60
  • 60 59:35
    Bulldogs

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 3:2
branky: 22. Linda Pudišová, 33. Malwina Zagórska, 48. Pavlína Bačová - 6. Anna Brucháčková, 56. Anna Sigmundová; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Jana Prátová 27; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:1
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:35 Timeout Bulldogs Brno
59:34 Hosté hrají v plném počtu.
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:50 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:03 Hudáková P. to zkusila od mantinelu, bohužel marně.
57:34 Vyloučen hráč #9 Markéta Vlčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
56:06 Hosté drží míček na svých hokejkách.
55:01 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Anna Sigmundová, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (3:2)
53:41 Míček lítá nahoru dolů, v jeden moment jsme u Tomšové a za chvíli jíž musí zasahovat Prátová.
52:23 Brno drží míček ve svém obrannén pásmu.
49:32 Hudáková K. v obrovské šanci, ale ani nyní ji Prátová nedala šanci.
48:40 Prnví ostravská lajna měla opět zajímavou šanci na gól, Prátová však svůj tým zachránila.
47:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (3:1)
46:45 Dobrá souhra Hurníkové s Bínovou, která vedla k ohrožení brány, nakonec ale míček končí mimo.
44:45 Káčová parádně vybojovala míček, běžela na Prátovou, chtěla si udělat kličku, Prátová ji však tu možnost nedala.
42:24 Domácí holky úřadovaly na polovině hostí, dokonce se dostaly ke střele, ta však mířila pouze do bloku.
40:34 Domácí hrají v plném počtu.
40:11 Hosté hrají v plném počtu.
40:01 Buly pro Ostravu.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:34 Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
38:11 Vyloučen hráč #14 Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
37:33 Holky z Brna měly rozehrávku z rohu, hned však ztratily míček a ještě faulovaly. Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro domácí.
36:11 Hraje se ze strany na stranu.
33:52 Brno kombinuje na polovině domácích.
32:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #34 Veronika Káčová (2:1)
32:02 NÁDHERNÁ kombinace první ostravské lajny vede ke zvýšování skóre.
30:31 Rybičková mohla z první zakončovat úplně do prázdné brány, bohužel její střela míří nad.
29:40 Brno se dostalo do útoku, avšak došlo k útočnému faulu a míček zase přebírá na své hole Ostrava.
28:04 Ostrava opět kombinuje na polovině hostí.
26:19 Buldočky nyní ohrozily bránu, Tomšová pokus vyráží.
24:36 Vrlíková si parádně projela hřiště, nahrála na spoluhráčku, té však míček odskočil a netrefila bránu.
22:56 Pudišová si oběhla bránu a překvapila Prátovou, ta však tento pokus zneškodnila.
21:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #78 Pavlína Bačová (1:1)
21:20 Ddmácí holky dobře zúročily rozehrávku kousek od brány a dávají gól.
20:01 Buly pro Brno.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:09 Stuchlíková prozkoušela Tomšovou, ta s tímto pokusem neměla nejmenší potíže.
16:31 Míček se opět nachází na hokejkách ostravských holek, které kombinují na útočné polovině.
15:49 Domácí hrají v plném počtu.
14:50 Hosté hrají v plném počtu.
14:31 Na míčku buldočky.
13:49 Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
13:33 Mlejnková střílí ze středu z první, avšak míjí bránu.
12:50 Vyloučen hráč #44 Eliška Hroudná družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
11:16 Ostrava opět úřaduje na brněnské polovině, bohužel zatím bez úspěšné střely.
09:58 Chúpeková to zkusila z otočky, ale přestřeluje bránu.
09:04 Hudáková K. šikovně vybojovala míček na polovině a žene svůj tým do rychlého protiútoku.
07:43 Hraje se nahoru dolů.
06:16 Ostrava uklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
05:20 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková bez asistence (0:1)
04:32 Brno se dostalo na útočnou polovinu, dokonce mělo zajímavou rozehrávkou kousek od brány Tomšové, ale na střelu nedošlo.
02:53 Domácí se stálě drží na polovině hostí, dokonce párkrát vystřelily, avšak střely lítají mimo.
01:22 Ostrava kombinuje na útočné polovině.
00:01 Úvodní buly pro Brno.