53
  • 53 52:35
    5:1

Bulldogs Brno - MITEL Florbalová akademie MB 5:1
branky: 10. Michaela Žáková, 23. Ema Brucháčková, 27. Veronika Machálková, 46. Anna Brucháčková, 53. Anna Brucháčková - 17. Veronika Zittová; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Markéta Hošek Marková 9 - Eva Klementová 31; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
59:16 Mladá Boleslav stále bojuje a snaží se snížit skóre.
53:10 Obrovská šance na straně Bulldogs, ale golmanka hostů stále drží tým.
52:35 GÓL Bulldogs Brno! 5:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (5:1)
52:35 Brucháčková vymíchala všechny obránkyně a zavěsila do prázdné.
50:16 Sekvence dlouhých výhozů golmanek na obou stranách.
47:26 Boleslav aktivně napadá a snaží se dostat k zakončení.
45:29 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #64 Liliana Bolfová (4:1)
45:02 Bulldočky skvěle kombinují, ale nemohou hru dotáhnout do úspěšného zakončení.
40:29 Zittová posílá střelu po zemi, Marková chytá.
40:00 Střely ve 2. části: 15:1
36:29 Bolfová střílí z velkého brankoviště, střela ale letí mimo bránu.
35:01 Pospíšilová nahrává na mantinel volné Brucháčkové A, ta ale přestřeluje bránu.
31:16 Domácí se snaží najít vhodnou střeleckou pozici při přesilovce.
30:16 Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
28:36 Domácí lajna zamkla boleslavskou pětici na obranné půlce, ale nedaří se jim prostřelit brankářku.
26:55 Velká část hry se drží v útočném pásmu domácích.
26:09 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (3:1)
23:49 Brucháčková A. se dostala do výborné šance, avšak trefuje břevno.
22:34 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:1)
22:34 Brucháčková E. posílá Bulldočky do jednogólového vedení.
20:31 Výborná kombinace sester Brucháčkových byla vyražena helmou hostující brankářky..
20:00 Střely v 1. části: 9:5
18:32 Marková si na své konto připisuje další zákrok.
17:28 Brucháčková E. našla na středu volnou Bolfovou, ta ale obstřeluje bránu.
16:35 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #19 Nela Havlíková (1:1)
16:35 Hosté využívají rychlého přečíslení a srovnávají skóre.
13:21 Brucháčková střílí tahem, ale její sřela byla vyražena brankářkou.
11:16 Pospíšilová zkouší střelu z půlky, avšak byla zblokována obranou hostů.
10:47 První velká šance hostů skončila v rukavicích Markové.
09:49 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #55 Veronika Machálková (1:0)
09:49 Machálková posílá krosovou přihrávku na Žákovou, ta vymetla všechny pavučiny v šibenici.
07:03 Bulldočky nevyužily přesilovku, stav je stále 0:0.
05:41 Žáková měla velkou šanci, avšak trefuje pouze tyčku.
02:41 Brňačky aktivně napadají.
01:22 Bullldočky dobře kombinují, ale zatím se nedostaly k úspěšné střele.
00:00 Úvodní buly vyhrála Mladá Boleslav.
00:00 Vítám všechny čtenáře u textového přenosu zápasu 19. kola Extraligy žen mezi Bulldogs Brno a MITEL Florbalová akademie MB. Domácí hráčky mají za sebou šnůru šesti výher a jen tak se nechtějí zastavit. Hosté jsou na tom úplně opačně, kdy z posledních šesti zápasů získali jeden bod. Tak ještě doražte podpořit ženy Bulldogs.