(Cholinská)
  • 60 59:43
    Olomouc

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 3:5
branky: 28. Aneta Faltová, 35. Kateřina Strnadová, 48. Lucie Veselá - 1. Alexandra Hegingerová, 20. Barbora Soušková, 26. Vlaďka Maděrová, 37. Lucie Cholinská, 60. Vlaďka Maděrová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Martina Franková 18 - Nikola Dlouhá 26; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:43 Timeout FBS Olomouc
59:43 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #50 Lucie Cholinská (3:5)
59:43 Maděrová se chytře obtočila kolem tyčky a zřejmě rozhoduje utkání.
58:01 Domácí to zkoušejí v šesti v poli.
57:49 Timeout FbŠ Bohemians
57:16 Šance Olomouce, ale míček hostům přeskakuje hokejku a míček končí v rohu.
56:11 Střela Faltové zablokována.
54:41 Zápas je nyní vyrovnaný a oba týmy předvádějí důraznou a rychlou hru.
52:11 Olomouc teď zahrozila v oslabení dnes výborně hrající dvojicí Maděrová - Cholínská.
51:47 Vyloučen hráč #8 Zuzana Hubáčková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
49:43 Hostující přesilovka bez šancí, domácí dobře chytají krosové přihrávky.
47:40 Vyloučen hráč #41 Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
47:11 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #23 Natálie Bartošová (3:4)
47:11 Důraz Veselé na brankovišti a zápas je opět jen o jeden gól.
45:43 Hra přerušená pro zranění domácí kapitánky, ale vypadá to, že bude v pořádku.
42:53 Franková chytá šanci Maděrové po zaváhání domácí obrany.
41:31 Několik šancí Mezerové, ale dobré bloky hostující obrany.
40:03 Důležitý okamžik zápasu, domácí začínají třetinu v přesilové hře.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:51 Závěr třetiny odehráli domácí v přesilové hře. Dobré střely Mezerové a Strnadové.
39:28 Vyloučen hráč #16 Nelly Baumgartner družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
38:01 Mezerová ze středu, ale střílí pouze nad branku.
36:28 Vyloučen hráč #8 Zuzana Hubáčková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
36:03 Dlouhý míček propadl Císařové a Cholínská se nádherně trefuje nad nohu Frankové.
36:02 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (2:4)
34:27 Výborný výhoz Frankové na Strnadovou a máme sníženo.
34:20 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #25 Martina Franková (2:3)
32:46 Faul v rohu na Strnadovou, Bohemka rozehrává z rohu.
31:01 Urbanová dobře hledala své spoluhráčky, bohužel pro Bohemku tam chyběl pohyb spoluhráček.
29:53 Cholínská v dalším výběhu, ale střílí naštěstí pro domácí nad branku.
27:18 Faltová povedenou střelou ze středu snižuje.
27:17 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #23 Natálie Bartošová (1:3)
25:51 GÓL FBS Olomouc! 0:3
25:51 Výběh od mantinelu a přesná střela do šibenice a hosté vedou už o tři branky.
24:56 Hezký odskok hostí, ale Franková opět na místě a drží tak šance domácích v tomto zápase.
24:21 Střela Kočvarové z poloviny hřiště. Domácí jsou ve druhé třetině lepším týmem.
20:53 První šance Veselé, ale ještě lepší blok hosující obrany.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:57 Závěr třetiny smolný pro domácí. Po faulu Kočvarové proměňuje trestné střílení Soušková a hosté vedou o dvě branky.
19:56 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková z trestného střílení (0:2)
19:15 Hezká rozehrávka hostí, ale nakonec volí přihrávku zpátky na obránce.
15:43 Strnadová si dobře naběhla do středu, ale brankářka hostí opět na místě.
12:56 Siňorová ze středu po přihrávce Strnadové zablokována a domácí hrajou jen z rohu.
11:03 Maděrová v další šanci, ale Franková bezchybná.
09:51 Divišová blokuje pokus Řehákové.
08:11 Zápas je nyní plný soubojů, teď nebezpečná akce domácí první formace.
05:13 Lucka Vodičková ve velké šanci, ale bohužel pro domácí netrefuje branku.
04:57 Střela Maděrové zablokována a Olomouc hraje z rohu hřiště.
02:13 První domácí šanci měla Bartošová.
00:11 První šance hostí a hned úspěšná. Hosté skórují po šanci ze středu hřiště.
00:09 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (0:1)
00:01 Úvodní buly zápasu pro hosty z Olomouce.