8:5
    Malwina ZAGÓRSKA
    (Mlejnková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - PSN Tatran Střešovice 8:5
branky: 16. Michaela Mlejnková, 28. Paulína Hudáková, 30. Michaela Mlejnková, 31. Linda Pudišová, 37. Linda Pudišová, 38. Veronika Káčová, 48. Denisa Kotzurová, 59. Malwina Zagórska - 6. Michaela Mechlová, 13. Michaela Mechlová, 35. Radka Korbelářová, 37. Karolína Stůjová, 50. Michaela Mechlová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 9 - Monika Šolleová 19; po třetinách: 1:2, 5:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
60:00 Pozápasové ohlasy jsou k nahlédnutí ZDE.
58:50 Dvě velké příležitosti pro FBC.
58:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (8:5)
57:40 Chúpeková otestovala reflexy hostující brankářky nebezpečnou střelou.
56:50 Hudákové v těžké pozici sjel míček z čepele při pokusu o střelu do odkryté brranky.
55:55 Střela Rybičková z prostředku hřiště těsně míjí hostující branku.
54:28 Vyloučen hráč #8 Lucie Vernerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
54:21 Fair-play gesto hráček Tatranu, přiznaly poslední zahrání míčku než šel za mantinel.
53:51 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
53:04 Střela Bačové zblokovaná.
52:31 Hra se přelévá ze strany na stranu.
51:31 FBC teď kvalitně odbránilo pasáž, kdy Tatran držel balonek.
50:15 Velká šance Mechlové.
49:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (7:5)
47:50 Dupčáková kryje střelu hráčky Tatranu z dálky.
47:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #12 Natalie Hurníková (7:4)
46:50 Radka Korbelářová se po zaváhání při rozehrávce FBC dostala do šance, avšak brankářku Dupčákovou na přední tyč nepřekonala.
45:55 Hudáková nezakončila kvalitně nadějný break.
44:57 Kotzurová v dobré pozici, hráčky Tatranu však zvládly její střelu zblokovat.
44:14 Několik zákroků ve hře, které byly na hraně. Emoce se zvedají.
43:21 Teď hráčka Tatranu zahrála velmi tvrdý zákrok u mentinelu, vylučovat se však nebude.
43:13 FBC teď mělo více ze hry, přímé ohrožení branky z toho však nebylo.
41:48 V úvodu 3. třetiny se ani jedno mužstvo nedostalo do šance.
40:01 Buly pro Tatran Střešovice.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:16 Mlejnková v dobrém výběhu, brankářka Tatranu však byla na místě a střelu zneškodnila.
38:27 Simona ​Korbelářová prozkoušela Dupčákovou střelou ze strany hřiště.
37:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #99 Paulína Hudáková (6:4)
36:47 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (5:4)
36:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #99 Paulína Hudáková (5:3)
36:20 Mlejnková v těžké pozici nezametla míček do poloodkryté branky.
35:18 Vyloučen hráč #17 Bára Matějková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
34:25 FBC se snažilo odpovědět střelou od mantinelu, avšak Šolleová skvěle zasáhla.
34:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (4:3)
33:32 Střela Želízkové po breakové situaci těsně vedle.
32:24 Tvrdý souboj u mantinelu, vylučovat na straně Tatranu se ale nebude.
31:16 FBC má teď více ze hry, Kotzurová střílela těsně mimo branku hostí.
30:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #78 Pavlína Bačová (4:2)
30:15 Střela obránkyně Tatranu z dálky skončila mimo branku.
29:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (3:2)
28:37 Formace s Kotzurovou teď měla dobré střídání na obranné polovině Tatranu, ke střele to ale nevedlo.
27:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #34 Veronika Káčová (2:2)
26:30 Klidnější pasáž hry. Tatran kombinuje na své polovině.
25:25 Chúpeková ve velké šanci, ocitla se sama před brankářkou, ta však předvedla skvělý zákrok a střelu chytila.
24:20 Střela Tatranu z dálky byla těsně před brankářkou zblokována Hudákovou.
22:30 Rybičková po pěkné kombinaci nebezpečně vystřelila zpoza brankoviště, brankářka hostí však střelu pokryla.
21:51 Kotzurová střílí nad bránu.
21:06 Kotzurová z dálky do tyče.
20:37 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
20:01 Buly pro FBC Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:30 A další zmatky před brankou FBC.
18:45 Teď hráčkám Tatranu dvakrát sjel balonek z čepele před brankou FBC.
18:03 Velká šance Pudišové, vytočila se před branku, avšak míček do branky nedotlačila.
17:25 Bačová se prosmýkla mezi obránkyněmi, avšak poté zakončila nepřesně.
16:50 Z rozehrávky FBC z útočného rohu nic nebylo.
16:00 Radka Korbelářová střílela ze strany, avšak Dupčáková skvěle její střelu vyrazila.
15:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #78 Pavlína Bačová (1:2)
15:18 Hudáková přestřeluje.
14:31 FBC si v přesilovce připravilo 2 dobré šance, obě však brankářka hostí Šolleová lapila.
13:30 Vyloučen hráč #33 Jessica Kabelková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
12:54 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:2)
12:02 Tatran si připravil 2 dobré šance ve své přesilovce, avšak Dupčáková byla na místě a střely zneškodnila.
11:00 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
09:35 Střela Simony Korbelářové mimo branku.
08:30 Hráčky Ostravy teď uzamkly Tatran na jeho polovině, k šanci to však nevedlo.
07:03 Hráčky Tatranu teď zahrály aktivní střídání a vypracovaly si několik zajímavých situací před brankou FBC.
05:31 FBC mohlo rychle zareagovat na obdržený gol, Chúpeková však v samostatném úniku po přihrávce vzduchem v těžké pozici přestřelila.
05:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #27 Mariana Býčková (0:1)
04:47 FBC teď po pěkné kombinační akci málem vstřelilo gól. Bohužel útočnici sjel v posledním momentu balonek.
03:38 Velká šance FBC, Pudišová ale zamířila těsně vedle branky.
02:00 Do zajímavého výběhu se dostala Mechlová, střela však brankou neskončila.
01:15 Hráčky Tatranu v úvodu utkání drží balonek.
00:01 Buly pro tým Tatranu.