(Holcová)
  • 58 57:00
    2

Crazy girls FBC Liberec - FbŠ Bohemians 4:9
branky: 15. Markéta Valešová, 16. Petra Müllerová, 25. Karin Muchová, 58. Markéta Žbánková - 22. Kateřina Strnadová, 23. Lucie Veselá, 23. Sabina Siňorová, 26. Kateřina Strnadová, 42. Michaela Urbanová, 43. Gabriela Vaníčková, 45. Lucie Veselá, 47. Lucie Vodičková, 53. Gabriela Vaníčková; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 23 - Tereza Kučerová 10; po třetinách: 2:0, 1:4, 1:5
60:00 Hodnocení zápasu nejlepších hráček najdete zde: odkaz
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
57:26 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:9
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #7 Tereza Holcová (4:9)
57:26 Tak to bylo tentokrát rychlé. Bravo Gilrls.
57:00 Vyloučen hráč #48 Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:00 Druhá přesilovka domácích. Tu první hrály Craziny dobře, ale gól nevydolovaly, co teď?
52:53 Po mantinelu utíká obraně hostí Urbanová. Střelu jsme již všichni viděli v sítí, ale Kučerová si pro balónek sáhla.
52:02 Timeout Crazy girls FBC Liberec
52:02 GÓL FbŠ Bohemians! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková bez asistence (3:9)
50:40 A teď více diskutujeme o pravidlech než hrajeme. Jde o to, kdo má zodpovědnost za florbalku.
49:50 Šmídková se hodila balón daleko před sebe a ztrácí ho. Z protiútoku zachraňuje krásným zákrokem Dlouhá.
49:04 Střílela Šmídková, ale Kučerová je na místě.
48:40 Kolotoč pokračuje, dočkáme se střely?
48:25 První střela Žbánkové zablokována, ta druhá letí nad bránu.
47:36 Zatím balónek lítá kolem bránící čtveřice.
47:08 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:08 A přesilovku si zahrají i domácí hráčky.
46:19 GÓL FbŠ Bohemians! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (3:8)
44:50 GÓL FbŠ Bohemians! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #23 Natálie Bartošová (3:7)
44:50 Před domácí brankou byly důraznější hostující útočnice.
44:20 Střela Šmídkové zblokována hostující obranou.
43:00 Domácím se opět nepovedl vstup do třetiny. Velká škoda, protože jinak je zápas vyrovnaný.
42:49 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #85 Lucie Veselá (3:6)
41:50 Už se zdálo, že domácí přesilovku opět v pohodě ubrání, ale Urbanová byla proti.
41:47 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #85 Lucie Veselá (3:5)
41:12 Hostům se zatím nedaří vytvořit zámek, kolem bránících domácích.
40:20 Valešová vybojovala balónek a sbírá čas. Nakonec se dostává i do šance.
40:01 Buli opět pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
39:53 Vyloučen hráč #10 Petra Müllerová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
39:30 Už se zdálo, že se nic významného nestane, úplně zbytečné sekání na útočné polovině a hosté hrají ve výhodě v šesti.
39:15 Klid před bouří, nebo?
37:50 Trochu štěstíčka na straně domácích a pozorná Dlouhá nedovolují Bohemce navýšit skóre.
35:34 Výtečný zásah Dlouhé.
33:15 BOhemians po delší domně v útoku. Po standardce v rohu  vyráží Dlouhá střelu nohou.
32:30 Holcová se dostává ke střele, hostující gólmanka střelu vytěsnila vedle tyče.
31:36 Liberec v tlaku, ale zakončující Novotná měla florbalku příliš vysoko.
30:57 Domácí rozehrávají od lecvého mantinelu, prochází kros na Žbánkovou, ale ta balónek netrefila ideálně.
30:20 Hra je převážně ve středním pásmu.
28:27 Bohemians se utrhli dvě na jednu, ale Holcová výborně odbránila.
27:36 Domácí nyní aktivnější.
27:14 Mullerová zastavena na mantinelu.
25:03 A to bylo velmi rychlé. Domácí vyhrávají buli, ale hostující Strnadová jim bere balónek a nekompromisně skóruje.
25:02 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová bez asistence (3:4)
24:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Karin Muchová, asistoval #76 Markéta Žbánková (3:3)
24:59 Muchová opět u balónku a tentokrát je z toho již gól.
24:51 Muchová obíhá branku, ale přestřeluje.
22:30 A tak to máme velmi rychlé otočení vývoje zápasu. Těžko říct, co se domácím hráčkám honí v hlavě. Prevní třetinu odbránily pozorně a zodpovědně, ale úvod té druhé nezachytávají.
22:28 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (2:3)
22:06 A máme srovnáno.
22:05 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #71 Tereza Havlová (2:2)
21:38 Brejk domácích, ale gólmanka hostí pozorná.
21:02 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
21:02 Domácí útočii, ale Strnadová jim bere Balónek a snižuje.
20:02 Bule pro domácí celek.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:59 Hostující tým nevytěži ze svéhoi počátečního tlaku žádné branky a domácí našli v závěru pevnou půdu pod nohami.
18:20 Dlouhá si teď vyjela pro balónek a je u něj dříve než dobíhající útočnice hostí.
17:30 Bohemians mají teď problém přejít na útočnou polovinu hřiště.
16:20 Po rozpačitém úvodu jsou domácí Crazy Girls na koni. Trpělivá a zodpovědná hra nese ovoce.
15:50 Domácí jako by polila živá voda. Nebezpečnou střelu vysílá Vlachová.
15:20 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Petra Müllerová, asistoval #86 Kateřina Novotná (2:0)
14:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #76 Markéta Žbánková (1:0)
14:14 Žbánková zachytává přihrávku hostí a vysílá valešovou do brejku, ta chladnokrevně proměňuje.
12:50 Hra se přesýpá nahoru dolu.
10:10 Přesilovku domácí ubránili. Neviděli jsme žádnou gólovou šanci, ba ani střelu.
08:50 Bohemians se v početní převaze dostali k balonku a roztáčejí kolotoč.
08:22 Domácí získali balónek a drží ha na útočné polovině.
08:08 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
07:40 Mullerová s Urbanovou dostali ghostující obránkyni pod tlak a vybojovaly balónek. Ale domácí jdou střídat.
06:30 Střely Bohemians se daří domácím hráčkám zatím blokovat.
05:59 Z levé strany vyzkoušela pozornost hostující gólmanky Foffová.
03:00 Hraje se převážně na polovině domácích, ale žádné šance k vidění zatím nejsou.
01:30 Z protiútoku ohrozili branu hostí domácí Crazy Girls.
00:59 První minutku zápasu si užívají hry na balonku hostující hráčky FbŠ Bohemians.