59
  • 59 58:34
    0:11

MITEL Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:11
branky: 4. Markéta Prontekerová, 10. Karolína Janatková, 16. Daniela Frantíková, 33. Karolína Janatková, 35. Tereza Míková, 46. Karolína Janatková, 56. Barbora Fáčková, 56. Kristina Venerová, 57. Markéta Prontekerová, 58. Kristína Belicová, 59. Karolína Janatková; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Marie Topolová 25, Eva Klementová 21 - Karolina Bačková 10; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:6
60:00 Střely ve 3. části: 3:28
59:00 Poslední minuta utkání.
58:35 Chodov je pořád při chuti.
58:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (0:11)
57:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #11 Marie Havlíčková (0:10)
56:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #16 Karolína Janatková (0:9)
56:51 Chodov se rozjel s nadělováním gólů.
55:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #44 Sofie Skalíková (0:8)
55:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #85 Natálie Balková (0:7)
55:09 Chodov využívá přesilové hry.
54:30 Kosová střílí od mantinelu, její pokus však končí nad bránou Chodova.
53:38 Vyloučen hráč #14 Tereza Zápotocká družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
53:11 Máme tu opět odložené vyloučení pro Chodov.
51:10 A Klementová si zase připisuje fantastický zákrok.
49:55 Kombinaci na útočné půlce Chodova likviduje Klementová.
47:48 Suchanová posílá Havlíkovou přes mantinel.
45:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
45:53 Janatková kompletuje hattrick.
44:35 Klementová opět chytá těžkou střelu.
42:50 Klementová chytila nebezpečnou střelu z krosové přihrávky.
42:04 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
42:03 Po odloženém vyloučení si půjde sednou Bauerová za sekání.
40:46 Zatím byl na balónku Chodov, teď zase Boleslav se dostala k balónku.
40:00 Střely ve 2. části: 4:15
39:00 Probíhá poslední minuta utkání.
37:58 Janatková zkoušela útok na tři branky v tomto utkání, její pokus však mířil pár čísel vedle brankové konstrukce.
36:53 Zittová zkouší střelu backhandem, pokus končí na mantinelu za brankou.
35:05 Vachovcová trefuje tyč.
34:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #11 Marie Havlíčková (0:5)
32:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #48 Andrea Břeská (0:4)
32:51 Chyba na půlce domácích využila dvojice Janatková-Břeská a opět mění stav utkání.
31:48 Lytorová dostala skoro až do zakončení, obránkyně hostí ji vytlačila z trajektorie na branku.
30:21 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
30:21 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Eva Klementová družstva MITEL Florbalová akademie MB
29:59 Domácí se začínají prosazovat. Vytváří nebezpečné situace a brankářka hostí se začíná též zapojovat do hry.
28:11 Domácí se konečně dostali z tlaku Chodovských.
26:12 Zittová ještě zkoušela v posledních vteřinách přesilové hry vystřelit, trefuje pouze bránící hráčku.
25:12 Třetí šance domácích, zatím ale všechno nepřesné.
23:56 Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
23:55 Kosová mohla jít sama po mantinelu, Štolbová ji v tom ale nedovoleně zabránila. První přesilová hra v utkání pro domácí.
22:13 Švejdová ztratila při rozehrávce a Chodov šel 3na1. Topolová ale tuto situaci má pod kontrolou.
21:46 Frantíkova zkusila od půlky, Topolová však připravená.
20:50 Zápotocká se těžce zvedala z palubovky po souboji, ale nevypadá to na nic vážného.
20:00 Střely v 1. části: 3:12
19:43 Backhandový pokus od Belicové trefuje pouze tyč.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:28 Tvrdý souboj na Miklíkovou. Rozehrávat budou domácí od půlky.
17:56 Havlíková zkoušela jít do střely, ale v závěru byla okradena o balónek.
15:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #29 Barbora Fáčková (0:3)
15:30 Nahození na bránu ze standartní situace končí za zády Topolové.
14:36 Hra se zastavuje kvůli prošláplému balónku.
13:36 Vacardová trefuje brankovou konstrukci, ale ke gólu to nevedlo.
11:40 Havlíková svádí souboj s Janatkovou v rohu hřiště.
09:49 Kosová zkoušela ještě na Zittovou, ale ta byla moc v úhlu a balónek proletěl jen malým brankovištěm.
09:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #73 Vendula Štolbová (0:2)
09:08 Janatková střílí z těžké pozice na vzdálenější tyč a je z toho gól.
08:31 Bauerová ztrácí na středu hřiště.
07:30 Skalíková střílí od středu, ale těsně vedle brány.
06:25 Topolová vyráží nebezpečnou střelu svojí maskou.
06:08 Faul na domácí za jejich vlastní bránou.
05:41 Domácí klidní hru na svojí půlce.
04:36 Standartka pro domácí v rohu útočné půlky.
03:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #44 Sofie Skalíková (0:1)
03:11 Prontekerová natahuje od středu a otevírá skóre dnešního utkání.
01:22 Chodov zatím aktiuvnější a Topolová si díky tomu připisuje první zákrok.
00:00 Vážení divácí, vítám Vás u dnešního 20. kola Extraligy žen, dnes se utkají domácí MITEL Florbalová Akademie MB proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV.