• 57 56:35
    2:5
    (Skalíková)

Crazy girls FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:5
branky: 30. Markéta Žbánková, 56. Markéta Žbánková - 1. Ivana Vachovcová, 11. Kristína Belicová, 25. Daniela Frantíková, 46. Markéta Prontekerová, 57. Ivana Vachovcová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 27 - Jana Christianová 18; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2
60:00 Ohlasy domácích: zde a zde Ohlasy hostů: zde a zde
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
59:50 probíhají poslední vteřiny utkání
58:01 Střela Belicové končí v klíně Fryčové
56:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #55 Emilie Skalíková (2:5)
56:35 Chodov si hájí svoje vedení
55:08 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková z trestného střílení (2:4)
48:40 Belicová netrefuje branku
47:23 Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:23 Liberec hraje ve 3
46:56 Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky
46:56 Uvidíme další přesilovku Chodova
46:25 Chodov hraje v 6
45:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #48 Andrea Břeská (1:4)
45:20 Kvapilová trefuje boční síť
43:07 Chodov se drží v útoku
41:40 Liberec se snaží něco vyčarovat v útoku
40:58 Chodov zpět v 5
40:00 buly pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
38:58 Vyloučen hráč #10 Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
37:49 Žapková mohla poslat Liberec do útoku míček ji však poskakoval a nebyla schopná ho trefit
35:40 nebezpečná střela Skalíkové skóre bohužel nenavýšila
33:59 Nához Bálkové málem skončil v brance
31:55 střela Žapkové minula branku
29:23 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #74 Karolína Nováková (1:3)
29:23 Domácím se podařilo snížit vedení Chodovu
28:12 Vyloučen hráč #13 Tereza Míková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
28:12 Chodov znovu ve 4
27:06 Břeská nedokázal trefit míček a promrhala tím další gólovou šanci
26:33 Nához Julie Opic jen projel brankovištěm
24:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková z trestného střílení (0:3)
24:48 Zákrok Frýčové umožnil Chodovu uskočit o další gól
24:48 Frýčová svým zákrokem srazila další hráčku nyní ale rozhodčí nenechaly hru pokračovat
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny
18:54 Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
18:54 Nyní si jdou přesilovou hru vyzkoušet i domácí
17:25 Domácí znovu v 5
16:30 Chyba Pláškové mohla stát Chodov dvou bodové vedení
15:48 Nováková zdržuje oslabení za vlastní brankou
15:25 Vyloučen hráč #95 Veronika Šmídková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
14:44 A budeme tu mít první vyloučení Chodov jde do 6
13:50 střela Žbánkové trefila golmanku
12:50 Nováková zasahuje a ukončuje tím útok Chodovu
10:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #22 Patricie Suchanová (0:2)
10:58 Další gól Chodovu jen ukazuje jak se florbal dá hrát jednoduše
10:30 Nebezpečná střela Pláškové znovu končí v rukách golmanky
09:42 Suchanová nenašla žádnou ze svých spoluhráček před brankou tak střelu vzala na sebe skóre však nenavýšila
08:30 další střela Pláškové končí u Frýčové
06:30 Fofová nahazuje míček Kvapilová ale bohužel nedokázala podržet Liberec v útočné části
05:45 Liberecké ženy se zatím na tento zápas moc netváří a dělají spoustu drobných chyb kterých se snaží Chodov využívat
04:30 Plášková nedokázala zpracovat míček a promrhala tím další šanci Chodova navvýšit vedení
03:31 Žapková trefila první stojící hráčku před sebou a míček končí za mantinely
01:38 Střela Janatkové skončila v klíně Frýčové
00:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:1)
00:48 A máme tu první rychlý gól
00:00 Úvodní buly pro domácí