který opět zachraňuje domácí bránu.
48:13 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #28 Petr Linc (3:4)
46:56 Štěrba posílá na Lince, který střílí a míček letí těsně mimo bránu.
45:29 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc bez asistence (2:4)
45:21 Petr Linc vybojoval míček a běží na bránu.
44:25 Chabr chvíli poležel v bráně, ale na štěstí je v pořádku a hra pokračuje vhazováním.
43:15 Kellermann dostává přihrávka od Zahraje a oba se dostávají do útoku.
41:19 Adam Zahraj to perfektně zahrál za hostující bránu a dostal se tak k míčku.
40:01 Úvodní bule dnes i ve třetí třetině opět pro domácí DDQ Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:21 Blíží se konec druhé třetiny a k míčku se dostává Chomutov, který má ještě šanci snižovat.
38:16 Šarša přihrává Halejovi, který střílí na bránu a Chrást si připisuje další zákrok.
36:46 Hosté si přihrávají za svojí bránou když v tom tam přiběhne Zahraj a míčku je zbaví.
34:48 Domácí se dostávají k míčku a posouvají se do útoku.
33:10 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #19 Jan Daler (1:4)
32:54 Domácí si nedokázali dát přesnou přihrávku a ztrácí míček.
30:57 Tentokrát byl vyloučen i hostující hráč a hraje se 4 na 4.
30:31 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za vysoká florbalka
29:35 Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
28:40 Martin Pretl opět ze souboje o míček rozděluje florbalku hostující hráče na dvě části.
27:59 Petr Linc si vyzkoušel Chrásta.
26:35 Adam Manas trefuje brankáře, od kterého se míček odráží mimo hřiště.
25:00 Skvělá kombinace domácích na volného Adama Martina, který střílí na brankáře.
24:27 Domácí si začínají kombinovat přihrávky přes střed a posouvají se do útoku.
22:52 Chabr zalehl míček a umožnil tím domácímu týmu jít do útoku.
22:27 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #82 Martin Fajt (1:3)
22:06 Další střelu ze středu posílá Kučera, který tentokrát netrefuje břevno, ale trefuje hráče.
21:26 GÓL TROOPERS! 1:2
20:01 Úvodní bule druhé třetiny opět pro DDQ Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:32 Blížící se konec první třetiny se odehrává na straně domácího družstva.
18:31 Kučera střílí ze středu hřiště a trefuje břevno.
15:38 Nevydařená rozehrávka domácího týmu rozhodla o ztrátě míčku.
15:00 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #14 Adam Zahraj (1:1)
14:16 Chabr se naklání a chytá míček pro domácí družstvo.
12:29 Pretl snažící se získat míček nakonec při souboji rozlomil florbalku hostujícímu hráči na dvě části.
11:47 Bernas se dostává do bitvy o míček, který si z bitvy také odnáší.
08:54 Adam Zahraj si gestem ukazuje na Korbela, který mu přihrává před bránu, ale přihrávku stihne zblokovat hostující hráč.
06:50 V rámci férové hry se Chomutov rozhodl odevzdat míček.
06:15 Hosté faulují a domácí mají volný úder z hostujícího rohu.
05:18 Hosté se posouvají do útoku.
02:13 Štěrba přihrává na Lince a ten střílí na Chrásta, který chytá.
00:52 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Vít Mlejnek, asistoval #27 Petr Kadlec (0:1)
00:38 Domácí mají volný úder z před brakového prostoru u hostující brány.
00:01 Úvodní bule pro DDQ Florbal Chomutov.